Dead Space

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Dead Space

Dead Space.jpg
Gatunek TPS, survival horror
Producent Motive Studios
Wydawca Electronic Arts
Dystrybutor Electronic Arts Polska
Rok produkcji 2023
Premiera dubbingu 27 stycznia 2023
Platformy z dubbingiem PC, PS5, XSX

Dead Space – gra komputerowa, strzelanka trzecioosobowa z elementami survival horroru, stworzona przez Motive Studio na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X. Remake gry pod tym samym tytułem z 2008 roku, pierwsza część serii wydana z polskim dubbingiem.

Premiera w Polsce: 27 stycznia 2023; dystrybucja: Electronic Arts Polska.

Fabuła

Klasyczny survival horror science fiction Dead Space powraca w zupełnie nowej odsłonie od Motive Studios, oferując jeszcze bardziej wciągającą rozrywkę. Nowa wersja gry zapewni niezrównaną grafikę, trzymającą w napięciu, atmosferyczną oprawę dźwiękową i ulepszenia rozgrywki, jednocześnie zachowując wierność emocjonującej idei oryginału.

Isaac Clark jest zwyczajnym inżynierem, któremu powierzono naprawę olbrzymiego statku górniczego USG Ishimura. Sprawy przybierają jednak tragiczny obrót: Załoga statku została wymordowana, a Nicole – partnerka Isaaca – zaginęła gdzieś na pokładzie.

Teraz osamotniony Isaac, uzbrojony tylko w swoje narzędzia i umiejętności, stara się jak najszybciej odkryć koszmarną tajemnicę zdarzeń na pokładzie Ishimury i odnaleźć Nicole. Uwięziony pośród wrogo nastawionych istot nazywanych nekromorfami Isaac staje do walki o przetrwanie – nie tylko z coraz straszniejszymi niebezpieczeństwami na statku, ale też z powoli nadciągającym szaleństwem.

Opis dystrybutora

Wersja polska

Wersja polska: YANINA
Głosy w wersji polskiej:

W pozostałych rolach:

Współpraca produkcyjna: KEYWORDS STUDIOS
Testy lokalizacji: Emilia Kucińska, Michał Łukaszewicz
Konsultacja językowa: Kacper Kuźnicki

Plansze