Fenimore Fillmore: The Westerner

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Fenimore Fillmore: The Westerner

The Westerner.jpg
Gatunek przygodowa
Producent Revistronic
Wydawca Planeta DeAgostini
Dystrybutor Cenega Poland (1. wersja)
Egmont Polska (2. wersja)
Rok produkcji 2003
Premiera dubbingu 16 czerwca 2004 (1. wersja)
30 listopada 2005 (2. wersja)
Platformy z dubbingiem PC

Fenimore Fillmore: The Westerner – gra przygodowa stworzona przez studio Revistronic.

Fabuła

Po siedmiu latach od wydania Three Skulls of Toltecs, Fenimore Filmore powraca jako samotny kowboj, który walczy o sprawiedliwość, pokój i wolność. A przede wszystkim – o miłość wybranki swego serca. Stąd już tylko krok do szalonej jazdy bez trzymanki po całym dzikim zachodzie, gdzie spotkamy postacie dobre, złe i brzydkie. W mieście pojawił się nowy kowboj i nie zamierza się stąd ruszać – oto The Westerner!

Opis dystrybutora

Polski dubbing

Gra w Polsce posiada dwie wersje dubbingu: pierwsza dostępna jedynie w edycji premierowej, która spotkała się z bardzo krytycznym przyjęciem ze strony graczy. Zarzucano jej między innymi zły dobór obsady, a także fatalną grę aktorską. Premierowe wydanie zawierało mnóstwo różnych błędów w lokalizacji, w tym kulejące tłumaczenie, niepasujące do siebie dialogi, problem z odtwarzaniem się niektórych wypowiedzi i pozostawienie paru kwestii w języku hiszpańskim.

30 listopada 2005 roku gra została wydana jako dodatek do czasopisma „CyberGRA” z poprawionym tłumaczeniem i na nowo nagranym dubbingiem. 10 marca 2017 roku ukazała się na platformie Steam zremasterowana wersja gry, dostępna w cyfrowej dystrybucji z dubbingiem przygotowanym przez wydawcę magazynu, firmę Egmont Polska. Poniższe informacje dotyczą drugiej wersji dubbingu.

Wersja polska

Wystąpili:

i inni