GhostWire: Tokyo

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

GhostWire: Tokyo

ゴーストワイヤー:東京

GhostWire Tokyo.jpg
Gatunek akcja
Producent Tango Gameworks
Wydawca Bethesda Softworks
Dystrybutor Cenega
Rok produkcji 2022
Premiera dubbingu 25 marca 2022
Platformy z dubbingiem PC, PS5

GhostWire: Tokyo (jap. ゴーストワイヤー:東京, Gōsutowaiyā: Tōkyō) – przygodowa gra akcji stworzona przez Tango Gameworks.

Za polska wersję językową odpowiada światowy wydawca gry, Bethesda Softworks. Premiera gry z dubbingiem na wszystkich docelowych platformach odbyła się 25 marca 2022 roku za pośrednictwem Cenegi.

Fabuła

Mieszkańcy Tokio zniknęli, a miasto nawiedziły mordercze istoty nadprzyrodzone sprowadzone przez niebezpiecznego okultystę. Sprzymierz się z potężną widmową istotą szukającą zemsty i opanuj szereg niewiarygodnych zdolności, aby poznać tajemnicę zniknięć. STAW CZOŁA NIEZNANEMU w grze Ghostwire: Tokyo.

Podziwiaj unikalną wizję Tokio opanowanego przez siły nadprzyrodzone. Odkrywaj współczesną architekturę, tradycyjne świątynie i mroczne alejki upiornie pięknego miasta, w którym roi się od yokai – mściwych duchów nawiedzających jego ulice.

Odkryj legendarne miejsca, takie jak skrzyżowanie Shibuya czy wieża Tokyo Tower, które odwzorowano w niesamowity sposób z niezwykłą dbałością o szczegóły i z wykorzystaniem technologii nowej generacji. Przemierzaj miasto, które zastygło w czasie po zniknięciu jego mieszkańców, i wybierz się do surrealistycznego świata podziemi, aby uratować swoją rodzinę.

Walcz z istotami nadprzyrodzonymi, korzystając z połączenia możliwych do rozszerzenia mocy żywiołów oraz umiejętności łowcy duchów. Użyj swoich eterycznych zdolności, aby wznieść się ponad Tokio. Fruwając nad ulicami miasta, możesz odkrywać nowe misje, a nawet zyskać przewagę nad przeciwnikami.

Opis dystrybutora

Wersja polska

Lokalizacja: Altagram GmbH
Tłumaczenie:

Testerzy wersji polskiej:

  • Agata Świętochowska,
  • Jarosław Harasim

Reżyseria: Maciej Konopiński
Realizacja dźwięku:

Produkcja:

Obsada: