Herosi PlayStation Move

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Herosi PlayStation Move

Herosi PlayStation Move.jpg
Gatunek zręcznościowa
Producent Nihilistic Software
Wydawca Sony Computer Entertainment
Dystrybutor Sony Computer Entertainment Polska
Rok produkcji 2011
Premiera dubbingu 25 marca 2011
Platformy z dubbingiem PS3

Herosi PlayStation Move (ang. PlayStation Move Heroes) – zręcznościowa gra wideo autorstwa Nihilistic Software z 2011 roku przeznaczona na konsolę PlayStation 3. W Polsce wydana przez SCEP 25 marca 2011 roku.

Opis gry

PlayStation Move Heroes to trójwymiarowa platformówka z mieszanką bohaterów firmy Sony w roli głównej. Po raz pierwszy w jednej produkcji występują Ratchet i Clank (z serii Ratchet & Clank), Jak i Daxter (z serii Jak and Daxter), a także Sly Cooper oraz Bentley (z serii Sly). Produkcja została opracowana przez studio Nihilistic Software, mające w dorobku takie gry, jak Vampire: The Masquerade – Redemption, Conan oraz Zombie Apocalypse.

PlayStation Move Heroes pozwala wybrać jednego z udostępnionych bohaterów, a następnie wziąć udział w szeregu zręcznościowych wyzwań. Każdą z misji realizujemy na terenie lokacji znanych z oryginalnych gier, w których występują wymienione postacie (m.in. Metropolis z Ratchet & Clank, Paryż znany z przygód Sly’a, a także Haven City, które przemierzaliśmy w drugiej odsłonie marki Jak and Daxter).

Gra wymaga do działania urządzenia PlayStation Move, pozwalającego kontrolować wirtualnych bohaterów przy pomocy ruchów oraz gestów. Źródło: https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=15517

Wersja polska

Głosów użyczyli:

i inni