Holstin

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Holstin

Gatunek przygodowa, horror
Producent Studio Sonka
Wydawca Steam
Dystrybutor Steam
Rok produkcji 2023
Platformy z dubbingiem PC, PS5, XSX

Holstin – polska gra przygodowa stworzona przez Studio Sonka.

31 stycznia 2023 roku ukaże się na platformie Steam demo pt. Holstin: Dom Jankowskich.

O grze

Końcówka listopada 1992 roku. Na małą ustronną miejscowość pod Olsztynem spada przerażająca katastrofa, która powoli pochłania wszystkich i wszystko, co spotka na swojej drodze. To ostatnie znane miejsce pobytu twojego przyjaciela, Bartka, zanim przestał odbierać od ciebie telefony. Teraz musisz podążyć jego tropem, żeby odkryć, co ściągnęło go do miasteczka i dlaczego nie mógł z niego wyjechać.

W Jeziornych-Kolonii dzieje się coś bardzo złego. Zwiedzaj przedziwne, odizolowane polskie miasteczko z lat 90., stopniowo pochłaniane przez koszmar na jawie. Ulice są zalane obrzydliwą mazią. Ludzie, budynki i dzika przyroda zdają się powoli niszczeć od środka. Musisz odnaleźć zaginionego przyjaciela i wydostać się stąd, zanim miasteczko zatopi swoje szpony również w tobie.

Resztki zapasów i broni będą musiały ci wystarczyć, żeby zwalczać wynaturzone stwory, które obecnie przemierzają najciemniejsze zakamarki miasteczka. Żaden z ciebie bohater, ale twoja wola życia jest wystarczająco silna, żeby przetrwać koszmar, który dzieje się tu i teraz.

Niektóre pytania i zagadki można rozwiązać jedynie przy wsparciu miejscowych. Ale ci rzadko są pomocni dla przyjezdnych. Jeśli chcesz ich zrozumieć, musisz wpasować się w ich rojenia i zrozumieć ich wewnętrzny świat. Ci, którzy zachowali świadomość w tej zanikającej miejscowości, są zawieszeni pomiędzy życiem a śmiercią. Ich odizolowane jaźnie stopniowo popadają w obłęd, a zadawane przez ciebie pytania zaczynają coraz bardziej niepokoić ich zszargane nerwy...

Opracowana przez nas technologia pozwala na pokazanie grafiki pikselowej w zupełnie nowym świetle. Ręcznie pikselowane grafiki zostały powołane do życia dzięki dynamicznemu oświetleniu oraz systemowi swobodnego obracania kamery, co pozwala spojrzeć na świat z ośmiu punktów widzenia. Tylko nie pozwól żeby te cienie zamęciły ci w głowie.

Dialogi w Holstinie są w pełni zdubbingowane w polskiej i angielskiej wersji językowej. Wysłuchaj szalonych wyczynów przyprawiających o dreszcze, które zbliżą cię do wszystkich obłąkanych bohaterów, od dawna oderwanych od rzeczywistości.

Opis dystrybutora

Wersja polska

Obsada:

i inni