Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged

Hot Wheels Unleashed 2 Turbocharged.jpg
Gatunek wyścigowa
Producent Milestone
Wydawca Milestone
Dystrybutor PLAION Polska
Rok produkcji 2023
Premiera dubbingu 19 października 2023
Platformy z dubbingiem PC, PS4, PS5, X1, XSX, Switch

Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged – gra wyścigowa stworzona przez studio Milestone.

Fabuła

Jeśli pierwszy rozdział wydał ci się wspaniały, zapnij pasy, bo nowe, niesamowite funkcje przerosną twoje oczekiwania!

Na samym początku zrób sobie miejsce na wirtualnej półce, ponieważ teraz uzyskasz dostęp do ponad 130 pojazdów i jeszcze większej liczby różnych opcji! Tak, mówimy nie tylko o Hot Wheels™ Originals, ale również Hot Wheels™ Monster Trucks i pojazdach ze świata rozrywki. Teraz można jeździć również na motorach i quadach, a każdy z nich ma swój własny styl jazdy, który pomoże walczyć na każdym torze w możliwie najbardziej strategiczny sposób!

Nowy system określi kategorię pojazdów, którą można ulepszyć za pomocą specjalnego drzewka umiejętności, co bezpośrednio wpłynie na ich osiągi. Obserwuj, jak twój pojazd staje się nie do zatrzymania!

Nieważne, czy to podwórko jakiegoś domu na przedmieściach czy tor minigolfa w wiosce na Dzikim Zachodzie. Otoczenie twoich torów będzie naprawdę oszałamiające!Poznaj 5 nowych miejsc, odkryj ich tajemnice, a poczujesz się jak w domu na torze i na podium. Nowe tereny to kolejny element, dzięki któremu wyścigi będą jeszcze bardziej emocjonujące i wymagające. Trawa, piasek i inne czynniki bezpośrednio wpłyną na prowadzenie pojazdu. Pamiętaj o tym, gdy będziesz go wybierać. Teraz strategia odgrywa jeszcze ważniejszą rolę!

Zanim zaimponujesz przeciwnikom wspaniałym zwycięstwem, odbierz im dech w piersiach nowymi, szalonymi manewrami! Poza driftem i boostem teraz możesz popisać się też bocznym doskokiem oraz pojedynczym lub podwójnym skokiem. Użyj ich w odpowiednim momencie, aby zderzyć się z rywalami i zepchnąć ich z toru... albo po prostu ominąć te bariery!Nowe skoki pozwolą też ominąć korki lub odnaleźć nieznane dotąd skróty!

Należysz do śmiałków, dla których każdy wyścig to czysta adrenalina? A może jesteś typem kogoś, kto lubi rzucać wyzwanie własnym ograniczeniom albo uwielbia wielkie karambole? W HOT WHEELS UNLEASHED™ 2 - Turbocharged zobaczysz to wszystko i jeszcze więcej. Poznaj różne tryby gry dla różnych rodzajów zabawy solowej lub przez sieć.

Najpopularniejsze edytory powracają! Stwórz tor swoich marzeń przy pomocy potężnego edytora albo użyj najlepszych propozycji od społeczności graczy! Oczywiście piękne tory wymagają świetnych samochodów. Nowy i ulepszony edytor malowania ma wszystko, czego potrzebujesz: nowe narzędzia, takie jak edytor naklejek, pozwolą zaprojektować i zapisać wzory lub kształty, aby stworzyć prawdziwe arcydzieło. Jesteśmy przekonani, że najlepsze z nich będą wytworem twojej wyobraźni!

Dosłownie. W nowym trybie kampanii zobaczysz zupełnie nową przygodę z oryginalną fabułą! Miasto jest atakowane i tylko ty możesz uratować je przed stworami. W jaki sposób? Po prostu wygrywaj specjalne, emocjonujące wyścigi i podejmuj wyzwania! Szczerze mówiąc, nie będzie łatwo… ale na pewno nie będzie też nudno! Przygotuj się zatem nie tylko na wygraną, ale również na status prawdziwego bohatera!

Oficjalny opis dystrybutora

Wersja polska

Lokalizacja: ROBOTO GLOBAL
Prezes: Bartosz Lewandowski
Wiceprezes: Dominika Szulc-Lewandowska
Dyrektor ds. operacyjnych: Rafał Paśniewski
Menadżer ds. projektów: Błażej Jóźwik
Kierownik projektu: Piotr Milcarz
Kierownik lokalizacji: Jakub Sikora
Starszy kierownik lokalizacji: Paweł Rojewski
Starszy menadżer bizdev: Zbigniew Wojtania
Tłumaczenie: Krzysztof Karabin, Paula Górniak
Dialogi: Maciej Błahuszewski
Nagrania: ROBOTO SOUND
Wystąpili:

i inni

Hot Wheels
Seria AcceleRacers Hot Wheels AcceleRacers: RestartHot Wheels AcceleRacers: Z prędkością ciszyHot Wheels AcceleRacers: Punkt zwrotnyHot Wheels AcceleRacers: Ostatni wyścig
Seria Team Hot Wheels Team Hot WheelsTeam Hot Wheels: Odjazdowa przygodaTeam Hot Wheels: Jazda z dreszczykiemTeam Hot Wheels: Szalony wyścig
Seriale Hot Wheels: Battle Force 5Hot Wheels: Z ostatniej chwiliHot Wheels CityHot Wheels: Laboratorium bez granicHot Wheels: Wyspa Monster TrucksHot Wheels: Ekipa z Mega GarażuHot Wheels: Monster Trucks – Turniej tytanów‎‎Hot Wheels: Zbuduj to sam!Hot Wheels: Camp Crush‎‎Hot Wheels – Na start!
Gry Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged
Programy Hot Wheels LaboratoriumHot Wheels: Odjazdowe wyzwania