Jak & Daxter: Zaginiona granica

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Jak & Daxter: Zaginiona granica

Jak & Daxter: The Lost Frontier

Jak & Daxter Zaginiona granica.jpg
Gatunek zręcznościowa
Producent High Impact Games
Wydawca Sony Computer Entertainment
Dystrybutor Sony Computer Entertainment Polska
Rok produkcji 2009
Premiera dubbingu 4 grudnia 2009
Platformy z dubbingiem PS2, PSP, PS4, PS5

Jak & Daxter: Zaginiona granica (ang. Jak and Daxter: The Lost Frpontier) – gra zręcznościowa autorstwa High Impact Games przeznaczona na konsolę PlayStation 2 i PlayStation Portable.

Premiera odbyła się 4 grudnia 2009 roku dzięki SCEP. 19 marca 2024 roku ukazała się wersja na konsolę PlayStation 4 i PlayStation 5 z niezmienionym dubbingiem.

Opis

Jak and Daxter: The Lost Frontier to kolejna odsłona świetnej serii platformówek opowiadających o przygodach tytułowych bohaterów. Postacie zostały stworzone pierwotnie przez studio Naughty Dog, znane między innymi z Uncharted: Drake’s Fortune. Za opracowanie The Lost Frontier odpowiada firma High Impact Games, która przygotowało też takie tytuły jak: Secret Agent Clank oraz Ratchet & Clank: Size Matters.

W grze wcielamy się w dwóch bohaterów - Jaka oraz gadatliwego Daxtera - którzy wyruszają w kolejną niebezpieczną podróż. Fabuła tej odsłony rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami znanymi z Jak 3 oraz Jak X. Do dwójki dołącza także ich przyjaciółka – Keira, pragnąca zostać mędrcem, czyli mistrzynią energii Eco. Najważniejszą sprawą jest jednak uratowanie umierającego świata, w którym coraz mniej jest wspomnianego, życiodajnego surowca. Wyprawa zabiera nas do najdalszych zakątków świata stworzonego przez Prekursorów, w których dominuje groźna materia Dark Eco.

Źródło: GRY On-Line.pl

Wersja polska

Wersja polska: STUDIO PRL
Głosów użyczyli:

W pozostałych rolach:

i inni

Linki zewnętrzne