Jumanji: Dzikie przygody

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Jumanji: Dzikie przygody

Jumanji: Wild Adventures

Jumanji Dzikie przygody.jpg
Gatunek akcji
Producent Cradle Games
Wydawca Outright Games
Dystrybutor Cenega / Steam
Rok produkcji 2023
Premiera dubbingu 3 listopada 2023
Platformy z dubbingiem PC, PS4, PS5, X1, XSX, Switch

Jumanji: Dzikie przygody (ang. Jumanji: Wild Adventures) – gra akcji stworzona przez Cradle Games na podstawie filmów Jumanji: Przygoda w dżungli i Jumanji: Następny poziom.

Grę z polskim dubbingiem wydano 3 listopada 2023 roku. Dystrybutorem wersji na platformę Microsoft Windows jest platforma Steam, natomiast wersję na konsolę PlayStation 4, PlayStation 5, XBOX One, XBOX Series X i Nintendo Switch wydała firma Cenega.

Fabuła

Poznaj niebezpieczny świat gry Jumanji i wyrusz na ekscytującą przygodę, podczas której będziesz szukać skradzionego klejnotu – Oka Jaguara – oraz drogi powrotnej do domu!

Następujący bohaterowie mogą być twoim awatarem: Smolder Bravestone, Ruby Roundhouse, Mouse Finbar i Shelly Oberon. Eksploruj niezbadane obszary zamieszkiwane przez groźnych drapieżników, walczące frakcje i misterne pułapki, które powalą cię na kolana.

Przetrwaj w dżungli, aby dotrzeć do nowych obszarów, takich jak zapomniane wioski, lodowe szczyty, mroczne jaskinie i cuchnące bagna. Zawsze miej się na baczności – wszędzie czyhają nowe zagrożenia, a w każdej chwili możesz usłyszeć bębny Jumanji!

Awansuj swoich bohaterów na wyższe poziomy dzięki zdobywanemu doświadczeniu i wykorzystuj zdobyte łupy, aby kupować ulepszenia. Staw czoła cwanemu Przemytnikowi oraz okrutnemu Tygrysowi Syberyjskiemu. Być może uda ci się odkryć najbardziej skrywane pomieszczenia i zaginione skarby Jumanji.

Misja odnalezienia Klejnotu Jumanji ewoluowała. Chcesz wrócić do domu? Pora na przygodę! Wyrusz na przygodę w pojedynkę lub w lokalnym trybie wieloosobowym dla maksymalnie 4 odkrywców.

Opis dystrybutora

Wersja polska

Produkcja: SIDE POLSKA
Wersja polska: PANIC ROOM
Głosów użyczyli: