Kangurek Kao

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Kangurek Kao

Kangurek Kao.jpg
Gatunek akcji, platformowa
Producent Tate Interactive
Wydawca Just for Games
Dystrybutor Cenega
Rok produkcji 2022
Premiera dubbingu 27 maja 2022
Platformy z dubbingiem PC

Kangurek Kao (ang. KAO the Kangaroo) – polska gra zręcznościowa wyprodukowana przez studio Tate Interactive.

Premiera w Polsce: 27 maja 2022; dystrybucja: Cenega.

Fabuła

Kangurek Kao to trójwymiarowa platformówka autorstwa weteranów gatunku, Tate Multimedia, o przygodach rezolutnego, odważnego, ale uroczego kangurka Kao (jak sam tytuł wskazuje!), który próbuje rozwikłać tajemnicę zniknięcia swojego ojca.

W trakcie swojej podróży Kao zwiedzać będzie szereg pięknych, różnorodnych krain, z których każda kryje swoje sekrety. Kao nieustannie będzie stawiać czoła nowym wyzwaniom. W tym celu bohater musi wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, a także zdobyć nowe… ale nie wszystkie są naturalne dla świata, w którym żyje! Jak to mówią: liczy się droga, a nie cel!

Gra Kangurek Kao nawiązuje do złotych czasów trójwymiarowych platformówek, oraz czerpie z 21-letniej historii Kao. Obfituje w skoki, ciosy, zagadki i kolekcjonowanie znajdziek. To zupełnie nowa, niesamowita przygoda, pełna wdzięku, którego można się spodziewać nie tylko po grze tego gatunku, ale i po samym Kao!

Piękny i żywy świat pełen jest barwnych postaci tylko czekających, by je poznać… a w niektórych wypadkach (spróbować) pokonać! Od mądrych mentorów przez dociekliwych wynalazców po potężnych zbirów – bohaterowie gry Kangurek Kao są liczni i zapadający w pamięć!

W trakcie swojej podróży Kao zmierzy się z wieloma wrogami: szybkimi i zwinnymi wojownikami, powolnymi i ociężałymi brutalami oraz wszystkim tym, co między nimi. Kao będzie musiał wykorzystać wszystko, czego się nauczył, by pokonać tych, którzy staną mu na drodze…

Tajemnicze, hipnotyzujące, przez długi czas zapomniane – rękawice, które zakłada Kao, nasycone są niewykorzystaną jeszcze w pełni mocą. Odegrają one kluczową rolę w jego podróży, pomagając mu odpierać wrogów i przemierzać świat. Czy uda się całkowicie zrozumieć tajniki ich siły? Kao będzie musiał się przekonać.

Zwiedzaj szereg zróżnicowanych i pięknych, interaktywnych światów pełnych nowych wyzwań, wrogów, zagadek i tajemnic! Skacz, wspinaj się, unikaj przeszkód i odkrywaj niesamowite lokalizacje, które razem z Kao przemierzysz w trakcie swojej podróży!

Opis producenta

Wersja polska

Lokalizacja: ROBOTO GLOBAL
Prezes: Bartosz Lewandowski
Wiceprezes: Dominika Szulc-Lewandowska
Dyrektor ds. operacyjnych: Malina Prusińska-Kurpiewska
Menadżer ds. projektów VO: Kasia Kępka
Starszy menadżer bizdev: Rafał Kurpiewski-Prusiński
Kierownik lokalizacji: Justyna Pietrasik
Tłumaczenie: Błażej Niedziński, Marta Muszel
Kierownik QA: Denis Didenko
Zespół QA: Kamil Pajkowski, Mikołaj Szenk
Zespół FQA: Adam Kałuża, Kamil Grzymała-Rzętycki, Karol Leszczyński
Nagrania: ROBOTO SOUND
Menadżer projektu: Błażej Jóźwik
Produkcja nagrań: Maria Nosal
Reżyser nagrań: Maksymilian Bogumił
Inżynieria dźwięku: Martyna Laska, Bodek Pezda
Montaż: Martyna Laska, Bodek Pezda, Artur Stodolny
Kierownictwo produkcji: Karolina Cossy
Głosów użyczyli:

Kangurek Kao
Gry Kangurek Kao: Runda 2Kao: Tajemnica wulkanuKangurek Kao