Killzone 2

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Killzone 2

Killzone 2.jpg
Gatunek first-person shooter
Producent Guerilla Games
Wydawca Sony Computer Entertainment
Dystrybutor Sony Computer Entertainment Polska
Rok produkcji 2009
Premiera dubbingu 25 lutego 2009
Platformy z dubbingiem PS3

Killzone 2 – gra z gatunku first-person shooter stworzona przez studio Guerilla Games na konsolę PlayStation 3. Rodzimym wydawcą jest polski oddział Sony Computer Entertainment; polska premiera odbyła się 25 lutego 2009 roku.

Opis gry

Fabuła przedstawia wydarzenia, rozpoczynające się dwa lata po tych z „jedynki”. Tym razem nie bronimy się przed Helghastami, ale sami atakujemy ich siedzibę. Musimy dopaść dowódcę potworów, Imperatora Visiariego, wcielając się w żołnierza ISA – Sava. Swoją misje zaczynamy w samym centrum konfliktu, czyli w mieście Pyrrhus.

Aby uprzyjemnić nam rozgrywkę, autorzy wprowadzili podlegające destrukcji środowisko. Liczba rodzajów broni uległa zwiększeniu w stosunku do pierwszego Killzone’a. Pojawiają się także niespotykane wcześniej pojazdy, a wszystko po to, by łatwiej było pokonywać kolejne rzesze Helghastów. Wrogowie są wyposażeni w dopracowaną Sztuczną Inteligencję, podobnie jak i nasi towarzysze na polu bitwy.

Killzone 2 ukazuje zmienne warunki pogodowe, które oprócz doznań wizualnych, dostarczają nam problemów z dostosowaniem taktyki do panującej aury. Ponadto gra wspiera rozdzielczość 1080p, a całości dopełnia klimatyczna oprawa audio. Jeśli posiadamy odpowiednie nagłośnienie, to dźwięk emitowany jest w standardzie 7.1.
Opis pochodzi ze strony http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=4964

Wersja polska

Wersja polska: STUDIO PRL
Tłumaczenie: CD PROJEKT LOCALISATION CENTREAdrian Wajer
Wystąpili:

W pozostałych rolach:

i inni

Linki zewnętrzne

Killzone
Główna seria Killzone 2Killzone 3Killzone: Shadow Fall
Spin-offy Killzone: LiberationKillzone: Najemnik