Kurczak Mały: As w akcji!

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Kurczak Mały: As w akcji!

Chicken Little: Ace in Action

Kurczak Mały As.jpg
Gatunek akcji
Producent Buena Vista Games
Wydawca Disney Interactive Studios
Dystrybutor CD Projekt
Rok produkcji 2006
Premiera dubbingu 6 września 2007
Platformy z dubbingiem PC

Kurczak Mały: As w akcji! (org. Disney's Chicken Little: Ace in Action, 2006) – gra komputerowa autorstwa Disney Interactive Studios, oparta na filmie Disneya Kurczak Mały. Polskiego dubbingu doczekała się jedynie wersja na komputery osobiste, wydana w Polsce przez CD Projekt, premiera odbyła się 6 września 2007 roku.

Opis gry

Chicken Little: Ace in Action to gra akcji z elementami przygodowymi, będąca kontynuacją disney’owskiej animacji komputerowej Chicken Little (polski tytuł: Kurczak mały). Tym razem na pierwszym planie pojawia się tytułowy Ace – superbohater i alter ego małego kurczaczka oraz banda jego hollywoodzkich przyjaciół: Speck Zawiotki, Luśka Kuperczak i Fiszu Chybaryba. Ich zadaniem jest pokonanie Zyty Kity i jej pomocnika oraz udaremnienie temu niecnemu duetowi przejęcia kontroli nad Ziemią.

Użytkownik ma do dyspozycji trzy postaci. Ace jest żołnierzem, dzielnie wymachującym bronią, Speck to kierowca pojazdów opancerzonych, a Luśka steruje statkami kosmicznymi. W związku z powagą misji oraz umiejętnościami, posiadanymi przez bohaterów, spodziewać się można wielu interesujących gadżetów potrzebnych do nawigowania, urozmaiconych i kolorowych pojazdów oraz całej masy nowych futurystycznych karabinów, pistoletów, dział i laserów.

Głównymi wrogami, z którymi przychodzi zmierzyć się protagonistom, są roboty. Gracz w ciągu dwudziestu trzech misji przemierza przestrzeń kosmiczną, zahaczając po drodze o Księżyc, Marsa, Saturna i Plutona. Pewne levele mogą być rozgrywane w trybie multiplayer – dotyczy to głównie poruszania się wszelkiego rodzaju pojazdami oraz bitew toczonych z ich użyciem. W trakcie niezwykle wyczerpującego ścigania lisicy i jej pomagiera oraz ratowania świata, użytkownicy dla zrelaksowania się mogą obejrzeć krótkie fragmenty z animowanego pierwowzoru.

Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=9513

Wersja polska

Głosów użyczyli: