Land of War: The Beginning

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Land of War: The Beginning

Land of War The Beginning.jpg
Gatunek first-person shooter
Producent MS Games
Wydawca MS Games
Dystrybutor Steam
Rok produkcji 2021
Premiera dubbingu 10 czerwca 2021
Platformy z dubbingiem PC

Land of War: The Beginning – komputerowa gra akcji typu first-person shooter stworzona przez MS Games.

Premiera gry miała miejsce 10 czerwca 2021 roku na platformie cyfrowej Steam.

O grze

Land of War jest absolutnie pierwszą grą podejmującą temat II wojny światowej w okresie 1939. Do tej pory, okres ten był pomijany w świecie gier komputerowych, a twórcy z niezależnego studia MS Games postanowili podjąć tematykę początku II wojny światowej w swojej debiutanckiej produkcji. Gra stanowi prolog do najnowszych produkcji o tematyce II wojny światowej i w nostalgiczny sposób nawiązuje do staroszkolnych strzelanek typu MOHAA, czy COD1.

Twórcy Land of War są entuzjastami klasycznego podejścia do drugowojennych strzelanek. W związku z powyższym Land of War wzorowany jest na klasykach gatunku, które stawiały przede wszystkim na prostotę i przejrzystość rozgrywki, intuicyjne strzelanie, a także epickie sceny rozgrywające się w tle największych bitew Europy. Land of War podtrzymuje tą wizję strzelanki, oferując graczom staroszkolny gameplay skoncentrowany przede wszystkim na intensywnej i efektownej wymianie ognia w nietypowym II wojennym okresie historycznym.

Wraz z nietypowym okresem historycznym, który jest tematyką Land of War gracz otrzyma unikatową możliwość wykorzystania broni i wyposażenia, która nigdy wcześniej nie była obecna w grach komputerowych. Wykorzystaj historyczną, w pełni odwzorowaną broń i poznaj jej historię. Dodatkowo gracz będzie miał możliwość wykorzystania egzemplarzy broni, która nigdy nie wyszła poza zakres prototypu.

Opis dystrybutora

Wersja polska

Nagrania: PODCAST STUDIO
Aktorzy głosowi: