Mamy talent!

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Mamy talent!

Los Bando

Mamy talent.jpg
Gatunek familijny
Kraj produkcji Norwegia
Język oryginału norweski
Dystrybutor kinowy Vivarto
Rok produkcji 2018
Data premiery dubbingu 2 grudnia 2018

Mamy talent! (nor. Los Bando, 2018) – norweski film familijny w reżyserii Christiana Lo.

Film z polskim dubbingiem miał premierę 2 grudnia 2018 roku na 36. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Młodego Widza – Ale kino!. Premiera w szerokiej dystrybucji: 27 kwietnia 2019 roku; dystrybucja: Vivarto.

Fabuła

Dwaj najlepsi przyjaciele, Grim i Axel, od zawsze marzą o udziale w największym skandynawskim festiwalu rockowym. Wspólnie grają w zespole - Los Bando, ale brakuje im basisty, a Axel, wokalista i gitarzysta, nie może zaśpiewać, bo jego głos jest fatalny, o czym Grim nie nie ma serca mu powiedzieć. Kiedy zostają zaproszeni do udziału w Festiwalu, muszą szybko znaleźć rozwiązanie. Przeprowadzają przesłuchanie, ale nie mają szczęścia ze znalezieniem odpowiedniego członka zespołu. Ich basistą zostaje więc dziewięcioletnia Thildie, która gra na wiolonczeli.

Kierowcą, który ma dowieźć ich na festiwal ma być Martin - znany z talentu rajdowca, ale chłopcy nie wiedzą, że nie ma on prawa jazdy.

Zespół wyrusza w szaloną podróż przez Norwegię. Ścigani przez rodziców i policję mają coraz mniej czasu aby zdążyć na festiwal i spełnić swe muzyczne marzenia.

Opis pochodzi ze strony dystrybutora

Wersja polska

Wersja polska: STUDIO NAGRAŃ DORAAdam Bień
Reżyseria i kierownictwo produkcji: Dorota Bień
Dialogi polskie: Dominika Waśkowska
W wersji polskiej udział wzięli:

Linki zewnętrzne