Paradise

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Paradise

Paradise.jpg
Gatunek przygodowa
Producent White Birds Productions
Wydawca Micro Application
Dystrybutor Cenega Poland
Rok produkcji 2006
Premiera dubbingu 4 października 2006
Platformy z dubbingiem PC

Paradise – gra przygodowa stworzona przez White Birds Productions. W Polsce wydana przez Cenegę 4 października 2006 roku.

O grze

Paradise to kolejna przygodówka, zaprojektowana przez Benoita Sokala – znanego twórcę komiksów, będącego jednocześnie autorem Amerzone: The Explorer's Legacy i cyklu Syberia. Miejscem akcji niniejszej gry jest kontynent afrykański, a konkretnie fikcyjny kraj o nazwie Maurania. Właśnie do tego państwa udaje się pierwszoplanowa bohaterka, czyli młoda kobieta imieniem Ann Smith.

Niewiasta owa przybywa na Czarny Ląd ze Szwajcarii, aby spotkać się z dawno niewidzianym ojcem, który sprawuje funkcję maurańskiego dyktatora, pływając na ogromnym parowcu wojennym wzdłuż głównej rzeki. Straszliwa machina nie potrafi jednak utrzymać w ryzach sił odśrodkowych, więc miejscowi rebelianci poczynają sobie coraz śmielej - buntownikom udaje się nawet zestrzelić samolot, przewożący Ann. Wprawdzie bohaterka przeżywa katastrofę, ale ceną ocalenia jest głęboka amnezja. Córka afrykańskiego kacyka traci wszelkie wspomnienia, a jedynych i cokolwiek szczątkowych informacji na temat własnej tożsamości dostarcza jej paszport i trochę rzeczy osobistych. Nieświadoma swoich wcześniejszych zamiarów kobieta postanawia zatem czym prędzej powrócić do Szwajcarii.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=5152

Wersja polska

Wystąpili: