Parkan II

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Parkan II

Parkan II.jpg
Gatunek zręcznościowa
Producent Nikita Ltd.
Wydawca 1C Company
Dystrybutor Cenega Poland
Rok produkcji 2006
Premiera dubbingu 18 sierpnia 2006
Platformy z dubbingiem PC

Parkan II – kosmiczny symulator z elementami zręcznościowymi, kontynuacja gry Iron Strategy stworzona przez Nikita Ltd. W Polsce wydana przez Cenegę 18 sierpnia 2006 roku.

O grze

Druga część serii to przede wszystkim rozbudowany kosmiczny symulator z elementami gry zręcznościowej (widok z pierwszej osoby). W trakcie zabawy gracz eksploruje kolejne rejony Wszechświata. Autorzy zadbali o to, aby był on odpowiednio rozbudowany a zarazem zróżnicowany. Gracz odwiedza więc różnorakie planety (większość z nich jest już skolonizowana) czy ogromne stacje kosmiczne. Na swojej drodze napotyka wiele innych jednostek z czego znaczna ich część jest do niego wrogo nastawiona.

Walka odgrywa kluczową rolę w trakcie gry. Równie dobrze można eliminować wrogów z ogromnych dział posiadanego statku, jak i eksplorować powierzchnie planet z karabinem w ręku. Od gracza zależy na jaki typ zabawy się zdecyduje. Przeciwnicy są zróżnicowani, jak na futurystyczną grę przystało nie mogło zabraknąć przedstawicieli wielu kosmicznych ras.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2992

Wersja polska

Wystąpili:

i inni