Pizza Connection 2

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Pizza Connection 2

Pizza Connection 2.jpg
Gatunek ekonomiczna
Producent Software 2000
Wydawca Activision
Dystrybutor CD Projekt
Rok produkcji 2001
Premiera dubbingu 21 marca 2001
Platformy z dubbingiem PC

Pizza Connection 2 – gra ekonomiczna stworzona przez Software 2000. W Polsce wydana przez CD Projekt 21 marca 2001 roku.

O grze

Kolejna, po Pizza Tycoon i Pizza Syndicate, gra ekonomiczna traktująca o biznesie rodem ze słonecznej Italii, czyli zarządzaniu działalnością małych zakładów gastronomicznych serwujących pizzę. Nie jest to jednak symulacja marnej prowincjonalnej restauracji, ale olbrzymiej megakorporacji, czerpiącej zyski ze sprzedaży włoskiego cudu kulinarnego. Będąc szefem firmy czeka nas bardzo wiele zadań, począwszy od lokalizowania nowych restauracji w centrum wielkich miast, zatrudniania nowych pracowników i dbania o ich wydajność, po przeszkadzanie ze wszystkich sił konkurencji.

Ostatnie działanie to jeden z najważniejszych elementów tej rozgrywki, pozwalający wykorzystać szereg niestandardowych możliwości gnębienia konkurentów, od zwykłego zastraszania i sabotowania, podkładania robactwa, szczurów, naloty policji, wynajmowanie bandziorów i gangsterów, po prawdziwie akty terrorystyczne. Staniemy się również mistrzem kucharskim układającym coraz to nowsze przepisy kulinarne wybierając z 80 dostępnych składników, dzięki czemu serwowana przez nas pizza wyróżniać się będzie smacznymi odmianami i zachęci klientów do odwiedzania restauracji.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=610

Wersja polska

Kierownictwo projektu: Marcin Iwiński
Kierownictwo produkcji polskiej wersji językowej: Paweł Składanowski
Marketing:

  • Michał Kiciński,
  • Piotr Jabłoński

Tłumaczenia: ALBION LOCALISATIONS –

Nagrania: STUDIO FX
Głosów użyczyli:

Reżyser: Andrzej Precigs
Producent nagrań: Marek Prusakiewicz
Inżynier dźwięku: Remigiusz Botiuk
Wsparcie techniczne: Maciej Marzec
DTP:

  • Robert Dąbrowski,
  • Marcin Śliwka

Organizacja produkcji: Michał Bakuliński