PlayStation VR Worlds

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

PlayStation VR Worlds

PlayStation VR Worlds.jpg
Gatunek kompilacja
Producent Sony Computer Entertainment London Studio
Wydawca Sony Computer Entertainment
Dystrybutor Sony Computer Entertainment Polska
Rok produkcji 2016
Premiera dubbingu 13 października 2016
Platformy z dubbingiem PS4

PlayStation VR Worlds – kompilacja pięciu gier przygotowanych przez Sony Computer Entertainment London Studio na potrzeby PlayStation VR.

Premiera w Polsce odbyła się 13 października 2016 roku, dzięki polskiemu oddziałowi Sony Computer Entertainment.

W ramach pakietu wydano pięć tytułów: The London Heist, VR Luge, Into the Deep, Scavenger's Odyssey i Danger Ball.

Opis

The London Heist

Wciel się w rolę gangstera z londyńskiego półświatka. Przygotuj się na wielki skok, przeżyj emocjonującą ucieczkę i nie daj się złamać podczas brutalnego przesłuchania, które zakończy się niemożliwą do podjęcia decyzją...

Ocean Descent

Przeżyj przygodę w odmętach oceanu, nurkując w klatce przeciw rekinom i obserwując niezwykłe stworzenia żyjące w głębinach. W trakcie swojej podróży podziwiaj niesamowite widoki, odkryj zapomnianą tajemnicę i staw czoła ekstremalnemu zagrożeniu.

Scavengers Odyssey

Usiądź za sterami swojego zdolnego do poruszania się po każdym terenie pojazdu i przemierzaj niebezpieczną mgławicę w poszukiwaniu cennego starożytnego artefaktu. Skacz przez kaniony, zgłęb tajemnice wraków w przestrzeni kosmicznej i strzelaj z dział do wrogich istot podczas poszukiwań tajemniczego skarbu.

VR Luge

Poczuj dreszcz emocji dzięki nielegalnym wyścigom ulicznym dziejącym się zaledwie parę centymetrów od asfaltu. Dodaj gazu na ruchliwej ulicy, unikaj niebezpiecznych osuwisk i przejeżdżaj pod wielkimi ciężarówkami, pędząc do linii mety.

Danger Ball

Weź udział w wydarzeniu sportowym przyszłości, gdzie zwycięstwo oznacza wszystko. Rozwijaj swoje umiejętności, niszcz rywali i przeżyj, by wygrać zawody. Zniszcz innych... lub inni zniszczą ciebie.

Źródło: Opisy dystrybutora gry

Wersja polska

Głosów użyczyli: