Rainbow High: Runway Rush

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Rainbow High: Runway Rush

Rainbow High Runway Rush.jpg
Gatunek zręcznościowa
Producent Xaloc Studios
Wydawca Outright Games
Dystrybutor Steam (PC)
Cenega (PS4, PS5, X1, XSX, Switch)
Rok produkcji 2023
Premiera dubbingu 22 września 2023
Platformy z dubbingiem PC, PS4, PS5, X1, XSX, Switch

Rainbow High: Runway Rush – gra zręcznościowa dla dzieci stworzona przez Xaloc Studios, oparta o serial animowany Rainbow High. Premiera gry z polskim dubbingiem na wszystkich platformach docelowych odbyła się 22 września 2023 roku.

Dystrybutorem wersji konsolowych jest Cenega, zaś wersji na system Microsoft Windows platforma Steam.

Fabuła

Witamy w świecie Rainbow High, w którym dzięki kreatywności, modzie i sile przyjaźni można pokazać swoją prawdziwą naturę. Jeżeli uda ci się przebrnąć przez Rainbow High, przejdziesz przez wszystko.

DZYŃ! „Ważne ogłoszenie na sali wybiegowej. Wszystkie uczennice pierwszego roku proszone są o zgłoszenie się do sali 112. Powtarzam, ważne ogłoszenie na sali wybiegowej nr 112!”.

Masz swoje pierwsze zadanie z plastyki, a temat to: „Wszystko jest sztuką”. Graj swoją ulubioną postacią z Rainbow High: Ruby, Poppy, Sunny, Jade, Skyler lub Violet. Używaj ich wyjątkowych talentów i pracujcie razem, by ukończyć swoje największe do tej pory dzieło. Drużyna, która wpadnie na najlepszy pomysł, zostanie nagrodzona okazją do przeprowadzenia wielkiego szkolnego projektu. Nadszedł czas, by zmagania twórcze przemienić w eksplozję kreatywności.

Rainbow High oferuje wiele miejsc, w których z pewnością odnajdziesz inspirację dla swojego pierwszego dzieła. Rozpocznij od zwiedzania szkoły. Zacznij od głównego holu i obejrzyj majestatycznego jednorożca, potem udaj się do części wspólnej, by poznać najświeższe ploteczki. Zbadaj, co skrywają korytarze części mieszkalnej i wpadnij do pokoju Sunny po drodze do świetlicy, w której można grać w gry wideo i robić świetne selfiki. Skieruj się do Tęczowego Klubu na pierwszym piętrze, by zdobyć ciekawe materiały w pracowni tkanin i nie tylko.

W trakcie prac nad swoim pierwszym plastycznym wyzwaniem zbieraj tęczowe diamenty i szukaj wskazówek, dzięki którym otworzysz tęczowe schowki. Nie zapomnij też wykorzystać swoich wyjątkowych talentów do odblokowania przezacnych strojów i pomocy swoim przyjaciółkom w ich twórczych misjach.

Ten projekt z czasem stanie się #intensywny i nieraz wystawi waszą przyjaźń na próbę. Pomóż przyjaciółkom się zjednoczyć i pogodzić swoje charaktery. Na pewno dasz radę!

Opis wydawcy

Wersja polska

Wersja polska: TRANSPERFECT STUDIOS
Kierownik projektu: Barbara Zakrzewska
Inżynier dźwięku: Przemysław Jóźwik
Kierownik produkcji: Konrad Sołtysiak
Kierownik zespołu QA: Piotr Witkowski
Reżyseria: Renata Wojciechowska
Obsada: