Rodzinka Robinsonów (gra)

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Rodzinka Robinsonów

Meet the Robinsons

Rodzinka Robinsonów gra.jpg
Gatunek akcji
Producent Disney Interactive Studios
Wydawca Disney Interactive Studios
Dystrybutor CD Projekt
Rok produkcji 2007
Premiera dubbingu 31 maja 2007
Platformy z dubbingiem PC

Rodzinka Robinsonów (ang. Disney's Meet the Robinsons) – komputerowa gra akcji stworzona przez Disney Interactive Studios na podstawie filmu o takim samym tytule.

Gra z polskim dubbingiem ukazała się jedynie na komputerach osobistych, premiera odbyła się 31 maja 2007 roku. Dystrybutor: CD Projekt.

Opis gry

Użytkownik wcielając się w głównego bohatera rusza w pościg za rzezimieszkiem Bowlerem Hat Guy'em i jego diabolicznego robota, niewinnie zwanego Doris. Owa para nikczemników porwała wehikuł czasu i pragnie przejąć kontrolę nad przyszłością, dlatego za wszelką cenę należy wejść im w drogę. W trakcie ponad czterdziestu misji protagonista przemierza niezwykle kolorowe i interaktywne lokacje, począwszy od rodzinnej posiadłości, a na starożytnym Egipcie skończywszy. Jak to w futurystycznych historyjkach bywa, misja jest niemożliwa do wykonania bez użycia specjalnych gadżetów. Albert ma do dyspozycji takie akcesoria, jak rękawica rażąca przeciwników piorunami, narzędzie do demontowania napotykanych przedmiotów czy urządzenie wprawiające nieprzyjaciół w lewitację. W starciach z robotami przydatny okazuje się również skaner.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=8848

Wersja polska

Polska wersja: CD PROJEKT
Udźwiękowienie: ARMATA
Głosów użyczyli: