Sabotain: Złam zasady

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Sabotain: Złam zasady

Sabotain: Break the Rules

Sabotain Złam zasady.jpg
Gatunek akcji
Producent Avalon Style Entertainment
Wydawca Akella
Dystrybutor Nicolas Games
Rok produkcji 2004
Premiera dubbingu 19 listopada 2004
Platformy z dubbingiem PC

Sabotain: Złam zasady (ang. Sabotain: Break the Rules, ros. Статьи о Саботаж, Stati o Sabotaž) – gra akcji stworzona przez Avalon Style Entertainment na komputery osobiste.

Premiera w Polsce – 19 listopada 2004; dystrybucja: Nicolas Games.

Opis gry

Sabotain to trójwymiarowa gra akcji z elementami cRPG osadzona w futurystycznych realiach. Trwa wielka galaktyczna wojna pomiędzy Imperium, a Konfederacją Zjednoczonych Planet, założoną przez kolonistów pragnących wywalczyć sobie niepodległość. Gracz może stać się jedną z dwóch postaci: elitarnym, imperialnym agentem Kentem Reedem lub zimną zabójczynią Alex Keeton, i wykonywać zadania na zlecenie Imperium w samym centrum Konfederacji - w „Mieście Cudów”. Naszym nadrzędnym celem jest przygotowanie gruntu do inwazji sił Imperium i początkowo lojalnie realizujemy swoje zadania, jednak w miarę, gdy akcja posuwa się naprzód i dowiadujemy się coraz więcej o kulisach konfliktu zaczynamy się wahać – czy walczymy po dobrej stronie?

Do wykonania czeka szereg misji o odmiennych celach, m.in. są ta zadania czysto sabotażowe polegające na niszczeniu pewnych danych lub przedmiotów, niekiedy infiltracja i rekonesans, ratunek ważnych osób, a niekiedy musimy po prostu sprawdzić się jako wyrachowany zabójca. Ogólnie rzecz biorąc podstawą przeżycia jest przyswojenie sobie typowych umiejętności skrytobójców jak: bezszelestne skradanie się, krycie w cieniu, czy natychmiastowe zadawanie śmierci różnymi przedmiotami. Rozmowy i interakcja z napotkanymi NPC’tami nie należą do rzadkości. Nasza postać, wzorem klasycznych cRPG-ów, stopniowo się rozwija i zwiększa swe umiejętności. Rozwój akcji i ostateczny sposób zakończenia gry w dużej mierze zależy od zachowania naszego bohatera, sposobu wykonywania misji i jego reakcji na kluczowe wydarzenia.

Opis pochodzi ze strony http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1483

Wersja polska

Udźwiękowienie: AMADEUSZ STUDIO
Wystapili:

i inni