Sezon na misia (gra)

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Sezon na misia

Open Season

Sezon na misia gra.jpg
Gatunek przygodowa, zręcznościowa
Producent Ubisoft
Wydawca Ubisoft
Dystrybutor Cenega Poland
Rok produkcji 2006
Premiera dubbingu 10 października 2006
Platformy z dubbingiem PC

Sezon na misia (ang. Open Season) – przygodowo-zręcznościowa gra dla dzieci, stworzona na podstawie filmu pod tym samym tytułem przez Ubisoft Studios. W Polsce wydana przez Cenegę 10 października 2006 roku.

O grze

Open Season to familijna, przygodowa gra akcji, której fabuła wzorowana jest na animowanym obrazie kinowym o tym samym tytule, za którego powstanie odpowiada wytwórnia Sony Pictures Animation. Sezon na misia (tak ten tytuł brzmi u nas) opowiada o perypetiach udomowionego niedźwiedzia grizzly o imieniu Boog (w polskiej edycji Boguś) oraz upartego, jednorogiego jelenia Elliota, którzy wspólnie starają się przeżyć w lesie w czasie sezonu łowieckiego.

Gra oferuje nam możliwość wcielenia się w obu, w/w bohaterów, a podczas rozgrywki spotykamy wszystkie postaci, znane z wielkiego ekranu, np. strażniczkę lasu Beth i kłusownika Shana. Podczas swojej przygody, Boguś zdobywa przyjaciół, którzy pomagają mu w straszeniu myśliwych. Króliki wskakując na głowę przeciwnika oszałomiają go, skunksy podrzucone myśliwym to prawdziwa bombaśmierdziuszka, wiewiórki zaś świetnie sprawdzają się w atakowamiu żołędźmi. Prócz standardowych momentów przygodowo-zręcznościowych, gra oferuje dynamiczne misje takie jak staczanie się ze zbocza wraz ze śniegową kulą, podróżowanie na dachu unoszącej się na wodzie drewnianej przybudówki, gnanie przez tunele w kopalnianych wagonikach. Ponadto program oferuje możliwość zmierzenia się z innymi użytkownikami w szeregu mini-gier. A całość zmagań dopełnia, typowa dla tego rodzaju produkcji, spora dawka humoru oraz kolorowa, trójwymiarowa oprawa wizualna.
Źródło: GRY On-Line.pl

Wersja polska

Kierownik projektu: Mariusz Szlanta
Tłumaczenia:

Redakcja: Aleksandra Cwalina
Reżyser nagrań: Artur Kruczek
Głosów użyczyli: