Silence

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Silence

Silence.jpg
Gatunek przygodowa
Producent Daedalic Entertainment
Wydawca Daedalic Entertainment
Dystrybutor Cdp.pl
Rok produkcji 2016
Premiera dubbingu 18 listopada 2016
Platformy z dubbingiem PC

Silence – komputerowa gra przygodowa stworzona przez Daedalic Entertainment, kontynuacja gry The Whispered World. Wydana w Polsce przez Cdp.pl 18 listopada 2016 roku.

Opis

Trwa wojna. Podczas nalotu szesnastoletni Noah i jego młodsza siostra Renie szukają schronienia w bunkrze. Znajdują tutaj nie tylko kryjówkę przed bombardowaniem, ale również przejście do Silence - krainy pomiędzy życiem i śmiercią.

Kiedy Renie gubi się w Silence, Noah musi udać się do tego pozornie idyllicznego i pełnego niebezpieczeństw świata, aby ją odnaleźć.

W Silence też toczy się wojna. Mroczne stworzenia nawiedzają miasta i niszczą to niegdyś malownicze miejsce pomiędzy światami. Stawia im czoła jedynie garstka rebeliantów.

Noah i Renie dołączą do nich, aby ocalić Silence, jego mieszkańców… i siebie.

Udaj się w fascynującą podróż po Silence razem z Noah i Renie. Daj się porwać poruszającej historii, pełnej kontrastów pomiędzy sielankowymi sceneriami i czyhającymi zagrożeniami. Poznaj niezwykłe i sympatyczne postaci, takie jak Spot - magiczna gąsienica, która pomaga Noah i Renie w drodze przez Silence.

Bądź świadkiem odkrycia, jakiego dokona rodzeństwo, kiedy zrozumie, że tylko wzajemna miłość może ich ocalić.

Źródło: https://cdp.pl/silence-pud-pc.html

Wersja polska

Tłumaczenie: Cdp.pl
Reżyseria: Artur Kruczek
Wystąpili:

Plansze