Skinny and Franko: Fists of Violence

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Skinny and Franko: Fists of Violence

Skinny and Franko Fists of Violence.jpg
Gatunek akcji
Producent Blue Sunset Games
Wydawca Console Labs SA
Dystrybutor Steam
Rok produkcji 2023
Premiera dubbingu 28 kwietnia 2023
Platformy z dubbingiem PC, PS4, XONE, Switch

Skinny and Franko: Fists of Violence – polska gra akcji stworzona przez Blue Sunset Games, kontynuacja gry Franko: The Crazy Revenge.

Opis gry

Dwadzieścia osiem lat po wydarzeniach z Franko: The Crazy Revenge, tytułowy anty-bohater wraca do Polski, by ratować kumpla z kłopotów. Również i tym razem nie będzie się cackał...

Skinny and Franko: Fists of Violence to niezwykła chodzona bijatyka prawdziwie 2d. Zaprojektowana przez twórcę uznanych i już kultowych w Polsce gier jak Franko: The Crazy Revenge czy Doman: Grzechy Ardana z lat 90 XX wieku, wypuszczonych jeszcze na komputery CBM Amiga.

Autor z pomocą zespołu Blue Sunset Games, który podjął się tego ciężkiego zadania, jakim było przywrócenie legendy na rynek i development gry, położyli nacisk na nie powielanie starych, skostniałych schematów z epoki gier arcade i zaproponowali nowoczesny i niespotykany system walki. Dostajemy bijatykę z duszą, oferującą rozgrywkę na dwie osoby w „systemie kanapowym”.

40 indywidualnych ciosów dla każdego z bohaterów. W tym super ciosy i combosy. Ciosy wchodzące w interakcje z otoczeniem.

80 zróżnicowanych przeciwników, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć. Ponad 50 broni, które możemy wykorzystać w walce.

Źródło: Steam

Obsada

Głosów użyczyli:

Nagranie dialogów: PP Music Studio