Sporty dla szarych komórek

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Sporty dla szarych komórek

Move Mind Benders

Sporty dla szarych komórek.jpg
Gatunek akcji
Producent Sony Computer Entertainment
Wydawca Sony Computer Entertainment
Dystrybutor SCE Polska
Rok produkcji 2011
Premiera dubbingu 9 listopada 2011
Platformy z dubbingiem PS3

Sporty dla szarych komórek (ang. Move Mind Benders) – zestaw gier logicznych Tumble, Echochrome II i Lemmings stworzony przez Sony Computer Entertainment na konsolę PlayStation 3.

Premiera w Polsce: 9 listopada 2011 roku; dystrybucja: Sony Computer Entertainment Polska.

O grze

Chwyć za kontroler ruchu PlayStation Move i weź się za umysłową gimnastykę z grą Sporty dla Szarych Komórek, kompletnym pakietem gier logicznych na PlayStation 3. Po raz pierwszy w historii klasyczne łamigłówki echochrome II, Lemmings i Tumble, pojawiają się wszystkie razem na jednym Blu-ray Disc i w jednym pakiecie do pobrania w PlayStation Store, dzięki czemu możesz zagrać w trzy zupełnie różne gry logiczne w dowolnej kolejności.

Od czarno-białego minimalizmu echochrome II do kultowej jaskrawości Lemmings - wszystko zostało pomyślane tak, aby pomóc Ci w skupieniu się nad znajdowaniem rozwiązań. Poszukiwanie klucza do każdej z łamigłówek to sama radość dzięki uproszczonemu i ponadczasowemu designowi oraz sprytnemu systemowi sterowania, który w pełni wykorzystuje możliwości Twojego kontrolera ruchu.

Dorzuć do tego pełną kompatybilność ze stereoskopowym 3D, a enigmatyczny Walker, psotne lemingi i kolorowe klocki wyskoczą na Ciebie z ekranu, choć rozwiązanie nie musi być wcale takie oczywiste.

Opis dystrybutora

Wersja polska

Wystąpili:

i inni

Linki zewnętrzne