Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci – Narodziny SH1FT3RA

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci – Narodziny SH1FT3RA

Fast & Furious: Spy Racers – Rise of SH1FT3R

Szybcy i wściekli Wyścigowi agenci – Narodziny SH1FT3RA.jpg
Gatunek wyścigowa
Producent 3DClouds
Wydawca Outright Games
Dystrybutor Cenega / Steam
Rok produkcji 2021
Premiera dubbingu 5 listopada 2021
Platformy z dubbingiem PC, PS4, X1

Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci – Narodziny SH1FT3RA (ang. Fast & Furious: Spy Racers – Rise of SH1FT3R) – gra wyścigowa dla dzieci stworzona przez studio 3DClouds, wyprodukowana na podstawie serialu Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci.

Premiera w Polsce: 5 listopada 2021 roku; dystrybucja wersji na komputery osobiste: Steam (błędnie podana informacja o lokalizacji kinowej), dystrybucja wersji konsolowych: Cenega.

Fabuła

Przestępcza organizacja wyścigowa SHIFTER powraca, a ty musisz pokrzyżować jej plany! Przygotuj się na korzystanie z pułapek, zbieranie dopalaczy i wyprzedzanie rywali w wyścigach. Żeby zostać mistrzem, musisz pokonać rosnące zagrożenie ze strony SHIFTERA w pełnej adrenaliny rywalizacji o najwyższą stawkę, która będzie się toczyć od wysp południowego Pacyfiku po Saharę. Możesz też rozgrzać opony ze znajomymi, grając w maksymalnie 6 osób w sieci lub 2 osoby w lokalnym trybie wieloosobowym. Na pewno nie zabraknie akcji i rozrywki dla całej ekipy.

Zasiądź za kółkiem ulubionych pojazdów spod znaku Spy Racers i pokaż SHIFTEROWI, że nie w głowie ci przegrana. Przyjdzie ci korzystać z pomyślunku, prędkości i tajnych skrótów ukrytych na torach. To nie wszystko – twój pojazd jest wyposażony w szpiegowskie gadżety, które pomogą ci wyprzedzić rywali dzięki turbodoładowaniu, oślepić ich kulkami z farbą lub wykorzystać wyjątkowe zdolności szpiegowskie twojej postaci do wybicia się na czoło stawki.

Musisz po mistrzowsku opanować 17 pełnych akcji torów w 5 lokacjach, żeby dowieść, że jesteś najlepszym kierowcą. Do wyboru masz 13 kierowców – w tym SHIFTERA – w szybkim wyścigu i sieciowym trybie wieloosobowym, a każdy z nich dysponuje wyjątkowym wyposażeniem. Pędź po zwycięstwo!

Źródło: Opis dystrybutora

Wersja polska

Wystąpili:

i inni