The Grinch: Świąteczne przygody

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

The Grinch: Świąteczne przygody

The Grinch: Christmas Adventures

The Grinch Świąteczne przygody.jpg
Gatunek zręcznościowa
Producent Casual Brothers Ltd.
Wydawca Outright Games
Dystrybutor Cenega / Steam
Rok produkcji 2023
Premiera dubbingu 13 października 2023
Platformy z dubbingiem PC, PS4, PS5, X1, XSX, Switch

The Grinch: Świąteczne przygody (ang. The Grinch: Christmas Adventures) – gra zręcznościowa dla dzieci stworzona przez Casual Brothers Ltd.

Grę z polskim dubbingiem wydano 13 października 2023 roku. Dystrybutorem wersji na platformę Microsoft Windows jest platforma Steam, natomiast wersję na konsolę PlayStation 4, PlayStation 5, XBOX One, XBOX Series X i Nintendo Switch wydała firma Cenega.

Fabuła

Baw się, jak na prawdziwą zrzędę przystało, próbując powstrzymać święta Bożego Narodzenia w tej świątecznej platformówce. Spraw, aby malutkie serce Grincha się powiększyło!

Wszyscy mieszkańcy Whoville uwielbiają śpiewać, obdarowywać się prezentami i ucztować – właśnie tych rzeczy Grinch nienawidzi najbardziej. Pomóż Grinchowi i jego psu, Maksowi, wykraść wszystkie prezenty z Whoville. Musisz wykazać się sprytem, aby uniknąć uciążliwych jęków kolędników, pełnych entuzjazmu mieszkańców oraz wszystkich świecidełek, ozdób i innych pułapek świąt Bożego Narodzenia. Na szczęście Grinch ma kilka wspaniałych gadżetów w sam raz dla prawdziwego zrzędy – na przykład przebranie Świętego Mikołaja, dzięki któremu może niepostrzeżenie przekraść się między niczego nieświadomymi świętującymi, cukierkowe lasso, za pomocą którego może łatwiej pokonywać przeszkody, czy szybką deskę snowboardową, która umożliwia mu dotarcie na specjalne tory wyścigowe. Grinch może rzucać śnieżkami, aby zamrażać wszelkie natrętne stworzenia na swojej drodze.

The Grinch: Świąteczne przygody zapewnia mnóstwo frajdy i pozwala na nowo przeżyć klasyczną, bożonarodzeniową opowieść – wszystko dzięki kolorowej grafice inspirowanej oryginalnymi ilustracjami Doktora Seussa, lokalnemu trybowi wieloosobowemu dla dwóch graczy, w którym wcielicie się w Grincha i Maksa oraz sterowaniu i zagadkom zaprojektowanym z myślą o młodszych graczach.

Opis dystrybutora

Wersja polska

Wersja polska: SIDE POLSKA
Udźwiękowienie: PANIC ROOM STUDIO
Narrator: Krzysztof Matuszewski
Reżyseria: Krzysztof Matuszewski
Dźwięk: Kamil Kocon, Iwo Olszewski
Tłumaczenie: Radosław Aleksanderek, Dawid Suferowicz