Total War: Warhammer III

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Total War: Warhammer III

Total War Warhammer III.jpg
Gatunek strategiczna
Producent Creative Assembly
Wydawca SEGA
Dystrybutor Cenega
Rok produkcji 2022
Premiera dubbingu 17 lutego 2022
Platformy z dubbingiem PC

Total War: Warhammer III – komputerowa gra strategiczna stworzona przez Creative Assembly.

Premiera w Polsce: 17 lutego 2022 roku; dystrybucja: Cenega.

Polski dubbing obejmuje postać Starca. Przerywniki filmowe oraz kwestie jednostek pozostały w języku angielskim.

O grze

Ostatni ryk konającego boga stworzył wyrwę pomiędzy światami, otwierając portal do Królestwa Chaosu. Z zamętu wyłoniły się cztery Niszczycielskie Moce: Khorne, Nurgle, Tzeentch i Slaanesh. Przyniosły światu ciemność i rozpacz.

Zaprawieni w bojach wojownicy z Kisleva i rozległe imperium Wielkiego Kataju stają na rozstaju dróg, a żądny zemsty Demoniczny Książę pragnie zniszczyć tych, którzy sprowadzili na niego spaczenie. W nadchodzącym konflikcie wezmą udział wszyscy. Czy zdołasz pokonać swe demony… czy może nimi zawładniesz?

Siedem unikalnych ras i setki jednostek pod twoim dowództwem pozwolą ci stworzyć armię i opanować pola imponujących, widowiskowych bitew, toczonych na całym świecie w czasie rzeczywistym.

W najbardziej ambitnej i rewolucyjnej z dotychczasowych odsłon Total War weźmiesz udział we wciągającej historii, która zabierze cię w podróż do niepojmowalnego Królestwa Chaosu i z powrotem. Stwórz swoje imperium w otwartym świecie, w którym każda kampania może się potoczyć inaczej.

Graj jako jeden z 10 legendarnych lordów! Czy staniesz po stronie Bogów Chaosu jako jeden z ich demonicznych czempionów, wybierzesz pradawnego, zmiennokształtnego smoka z Wielkiego Kataju, będziesz bronić zamarzniętej krainy Kislev jako Lodowa Królowa, czy wcielisz się w wielkiego antagonistę, Demonicznego Księcia?

Opis wydawcy

Wersja polska

Tłumaczenie: ROBOTO TRANSLATION
Głosu użyczył: