Tropico 2: Zatoka piratów

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Tropico 2: Zatoka piratów

Tropico 2: Pirate Cove

Tropico 2.jpg
Gatunek ekonomiczna
Producent Frog City Software
Wydawca Gathering
Dystrybutor Cenega
Rok produkcji 2003
Premiera dubbingu 23 października 2003
Platformy z dubbingiem PC

Tropico 2: Zatoka piratów (ang. Tropico 2: Pirate Cove) – gra ekonomiczna stworzona przez studio Frog City Software, kontynuacja gry Tropico.

Premiera w Polsce: 23 października 2003; dystrybucja: Cenega Poland.

Fabuła

W grze Tropico 2: Zatoka piratów gracz ma niepowtarzalną okazję wcielenia się w herszta piratów i dowodzenia drużyną dzielnych zabijaków. Aby stać się postrachem Karaibów, trzeba doglądać każdej strony pirackiego biznesu – ustalać odpowiedni żołd, wyposażać statki, zbroić żołnierzy i zapewniać zapasy na drogę. Okaż się efektywnym dowódcą, a będziesz mógł spokojnie oddawać się iście pirackim przyjemnościom – piciu grogu, hazardowi, wyszukanym ucztom i nie tylko!

Sukces w grze Tropico 2: Zatoka piratów zależy od efektywnego zarządzania mieszkańcami tytułowej zatoki. Stara piracka maksyma głosi – „martwi piraci nie łupią”, pamiętaj więc o odpowiednim ich wyposażeniu i wyszkoleniu. Będą potrzebowali muszkietów, szabli, i dział – ostatecznie Hiszpańskie Galeony nie będą spokojnie czekać, aż ktoś je obrabuje. Trzeba także pamiętać o utrzymywaniu wysokiego morale i odpowiedniego wyglądu swoich żołnierzy – strach w bitwach morskich odgrywa niezwykle ważną rolę.

Źródło: merlin.pl

Wersja polska

Wersja polska: Yoda
Nagrania: AMADEUSZ STUDIO
Udział wzięli:

i inni