Użytkownik:Marti/Archiwum dyskusji

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Przygody misia Krzysia

Witaj! Znalazłem mały błąd w spisie odcinków a mianowicie dwa razy powtarza się odcinek Kłopoty (Problems) pod numerem 36 i 39 gdzie po tym numerem powinien znajdować się odcinek Signs. Pozdrawiam Kondziu 20:02, 5 lut 2011 (CET)

iCarly

Dlaczego anulujesz edycję użytkownika Mati1994 w artykule iCarly? Fakt, niepotrzebnie usuwa on pogrubienie i zmienia linki na złe, ale przy tym też dodaje nowe informacje i uzupełnia listę. Nie mógłbyś poprawić odpowiedniego tego artykułu po edycji Matiego zamiast nieustannie anulować? Daru 14:27, 25 lut 2011 (CET)

Reżyseria Dariusza Błażejewskiego

Cześć! Wiem, że Dariusz Błażejewski pracuje jako reżyser już od dłuższego czasu i gdybyś znał jeszcze filmy z jego reżyserką mógłbyś mnie poinformować. Dzięki i przepraszam, że się narzucam. Pozdrowienia!

Re: Spis odcinków

Więc odpisując, pozwolę sobie wypunktować 1. To nie jest żadna "moja wersja", tylko tabele, które od dłuższego czasu były już w użytku, a Dubbingpedię wypada ujednolicić, aby była spójna, bo kilkadziesiąt różnych rozmiarów tabel i ich różne opisy nie służą dobrze, a tym bardziej przestarzałe tabele mające swoje początki w latach 90. 2. "w kolorze czerwonym dla szybszego odróżnienia, która stacja czy serwis internetowy dany odcinek udostępnił jako pierwszy", część z tych czerwonych kolumn nie informuje, gzie emisja odbyła się jako pierwsza np. artykuł który pamiętam, że miał tak skonstruowaną tabelę to Nexo Knights

Co do odróżniania dat premier, moim zdaniem nie jest ono jakimś wielkim musem, ale jeśli już musi być to są inne, a w dodatku lepiej wyglądające sposoby na ich wyróżnienie. Przykładowo ja proponuję pogrubienie tych dat, które nie gryzie się z estetyką i nie powoduje oczopląsu u czytelnika.