You Are Empty

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

You Are Empty

You Are Empty.jpg
Gatunek first-person shooter
Producent Digital Spray Studios, Mandel ArtPlains
Wydawca 1C
Dystrybutor Cenega Poland
Rok produkcji 2006
Premiera dubbingu 13 kwietnia 2007
Platformy z dubbingiem PC

You Are Empty – gra z gatunku first-person shooter stworzona przez studia Digital Spray Studios i Mandel ArtPlains.

Premiera w Polsce: 13 kwietnia 2007 roku; dystrybucja: Cenega Poland.

O grze

Budzisz się ze śpiączki w nieznanym Ci miejscu. Potykając się w ciemnościach odkrywasz, że przebywasz w ciemnej, wilgotnej celi, a zewsząd dobiegają nieludzkie krzyki. Na szczęście w rękach ściskasz wierny karabin, więc kiedy w ciemności dostrzegasz parę oczu, nie zastanawiasz się długo. Podnosisz broń, ciągniesz za spust i... słyszysz głuchy dźwięk - magazynek jest pusty.

W alternatywnej rzeczywistości Związku Radzieckiego lat pięćdziesiątych, partyjni naukowcy przeprowadzają szereg eksperymentów, których zadaniem jest zmiana fizjologii i zdolności umysłowych ludzi. Ich wynikiem ma być superżołnierz, który będzie stał na straży komunizmu. Jednak igranie z człowieczeństwem nie może pozostać bez konsekwencji. Pałające żądzą zniszczenia ofiary eksperymentów wydostają się na wolność i dokonują prawdziwej rzezi ludności miast. Ci, którzy przetrwali, stają się ohydnymi mutantami, które wałęsają się bez celu po opuszczonych ulicach.

W niezwykle dynamicznej grze FPP You Are Empty masz okazję przekonać się na własnej skórze, co oznaczał sowiecki totalitaryzm. Walka z mutantami stworzonymi przez szalonych naukowców jest kluczem do rozwiązania zagadki komunistycznego imperium. Czy podołasz temu wyzwaniu?
Opis dystrybutora

Wersja polska

Wersja polska: Yoda
Wystąpili:

i inni