Zaginięcie Ethana Cartera

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Zaginięcie Ethana Cartera

The Vanishing of Ethan Carter

Zaginięcie Ethana Cartera.jpg
Gatunek przygodowa, horror
Producent The Astronauts
Wydawca THQ Nordic
Dystrybutor cdp.pl
Rok produkcji 2014
Premiera dubbingu 25 września 2014
Platformy z dubbingiem PC

Zaginięcie Ethana Cartera (ang. The Vanishing of Ethan Carter) – gra przygodowa w konwencji horroru stworzona przez studio The Astronauts.

Premiera: 25 września 2014; dystrybucja – cdp.pl.

Fabuła

W grze Zaginięcie Ethana Cartera wcielasz się w Paula Prospero, zafascynowanego okultyzmem detektywa, który otrzymał niepokojący list od Ethana Cartera. Czując, że chłopcu grozi śmiertelne niebezpieczeństwo, Paul wyrusza do domu Ethana w Red Creek Valley, gdzie sytuacja jest jeszcze gorsza, niż nasz bohater mógłby przypuszczać. Chłopiec zaginął, a okolicą wstrząsnęło brutalne morderstwo. Paul szybko odkrywa, że nie jest to jedyna warta zbadania zbrodnia w Red Creek Valley.

Zaginięcie Ethana Cartera, jako gra inspirowana makabryczną prozą początku XX wieku, skupia się na wciągnięciu gracza w angażującą fabułę. Choć bohaterem jest prywatny detektyw, który będzie się musiał zmierzyć z licznymi wyzwaniami, Zaginięcie Ethana Cartera nie jest grą naszpikowaną zagadkami. Ważniejszą rolę odgrywają elementy takie jak nastrój czy osobowości postaci. Rozwikłanie tajemnicy nie nastąpi jednak samo z siebie. Gracz będzie musiał użyć zarówno parapsychicznych talentów Paula do komunikowania się ze zmarłymi, jak i własnej spostrzegawczości, by poznać tajemnicę kryjącą się za morderstwami, starożytną mocą zamieszkującą od wieków w Red Creek Valley i losem, jaki spotkał zaginionego chłopca.
Opis dystrybutora

Wersja polska

Produkcja: SOUND TROPEZ
Reżyseria: Michał Szolc, Adrian Chmielarz
Realizacja nagrań: Ramez Nayyar
Udział wzięli:

Linki zewnętrzne