The A List: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
Źródło: https://michalakfilm.wixsite.com/index/cv
 
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
(Nie pokazano 11 wersji utworzonych przez 3 użytkowników)
Linia 8: Linia 8:
|lata produkcji=2018
|lata produkcji=2018
|data premiery=30 sierpnia [[2019]]
|data premiery=30 sierpnia [[2019]]
|sezony= 0 z 1
|sezony= 2 z 2
|odcinki= 0 z 13
|odcinki= 21 z 21
}}'''The A List''' (2018) – brytyjski serial obyczajowy dla młodzieży. Serial z polskim dubbingiem dostępny na platformie [[Netflix]] od 30 sierpnia [[2019]] roku.
}}
'''The A List''' (2018) – brytyjski serial obyczajowy dla młodzieży. Serial z polskim dubbingiem dostępny na platformie [[Netflix]] od 30 sierpnia [[2019]] roku.
== Fabuła ==
== Fabuła ==
Bohaterom tego thrillera o zjawiskach nadprzyrodzonych — nastolatkom przebywającym na obozie na odległej wyspie — towarzyszą romanse, rywalizacja i mroczne tajemnice.
Bohaterom tego thrillera o zjawiskach nadprzyrodzonych — nastolatkom przebywającym na obozie na odległej wyspie — towarzyszą romanse, rywalizacja i mroczne tajemnice.


<small>Źródło: [https://www.netflix.com/pl/title/80196382 Netflix]</small>
<small>Źródło: [https://www.netflix.com/pl/title/80196382 Netflix]</small>
== Wersja polska ==<!--ma być jak na planszy -->
== Wersja polska ==
'''Wersja polska''': [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]]<br />
'''Dialogi''':
* [[Kamila Klimas-Przybysz]] <small>(odc. 1-7)</small>,
* [[Izabela Tereszczuk-Prusakowska]] <small>(odc. 8-21)</small>
'''Reżyseria''': [[Janusz Dąbrowski]]<br />
'''Dźwięk''':
* [[Łukasz Fober]],
* [[Sergio Pinilla|Sergio Alejandro Pinilla Vásquez]],
* [[Aleksandra Wyszyńska]],
* [[Adam Łonicki]],
* [[Damian Zubczyński]],
* [[Mateusz Michniewicz]],
* [[Kinga Zuchowicz-Pinilla]],
* [[Jagoda Bogusz]]<!--
'''Kierownictwo muzyczne''': [[]]<br />-->
'''Koordynacja produkcji''': [[Magdalena Leczkowska]] <small>(seria I)</small><br />
'''Kierownictwo produkcji''': [[Marcin Kopiec]]<br />
'''Wystąpili''':
'''Wystąpili''':
* [[Patryk Michalak]] – '''Dev'''<!--
* [[Justyna Bojczuk]] – '''Amber'''
* [[Weronika Humaj]]
* [[Marcin Franc]] – '''Harry'''
* [[Justyna Bojczuk]]
* [[Agata Góral]] – '''Alex'''
* [[Agata Góral]]
* [[Weronika Humaj]] – '''Mia'''
* [[Anna Wodzyńska]]
* [[Zuzanna Jaźwińska]] –
* [[Zuzanna Jaźwińska]]-->
** '''Kayleigh''',
i inni
** '''gwary'''
* [[Małgorzata Kozłowska]] –
** '''Midge''' <small>(odc. 1-7)</small>,
** '''gwary'''
* [[Magda Kusa]] –
** '''Petunia''',
** '''gwary'''
* [[Krzysztof Cybiński]] – '''Dave''' <small>(w niektórych odcinkach na planszy błędnie przypisany Grzegorz Kwiecień)</small>
* [[Patryk Michalak]] –
** '''Dev''' <small>(odc. 1-16)</small>,
** '''gwary'''
* [[Patryk Czerniejewski]] –
** '''Dev''' <small>(odc. 18-21)</small>,
** '''Cullen''' <small>(odc. 19)</small>
* [[Przemysław Niedzielski]] – '''Zac''' <small>(na planszy błędnie przypisany Jakub Mróz)</small>
* [[Mateusz Narloch]] –
** '''Brendan''',
** '''gwary'''
* [[Anna Wodzyńska]] – '''Mags'''
* [[Magdalena Wasylik]] – '''Jenna'''
* [[Hubert Paszkiewicz]] – '''Luka''' <small>(seria I)</small>
* [[Józef Pawłowski]] – '''Luka''' <small>(seria II)</small>
* [[Julia Kunikowska]] – '''Lily'''
* [[Joanna Kudelska]]
** '''Midge''' <small>(odc. 8-21)</small>,
** '''Nina''' <small>(odc. 14)</small>
* [[Joanna Węgrzynowska-Cybińska]] – '''Mama Mii'''
* [[Artur Kaczmarski]] – '''Tata Mii'''
* [[Anna Sroka-Hryń]] – '''Alex''' <small>(część kwestii w odc. 9)</small>
* [[Izabella Bukowska-Chądzyńska]] – '''Doktor Shaw''' <small>(odc. 14-20)</small>
* [[Julia Łukowiak]] – '''Doktor Kelman''' <small>(odc. 14-16, 18)</small>
* [[Adrianna Izydorczyk]] –
** '''Pracownica instytutu''' <small>(odc. 14)</small>,
** '''Pielęgniarka''' <small>(odc. 14)</small>,
** '''Orderly''' <small>(odc. 16)</small>
* [[Michał Wolny]]
** '''Głos w radiu''' <small>(odc. 14)</small>,
** '''Fitz''' <small>(odc. 15-17, 19-21)</small>,
** '''Operator radia''' <small>(odc. 19)</small>
* [[Wojciech Chorąży]] –
** '''Hazmat''' <small>(odc. 14)</small>,
** '''Pan Sutherland''' <small>(odc. 15, 19)</small>,
** '''PA System''' <small>(odc. 16)</small>
* [[Katarzyna Wolfke]] – '''Dani''' <small>(odc. 14)</small>
* [[Michał Klawiter]] – '''Sam''' <small>(odc. 16, 19)</small>
* [[Olga Cybińska]] – '''Młoda Midge''' <small>(odc. 17-19, 21)</small>
* [[Sara Lewandowska]] – '''Iris''' <small>(odc. 19, 21)</small>
<!--
'''Wykonanie piosenki''': [[Małgorzata Szymańska]] <small>(odc. 11)</small>-->


<!--'''Dialogi''': [[Zuzanna Chojecka]]/[[Monika Malesza]]<br />-->
'''Reżyseria''': [[Janusz Dąbrowski]]<br />
'''Wersja polska''': [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]]
== Spis odcinków ==
== Spis odcinków ==
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;"
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 65%; margin: 0 auto;"
|-
|-
!width="10%"|№
!width="10%"|№
Linia 35: Linia 98:
!width="45%"|Tytuł angielski
!width="45%"|Tytuł angielski
|-
|-
| colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA PIERWSZA'''
| colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA PIERWSZA''' (Premiera: 30.08.2019)
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|01
| style="background-color: #CCE2FF;"|01
| ''
| ''Wreszcie przyjechała''
| ''Here She is at Last''
| ''Here She is at Last''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|02
| style="background-color: #CCE2FF;"|02
| ''
| ''Zapanować nad sytuacją''
| ''Take Back Control''
| ''Take Back Control''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|03
| style="background-color: #CCE2FF;"|03
| ''
| ''Zostać królową''
| ''To Become a Queen''
| ''To Become a Queen''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|04
| style="background-color: #CCE2FF;"|04
| ''
| ''Zdobyć króla''
| ''Capture the King''
| ''Capture the King''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|05
| style="background-color: #CCE2FF;"|05
| ''
| ''Zastawić pułapkę''
| ''In for the Kill''
| ''In for the Kill''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|06
| style="background-color: #CCE2FF;"|06
| ''
| ''Daleko od domu''
| ''Far From Home''
| ''Far From Home''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|07
| style="background-color: #CCE2FF;"|07
| ''
| ''Samotność zabija''
| ''Nothing Can Survive Alone''
| ''Nothing Can Survive Alone''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|08
| style="background-color: #CCE2FF;"|08
| ''
| ''Zostały tylko one''
| ''All That's Left of Us''
| ''All That's Left of Us''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|09
| style="background-color: #CCE2FF;"|09
| ''
| ''Duch przeszłości''
| ''Who You Used to Be''
| ''Who You Used to Be''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|10
| style="background-color: #CCE2FF;"|10
| ''
| ''Trucizna''
| ''Poison''
| ''Poison''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|11
| style="background-color: #CCE2FF;"|11
| ''
| ''Czy wszystko stracone?''
| ''What You Left Behind''
| ''What You Left Behind''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|12
| style="background-color: #CCE2FF;"|12
| ''
| ''Biegnij, Mia, biegnij!''
| ''Run, Mia, Run''
| ''Run, Mia, Run''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|13
| style="background-color: #CCE2FF;"|13
| ''
| ''Ostatni gołąb''
| ''The Last Dove''
| ''The Last Dove''
|-
| colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA DRUGA''' (Premiera: 25.06.2021)
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|14
| ''Druga szansa''
| ''A Second Chance''
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|15
| ''Nie pamiętacie mnie''
| ''You Don't Remember Me''
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|16
| ''Dwie pieczenie, jeden ogień''
| ''Two Birds, One Stone''
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|17
| ''Nie przyjaźniłyśmy się''
| ''We Were Never Friends''
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|18
| ''Jesteśmy siebie warci''
| ''We Deserve Each Other''
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|19
| ''Ponieważ tacy jesteśmy''
| ''Because of Who I Am''
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|20
| ''Ratujcie ich''
| ''Save Them''
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|21
| ''Kim naprawdę jesteśmy''
| ''Who We Really Are''
|-
|}
|}
== Linki zewnętrzne ==
== Linki zewnętrzne ==
* {{netflix|80196382}}
* {{netflix|80196382}}
* {{filmweb|film|813876}}
* {{filmweb|film|813876}}
[[Kategoria: Seriale fabularne dla dzieci i młodzieży]]
[[Kategoria: Seriale fabularne dla dzieci i młodzieży]]

Wersja z 09:50, 26 cze 2021

Tytuł The A List
Gatunek obyczajowy, sensacyjny
Kraj produkcji Wielka Brytania
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Netflix
Lata produkcji 2018
Data premiery dubbingu 30 sierpnia 2019
Wyemitowane
serie
2 z 2
Wyemitowane odcinki 21 z 21

The A List (2018) – brytyjski serial obyczajowy dla młodzieży. Serial z polskim dubbingiem dostępny na platformie Netflix od 30 sierpnia 2019 roku.

Fabuła

Bohaterom tego thrillera o zjawiskach nadprzyrodzonych — nastolatkom przebywającym na obozie na odległej wyspie — towarzyszą romanse, rywalizacja i mroczne tajemnice.

Źródło: Netflix

Wersja polska

Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Dialogi:

Reżyseria: Janusz Dąbrowski
Dźwięk:

Koordynacja produkcji: Magdalena Leczkowska (seria I)
Kierownictwo produkcji: Marcin Kopiec
Wystąpili:

Spis odcinków

Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA (Premiera: 30.08.2019)
01 Wreszcie przyjechała Here She is at Last
02 Zapanować nad sytuacją Take Back Control
03 Zostać królową To Become a Queen
04 Zdobyć króla Capture the King
05 Zastawić pułapkę In for the Kill
06 Daleko od domu Far From Home
07 Samotność zabija Nothing Can Survive Alone
08 Zostały tylko one All That's Left of Us
09 Duch przeszłości Who You Used to Be
10 Trucizna Poison
11 Czy wszystko stracone? What You Left Behind
12 Biegnij, Mia, biegnij! Run, Mia, Run
13 Ostatni gołąb The Last Dove
SERIA DRUGA (Premiera: 25.06.2021)
14 Druga szansa A Second Chance
15 Nie pamiętacie mnie You Don't Remember Me
16 Dwie pieczenie, jeden ogień Two Birds, One Stone
17 Nie przyjaźniłyśmy się We Were Never Friends
18 Jesteśmy siebie warci We Deserve Each Other
19 Ponieważ tacy jesteśmy Because of Who I Am
20 Ratujcie ich Save Them
21 Kim naprawdę jesteśmy Who We Really Are

Linki zewnętrzne