Jak się Myszy da ciasteczko: Różnice pomiędzy wersjami
| (Nie pokazano 12 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 11: | Linia 11: | ||
|data premiery=5 lipca [[2018]] | |data premiery=5 lipca [[2018]] | ||
|sezony=2 z 2 | |sezony=2 z 2 | ||
|odcinki= | |odcinki=53 z 53 | ||
}} | }} | ||
'''Jak się Myszy da ciasteczko''' (ang. ''If You Give a Mouse a Cookie'', 2015-??) – amerykański serial animowany. | '''Jak się Myszy da ciasteczko''' (ang. ''If You Give a Mouse a Cookie'', 2015-??) – amerykański serial animowany. | ||
| Linia 29: | Linia 29: | ||
* [[Barbara Eyman]] <small>(odc. 1-15)</small>, | * [[Barbara Eyman]] <small>(odc. 1-15)</small>, | ||
* [[Jakub Osiński]] <small>(odc. 1-13)</small> | * [[Jakub Osiński]] <small>(odc. 1-13)</small> | ||
'''Dialogi polskie''': [[Barbara Eyman]] <small>(odc. 16-26, 28-31, S1, S2)</small><br /> | '''Dialogi polskie''': [[Barbara Eyman]] <small>(odc. 16-26, 28-31, 33-43, S1, S2, S3)</small><br /> | ||
'''Adaptacja''': [[Michał Skarżyński]] <small>(odc. 14-15)</small><br /> | '''Adaptacja''': [[Michał Skarżyński]] <small>(odc. 14-15)</small><br /> | ||
'''Teksty piosenek''': [[Michał Skarżyński]] <small>(odc. 18, 30, S2)</small><br /> | '''Teksty piosenek''': [[Michał Skarżyński]] <small>(odc. 18, 30, 34, 36-37, 39-40, S2, S3)</small><br /> | ||
'''Kierownictwo muzyczne''': | '''Kierownictwo muzyczne''': | ||
* [[Adam Krylik]] <small>(odc. 1-13)</small>, | * [[Adam Krylik]] <small>(odc. 1-13)</small>, | ||
* [[Michał Skarżyński]] <small>(odc. 14-15, 18, 30, S2)</small> | * [[Michał Skarżyński]] <small>(odc. 14-15, 18, 30, 34, 36-37, 39-40, S2, S3)</small> | ||
'''Dźwięk<!-- i montaż-->''': [[Michał Skarżyński]]<br /> | '''Dźwięk<!-- i montaż-->''': [[Michał Skarżyński]]<br /> | ||
'''W rolach głównych''': | '''W rolach głównych''': | ||
* [[Artur Kozłowski]] – '''Oliver''' <small>(odc. 1-26, S1)</small> | * [[Artur Kozłowski]] – '''Oliver''' <small>(odc. 1-26, S1)</small> | ||
* [[Karol Kwiatkowski]] – '''Oliver''' <small>(odc. 27- | * [[Karol Kwiatkowski]] – '''Oliver''' <small>(odc. 27-43, S2, S3)</small> | ||
* [[Przemysław Stippa]] – '''Mysza''' | * [[Przemysław Stippa]] – '''Mysza''' | ||
* [[Michał Klawiter]] – '''Łoś''' | * [[Michał Klawiter]] – '''Łoś''' | ||
| Linia 48: | Linia 48: | ||
* [[Jan Szydłowski]] – '''Henry''' | * [[Jan Szydłowski]] – '''Henry''' | ||
* [[Bruno Skalski]] – '''Leo''' | * [[Bruno Skalski]] – '''Leo''' | ||
* [[Katarzyna Tatarak | * [[Katarzyna Tatarak]] – '''Nauczycielka''' | ||
* [[Milena Gąsiorek]] – '''Luiza''' | * [[Milena Gąsiorek]] – '''Luiza''' | ||
* [[Aleksandra Bieńkowska]] | * [[Aleksandra Bieńkowska]] | ||
| Linia 77: | Linia 77: | ||
* [[Andrzej Chudy]] | * [[Andrzej Chudy]] | ||
* [[Adam Krylik]] | * [[Adam Krylik]] | ||
* [[Wojciech Paszkowski]] | |||
* [[Michał Skarżyński]] | |||
* [[Anna Apostolakis-Gluzińska]] | |||
* [[Weronika Łukaszewska]] | |||
i inni | i inni | ||
'''Wykonanie piosenek''': | '''Wykonanie piosenek''': | ||
<!--* [[Aleksandra Bieńkowska]] <small>(czołówka)</small>--> | <!--* [[Aleksandra Bieńkowska]] <small>(czołówka)</small>--> | ||
* [[Paweł Kubat]] <small>(odc. 3-5, 7, 9, 13-15, 18, 23, S1, S2)</small> | * [[Paweł Kubat]] <small>(odc. 3-5, 7, 9, 13-15, 18, 23, 36-37, 39, S1, S2, S3)</small> | ||
* [[Małgorzata Szymańska]] <small>(odc. 3-5, 7, 13-15, 18, 23, S1)</small> | * [[Małgorzata Szymańska]] <small>(odc. 3-5, 7, 13-15, 18, 23, S1)</small> | ||
i inni | i inni | ||
| Linia 345: | Linia 349: | ||
| ''Do the Dog'' | | ''Do the Dog'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|<!--02.11.2021--> | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|32 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|32 | ||
| ''Piknikowy ekspres'' | | ''Piknikowy ekspres'' | ||
| Linia 353: | Linia 357: | ||
| ''Safari Surprise'' | | ''Safari Surprise'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|03.11.2021 | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|33 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|33 | ||
| ''Pelerynowy Łoś'' | | ''Pelerynowy Łoś'' | ||
| Linia 361: | Linia 365: | ||
| ''Leo’s Loose Tooth'' | | ''Leo’s Loose Tooth'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|04.11.2021 | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|34 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|34 | ||
| ''Pies kontra dwa kółka'' | | ''Pies kontra dwa kółka'' | ||
| Linia 369: | Linia 373: | ||
| ''If You Give a Dog a Bath'' | | ''If You Give a Dog a Bath'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|05.11.2021 | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|35 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|35 | ||
| ''Fajnie być dinozaurem'' | | ''Fajnie być dinozaurem'' | ||
| Linia 377: | Linia 381: | ||
| ''Magical Moose'' | | ''Magical Moose'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|08.11.2021 | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|36 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|36 | ||
| ''Śnieżak, śniegowy robot'' | | ''Śnieżak, śniegowy robot'' | ||
| Linia 385: | Linia 389: | ||
| ''Night at the Museum'' | | ''Night at the Museum'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|07.11.2021 | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|37 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|37 | ||
| ''Mysza i fabryka zabawek'' | | ''Mysza i fabryka zabawek'' | ||
| Linia 392: | Linia 396: | ||
| ''Dzień doceniania'' | | ''Dzień doceniania'' | ||
| ''Teacher Appreciation Day'' | | ''Teacher Appreciation Day'' | ||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|09.11.2021 | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|38 | |||
| ''Wyprawa po złoty skarb'' | |||
| ''The Quest for the Golden Treasure'' | |||
|- | |||
| ''Strażak Mysza'' | |||
| ''Firefighter Mouse'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|10.11.2021 | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|39 | |||
| ''Szkolny festyn'' | |||
| ''Carnival Time'' | |||
|- | |||
| ''Bombolato'' | |||
| ''Summertastic Day'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|11.11.2021 | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|40 | |||
| ''Papuga'' | |||
| ''Copydog'' | |||
|- | |||
| ''Słodkich snów'' | |||
| ''Sweet Dreams'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|12.11.2021 | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|41 | |||
| ''Mysza i dzień matki'' | |||
| ''Mother’s Day Mouse'' | |||
|- | |||
| ''Jak się da Myszy aparat'' | |||
| ''If You Give a Mouse a Camera'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|13.11.2021 | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|42 | |||
| ''Kompletny chaos'' | |||
| ''Cousin Party'' | |||
|- | |||
| ''Kto dłużej będzie cicho'' | |||
| ''Quiet Contest'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|14.11.2021 | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|43 | |||
| ''Nocka poza domem'' | |||
| ''Sleepover Slip-up'' | |||
|- | |||
| ''Grunt to mieć styl'' | |||
| ''Dancing in Style'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|44 | |||
| ''Nawiedzona szopa'' | |||
| ''The Haunted Toolshed'' | |||
|- | |||
| ''Szalony tor przeszkód'' | |||
| ''Backyard Obstacle Course'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|45 | |||
| ''Piper i cyrk'' | |||
| ''Piper’s Circus Surprise'' | |||
|- | |||
| ''Pogotowie kwiatowe'' | |||
| ''Friendship Flower Power'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|46 | |||
| ''Kredowa katastrofa'' | |||
| ''Chalk-Tastrophe'' | |||
|- | |||
| ''Trzymaj się, Oliver'' | |||
| ''Get Well, Oliver'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|47 | |||
| ''A kto to tak bałagani?'' | |||
| ''Messy Guest'' | |||
|- | |||
| ''Piosneczka'' | |||
| ''Catchy Tune'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|48 | |||
| ''Zamaskowany Mysza: Spore wyzwanie'' | |||
| ''Masked Mouse: The Ultimate Challenge'' | |||
|- | |||
| ''Wstydy i wstydziochy'' | |||
| ''Door-to-Door Dilemma'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|49 | |||
| ''Super Super Superbohaterowie'' | |||
| ''Super Super Superheroes'' | |||
|- | |||
| ''Kowbojo-pirato-księżniczko-świnka'' | |||
| ''Princess-Cowgirl-Pirate Pig'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|50 | |||
| ''Myszowe święto'' | |||
| ''Mouse Day Celebration'' | |||
|- | |||
| ''Mysza i ciasteczkowe drzewo'' | |||
| ''Mouse and the Cookiestalk'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''ODCINKI SPECJALNE''' | | colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''ODCINKI SPECJALNE''' | ||
| Linia 405: | Linia 513: | ||
| ''If You Give a Mouse a Pumpkin'' | | ''If You Give a Mouse a Pumpkin'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|06.11.2021 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|S3 | | style="background-color: #CCE2FF;"|S3 | ||
| ''Jak się da Myszy | | ''Jak się da Myszy walentynkowe ciasteczko'' | ||
| ''If You Give a Mouse a Valentines Day Cookie'' | | ''If You Give a Mouse a Valentines Day Cookie'' | ||
|- | |- | ||
Aktualna wersja na dzień 10:01, 14 lis 2021
| Tytuł | Jak się Myszy da ciasteczko |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | If You Give a Mouse a Cookie |
| Gatunek | animowany, familijny |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | TVP ABC |
| Platforma streamingowa | Amazon Prime Video |
| Lata produkcji | 2015-?? |
| Data premiery dubbingu | 5 lipca 2018 |
| Wyemitowane serie |
2 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 53 z 53 |
Jak się Myszy da ciasteczko (ang. If You Give a Mouse a Cookie, 2015-??) – amerykański serial animowany.
Od 5 lipca 2018 roku serial jest dostępny na platformie Amazon Prime Video z polskim dubbingiem. Serial emitowany w polskiej telewizji od 15 kwietnia 2020 roku na kanale TVP ABC.
Fabuła
Jak się Myszy da ciasteczko to serial oparty na popularnych książkach Laury Numeroff i Felicii Bond. Poznajcie Mysz, Świnkę, Łosia, Psa i Kota oraz ich ulubione dzieciaki! Gdy wszyscy znajdą się razem, jedno prowadzi do drugiego w całkiem nieoczekiwany sposób. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, ale kiedy Mysz z przyjaciółmi wyruszają po przygodę, zabawy jest co niemiara!
Źródło opisu: Amazon Prime Video
Wersja polska
Wersja polska: START INTERNATIONAL POLSKA
Reżyseria: Anna Apostolakis
Tłumaczenie:
- Barbara Eyman (odc. 1-15),
- Jakub Osiński (odc. 1-13)
Dialogi polskie: Barbara Eyman (odc. 16-26, 28-31, 33-43, S1, S2, S3)
Adaptacja: Michał Skarżyński (odc. 14-15)
Teksty piosenek: Michał Skarżyński (odc. 18, 30, 34, 36-37, 39-40, S2, S3)
Kierownictwo muzyczne:
- Adam Krylik (odc. 1-13),
- Michał Skarżyński (odc. 14-15, 18, 30, 34, 36-37, 39-40, S2, S3)
Dźwięk: Michał Skarżyński
W rolach głównych:
- Artur Kozłowski – Oliver (odc. 1-26, S1)
- Karol Kwiatkowski – Oliver (odc. 27-43, S2, S3)
- Przemysław Stippa – Mysza
- Michał Klawiter – Łoś
- Mateusz Kwiecień – Pies
- Joanna Sokołowska – Świnka
- Anna Bojara-Czarnecka – Kot
W pozostałych rolach:
- Marta Dylewska – Mama Olivera
- Jan Szydłowski – Henry
- Bruno Skalski – Leo
- Katarzyna Tatarak – Nauczycielka
- Milena Gąsiorek – Luiza
- Aleksandra Bieńkowska
- Patryk Czerniejewski
- Marta Dobecka
- Maciej Kosmala
- Wojciech Chorąży
- Joanna Pach-Żbikowska
- Mikołaj Jodliński
- Miłosz Konkel
- Agata Skórska
- Janusz Wituch
- Piotr Bąk
- Marta Markowicz
- Monika Szomko
- Paweł Kubat
- Małgorzata Szymańska
- Damian Kulec – Chip
- Marcin Bubółka
- Monika Wierzbicka
- Przemysław Wyszyński
- Elżbieta Gaertner
- Otar Saralidze
- Antonina Żbikowska
- Mirosław Wieprzewski
- Magdalena Herman-Urbańska
- Maksymilian Michasiów
- Andrzej Chudy
- Adam Krylik
- Wojciech Paszkowski
- Michał Skarżyński
- Anna Apostolakis-Gluzińska
- Weronika Łukaszewska
i inni
Wykonanie piosenek:
- Paweł Kubat (odc. 3-5, 7, 9, 13-15, 18, 23, 36-37, 39, S1, S2, S3)
- Małgorzata Szymańska (odc. 3-5, 7, 13-15, 18, 23, S1)
i inni
Spis odcinków
| Premiera w TV | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 15.04.2020 | 01 | Mus jabłkowy | Applesauce |
| Kot i mysz | Cat and Mouse | ||
| 16.04.2020 | 02 | Zamaskowany Mysza | Mouse to the Rescue! |
| W pogoni za sztuką | The Amazing Art Chase | ||
| 17.04.2020 | 03 | Gdzie ta skarpeta? | The Big Campout |
| Szalony biwak | Missing Sock! | ||
| 19.04.2020 | 04 | Hopla! | Hoopla! |
| Zwierzo-kapela | Animal Band | ||
| 20.04.2020 | 05 | Kapitan Mysza | Captain Mouse |
| Mysza i sklepowe meandry | Mouse Minds the Store | ||
| 21.04.2020 | 06 | Wesołe miasteczko | Town Fair |
| Plaża | Beach Day | ||
| 22.04.2020 | 07 | Szkoła | If You Take a Mouse to School |
| Fabryka ciasteczek | Cookie Factory | ||
| 23.04.2020 | 08 | Babeczkowe przyjęcie | Muffin Party |
| Gry i zabawy | Arcade | ||
| 24.04.2020 | 09 | Domek dla Myszy | A House for Mouse |
| Mysza i wózek | Delivery Mouse | ||
| 26.04.2020 | 10 | Naprawiamy Papuga | Something to Squawk About |
| Choróbsko | Sick Day | ||
| 27.04.2020 | 11 | Na tropie dinozaura | Dinosaur Mystery |
| Wynalazki | Inventor Fair | ||
| 28.04.2020 | 12 | Na farmie | Farm Friends |
| Piknik | Picnic | ||
| 29.04.2020 | 13 | Dziki Zachód | Toy Round Up! |
| Zamaskowany Myszomobil | Masked Mouse Mobile | ||
| 30.04.2020 | 14 | Butelkowy wyścig | Recycle Races |
| Zmiany są fajne | Change is Good | ||
| 01.05.2020 | 15 | Pies ma zadanie | Dog’s Day Out |
| Kolonie pod Psem | Doggie Day Camp | ||
| 04.05.2020 | 16 | Mapa skarbów | Treasure Hunt! |
| Niespodzianka dla Henry’ego | A Surprise for Henry | ||
| 05.05.2020 | 17 | Sanki z przygodami | Sledding Adventure |
| Zimowe nocowanko | Snowy Sleepover | ||
| 06.05.2020 | 18 | Mysza w mieście | Mouse Around Town |
| Deszczowy dzień | Rainy Day | ||
| 07.05.2020 | 19 | W muzeum | Day at the Museum |
| Pizza z dostawą | Pizza Delivery | ||
| 08.05.2020 | 20 | Dzień przyjaźni | Friendaversary |
| Robot na wolności | Runaway Robot | ||
| 09.05.2020 | 21 | Mysza na poczcie | Mousey Mail |
| Gdzie się podziała naklejka | Lost Sticker | ||
| 11.05.2020 | 22 | Super kręgle | Bowling Bonanza! |
| Podwodny Mysza | Underwater Mouse | ||
| 12.05.2020 | 23 | Detektywistyczna zagadka | Charm Mystery |
| Nowa sąsiadka | New Neighbor | ||
| 13.05.2020 | 24 | Polowanie na jajka | Egg Hunt |
| Zamaskowany Mysza powraca! | The Masked Mouse Rides Again | ||
| 14.05.2020 | 25 | Upał | Keeping Cool |
| Parada | Parade Day | ||
| 15.05.2020 | 26 | Rycerska wyprawa | Quest for the Cup |
| Dobranoc, Mysza | Goodnight Mouse | ||
| SERIA DRUGA | |||
| 27 | Gdzie ten Maluszek | Looking After Lovey | |
| Wielka Krabowa Wyprawa | The Old Shell Game | ||
| 01.09.2020 | 28 | Kosmiczna wyprawa | A Space Odd-issy |
| Wyprzedaż na patyku | Stuff-on-a-Stick Sale | ||
| 02.09.2020 | 29 | Świnka na scenie | Pig Puts on a Show |
| Świnkowe czary-mary | A Little Pig Pizazz | ||
| 04.09.2020 | 30 | Żeton dla przyjaciela | A Token of Friendship |
| Robotyczna rywalizacja | Robot Rivalry | ||
| 05.09.2020 | 31 | Co z tą czkawką? | Hiccup Hitch |
| Tańczyć jak Pies | Do the Dog | ||
| 32 | Piknikowy ekspres | Picnic Express | |
| Safari | Safari Surprise | ||
| 03.11.2021 | 33 | Pelerynowy Łoś | The Caped Moose |
| Leo gubi ząb | Leo’s Loose Tooth | ||
| 04.11.2021 | 34 | Pies kontra dwa kółka | Dog vs. the Two-Wheeler |
| Jak się kąpie Psa | If You Give a Dog a Bath | ||
| 05.11.2021 | 35 | Fajnie być dinozaurem | Dinosaurs for a Day |
| Łoś czarodziej | Magical Moose | ||
| 08.11.2021 | 36 | Śnieżak, śniegowy robot | Snowy the Snowbot |
| Zagubione pierścienie Saturna | Night at the Museum | ||
| 07.11.2021 | 37 | Mysza i fabryka zabawek | Mouse and the Toy Factory |
| Dzień doceniania | Teacher Appreciation Day | ||
| 09.11.2021 | 38 | Wyprawa po złoty skarb | The Quest for the Golden Treasure |
| Strażak Mysza | Firefighter Mouse | ||
| 10.11.2021 | 39 | Szkolny festyn | Carnival Time |
| Bombolato | Summertastic Day | ||
| 11.11.2021 | 40 | Papuga | Copydog |
| Słodkich snów | Sweet Dreams | ||
| 12.11.2021 | 41 | Mysza i dzień matki | Mother’s Day Mouse |
| Jak się da Myszy aparat | If You Give a Mouse a Camera | ||
| 13.11.2021 | 42 | Kompletny chaos | Cousin Party |
| Kto dłużej będzie cicho | Quiet Contest | ||
| 14.11.2021 | 43 | Nocka poza domem | Sleepover Slip-up |
| Grunt to mieć styl | Dancing in Style | ||
| 44 | Nawiedzona szopa | The Haunted Toolshed | |
| Szalony tor przeszkód | Backyard Obstacle Course | ||
| 45 | Piper i cyrk | Piper’s Circus Surprise | |
| Pogotowie kwiatowe | Friendship Flower Power | ||
| 46 | Kredowa katastrofa | Chalk-Tastrophe | |
| Trzymaj się, Oliver | Get Well, Oliver | ||
| 47 | A kto to tak bałagani? | Messy Guest | |
| Piosneczka | Catchy Tune | ||
| 48 | Zamaskowany Mysza: Spore wyzwanie | Masked Mouse: The Ultimate Challenge | |
| Wstydy i wstydziochy | Door-to-Door Dilemma | ||
| 49 | Super Super Superbohaterowie | Super Super Superheroes | |
| Kowbojo-pirato-księżniczko-świnka | Princess-Cowgirl-Pirate Pig | ||
| 50 | Myszowe święto | Mouse Day Celebration | |
| Mysza i ciasteczkowe drzewo | Mouse and the Cookiestalk | ||
| ODCINKI SPECJALNE | |||
| 28.12.2020 | S1 | Jak da się Myszy świąteczne ciasteczko | If You Give a Mouse a Christmas Cookie |
| 31.08.2020 | S2 | Jak da się Myszy dynię | If You Give a Mouse a Pumpkin |
| 06.11.2021 | S3 | Jak się da Myszy walentynkowe ciasteczko | If You Give a Mouse a Valentines Day Cookie |
Linki zewnętrzne
- Jak się Myszy da ciasteczko w bazie filmweb.pl
