IMP: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| (Nie pokazano 30 wersji utworzonych przez 5 użytkowników) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
'''IMP''' – serial krótkometrażowy emitowany na kanale [[ZigZap]]. | '''IMP''' (2007) – hiszpański, 65-odcinkowy serial krótkometrażowy emitowany na kanale [[ZigZap]]/[[teleTOON+]]. | ||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
'''Wersja polska''': na zlecenie ZigZap – [[ | '''Wersja polska''': na zlecenie ZigZap – [[M.R. Sound Studio|STUDIO M.R. SOUND]]<br /> | ||
'''Reżyseria''': [[Tomasz Marzecki]]<br /> | '''Reżyseria''': [[Tomasz Marzecki]]<br /> | ||
'''Dialogi''': [[Anna Wysocka]]<br /> | '''Dialogi''': [[Anna Wysocka]]<br /> | ||
'''Dźwięk i montaż''': [[Krzysztof Podolski]]<br /> | '''Dźwięk i montaż''': [[Krzysztof Podolski]]<br /> | ||
'''Wystąpili''': | '''Wystąpili''': | ||
* [[Adam Ferency]] | * [[Adam Ferency]] – '''Imp''' | ||
* [[Sławomir Pacek]] | * [[Sławomir Pacek]] – '''Bob'''<!-- | ||
** '''Potworzyca''' <small>(odc. 8)</small>--> | |||
'''W pozostałych rolach''': | |||
* [[Lucyna Malec]] – '''Lumen''' | |||
* [[Jakub Szydłowski]] – '''Bertrand''' | |||
* [[Tomasz Błasiak]] – '''Philippe'''<!--, | |||
** '''Lwokrólikopotwór''' <small>(odc. 34)</small>, | |||
** '''Pajęczak''' <small>(odc. 53)</small>--> | |||
* [[Tomasz Marzecki]] – '''Szef'''<!-- | |||
* [[Włodzimierz Press]] – '''Krzaczek''' <small>(odc. 19)</small>--> | |||
i inni | i inni | ||
| Linia 14: | Linia 23: | ||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
{| style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 65%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
| | !width="10%"|№ | ||
!width="45%"|Tytuł polski | |||
!width="45%"|Tytuł angielski | |||
|- | |- | ||
| colspan=3 bgcolor="# | | colspan=3 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA PIERWSZA''' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01 | ||
| ''Żaby wojny'' | |||
| ''Frogs of War'' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|02 | ||
| ''Encyklopedia zła'' | |||
| ''Who’s Who'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|03 | |||
| ''Cięcia'' | |||
| ''Cuts'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|04 | |||
| ''Misio'' | |||
| ''Teddy'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|05 | |||
| ''Kobieca ręka'' | |||
| ''Girly'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|06 | |||
| ''Telefon'' | |||
| ''Phone'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|07 | |||
| ''Deszczowy dzień'' | |||
| ''Rainy Day'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|08 | |||
| ''Ogłoszenie'' | |||
| ''Personals'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|09 | |||
| ''Zwierzątko'' | |||
| ''Pets'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|10 | |||
| ''Pociski'' | |||
| ''Missiles'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|11 | |||
| ''Ochrona'' | |||
| ''Security'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|12 | |||
| ''Lazania'' | |||
| ''Lasagna'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|13 | |||
| ''Spaniel'' | |||
| ''Spaniel'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|14 | |||
| ''Urodziny'' | |||
| ''Birthday'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|15 | |||
| ''Wyprawa'' | |||
| ''Journey'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|16 | |||
| ''Ciasto'' | |||
| ''Piece of Cake'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17 | |||
| ''Sylwetka'' | |||
| ''Silhouette'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|18 | |||
| ''Grzechy'' | |||
| ''Sins'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|19 | |||
| ''Krzaczek'' | |||
| ''Bush'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|20 | |||
| ''Bizon'' | |||
| ''Bison'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|21 | |||
| ''Wysoki'' | |||
| ''Tall'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|22 | |||
| ''Wynalazki zła'' | |||
| ''Evil Inventions'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|23 | |||
| ''Bzzz'' | |||
| ''Buzz'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|24 | |||
| ''Pirat'' | | ''Pirat'' | ||
| ''Pirate'' | | ''Pirate'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|25 | ||
| ''Ambona zła'' | |||
| ''Evil Pulpit'' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|26 | ||
| ''Lista'' | |||
| ''Lists'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|27 | |||
| ''Trójząb'' | | ''Trójząb'' | ||
| ''Trident'' | | ''Trident'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|28 | ||
| ''Edukacja'' | |||
| ''Education'' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|29 | ||
| ''Katapulta'' | | ''Katapulta'' | ||
| ''The Imp-Lement'' | | ''The Imp-Lement'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|30 | ||
| ''Na łonie natury'' | |||
| ''Nature Trail'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|31 | |||
| ''Błyskawica'' | |||
| ''Lightning'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|32 | |||
| ''Wieczysty płomień'' | |||
| ''Eternal Flame'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|33 | |||
| ''Luksus'' | |||
| ''Luxurious'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|34 | |||
| ''Okrutne stworzenie'' | |||
| ''Brute Creation'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|35 | |||
| ''Rock'' | |||
| ''Rock'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|36 | |||
| ''Krykiet '' | |||
| ''Croquet'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|37 | |||
| ''Makaron'' | |||
| ''Macaroni'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|38 | |||
| ''Żarówki ciemności'' | |||
| ''Black Light'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|39 | |||
| ''Włosy'' | |||
| ''Hair'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|40 | |||
| ''Eksperyment'' | |||
| ''Experiment'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|41 | |||
| ''Porządki'' | |||
| ''Chores'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|42 | |||
| ''Kanapka'' | |||
| ''Sandwich'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|43 | |||
| ''Krety'' | |||
| ''Moles'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|44 | |||
| ''5000 części'' | |||
| ''5000 Pieces'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|45 | |||
| ''Sterowiec'' | |||
| ''Blimp'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|46 | |||
| ''Aktówka'' | |||
| ''Briefcase'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|47 | |||
| ''Przeziębienie'' | |||
| ''Cold'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|48 | |||
| ''Szef kuchni'' | |||
| ''Meisterchef'' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|49 | ||
| '' | | ''Pryszcz'' | ||
| '' | | ''Spot'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|50 | ||
| ''Mroczny'' | |||
| ''Dark'' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|51 | ||
| '' | | ''Oczyszczanie'' | ||
| '' | | ''Detox'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|52 | ||
| ''Zakupy'' | |||
| ''Shopping'' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|53 | ||
| '' | | ''Kąpiel'' | ||
| '' | | ''Bath'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|54 | ||
| ''Kłopoty z autem'' | |||
| ''Cart Trouble'' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|55 | ||
| '' | | ''Komputer osobisty'' | ||
| '' | | ''P. Organizer'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|56 | ||
| ''Dziewczyny'' | |||
| ''Girls'' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|57 | ||
| '' | | ''Horro-skop'' | ||
| '' | | ''Horror-Scope'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|58 | ||
| ''Tuning'' | |||
| ''Customise'' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|59 | ||
| '' | | ''Technologia'' | ||
| '' | | ''Technology'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|60 | ||
| ''Na rybach'' | |||
| ''Fishing'' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|61 | ||
| '' | | ''Aleja zła'' | ||
| '' | | ''Walk of Evil'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|62 | ||
| ''Celebryta'' | |||
| ''Celebrity'' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|63 | ||
| '' | | ''Uwięzieni'' | ||
| '' | | ''Trapped'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|64 | ||
| ''Osobowość'' | |||
| ''Personality'' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|65 | ||
| '' | | ''Ospa'' | ||
| '' | | ''Measles'' | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Aktualna wersja na dzień 10:43, 2 lip 2024
IMP (2007) – hiszpański, 65-odcinkowy serial krótkometrażowy emitowany na kanale ZigZap/teleTOON+.
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie ZigZap – STUDIO M.R. SOUND
Reżyseria: Tomasz Marzecki
Dialogi: Anna Wysocka
Dźwięk i montaż: Krzysztof Podolski
Wystąpili:
- Adam Ferency – Imp
- Sławomir Pacek – Bob
W pozostałych rolach:
- Lucyna Malec – Lumen
- Jakub Szydłowski – Bertrand
- Tomasz Błasiak – Philippe
- Tomasz Marzecki – Szef
i inni
Lektor: Tomasz Marzecki
Spis odcinków
| № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 01 | Żaby wojny | Frogs of War |
| 02 | Encyklopedia zła | Who’s Who |
| 03 | Cięcia | Cuts |
| 04 | Misio | Teddy |
| 05 | Kobieca ręka | Girly |
| 06 | Telefon | Phone |
| 07 | Deszczowy dzień | Rainy Day |
| 08 | Ogłoszenie | Personals |
| 09 | Zwierzątko | Pets |
| 10 | Pociski | Missiles |
| 11 | Ochrona | Security |
| 12 | Lazania | Lasagna |
| 13 | Spaniel | Spaniel |
| 14 | Urodziny | Birthday |
| 15 | Wyprawa | Journey |
| 16 | Ciasto | Piece of Cake |
| 17 | Sylwetka | Silhouette |
| 18 | Grzechy | Sins |
| 19 | Krzaczek | Bush |
| 20 | Bizon | Bison |
| 21 | Wysoki | Tall |
| 22 | Wynalazki zła | Evil Inventions |
| 23 | Bzzz | Buzz |
| 24 | Pirat | Pirate |
| 25 | Ambona zła | Evil Pulpit |
| 26 | Lista | Lists |
| 27 | Trójząb | Trident |
| 28 | Edukacja | Education |
| 29 | Katapulta | The Imp-Lement |
| 30 | Na łonie natury | Nature Trail |
| 31 | Błyskawica | Lightning |
| 32 | Wieczysty płomień | Eternal Flame |
| 33 | Luksus | Luxurious |
| 34 | Okrutne stworzenie | Brute Creation |
| 35 | Rock | Rock |
| 36 | Krykiet | Croquet |
| 37 | Makaron | Macaroni |
| 38 | Żarówki ciemności | Black Light |
| 39 | Włosy | Hair |
| 40 | Eksperyment | Experiment |
| 41 | Porządki | Chores |
| 42 | Kanapka | Sandwich |
| 43 | Krety | Moles |
| 44 | 5000 części | 5000 Pieces |
| 45 | Sterowiec | Blimp |
| 46 | Aktówka | Briefcase |
| 47 | Przeziębienie | Cold |
| 48 | Szef kuchni | Meisterchef |
| 49 | Pryszcz | Spot |
| 50 | Mroczny | Dark |
| 51 | Oczyszczanie | Detox |
| 52 | Zakupy | Shopping |
| 53 | Kąpiel | Bath |
| 54 | Kłopoty z autem | Cart Trouble |
| 55 | Komputer osobisty | P. Organizer |
| 56 | Dziewczyny | Girls |
| 57 | Horro-skop | Horror-Scope |
| 58 | Tuning | Customise |
| 59 | Technologia | Technology |
| 60 | Na rybach | Fishing |
| 61 | Aleja zła | Walk of Evil |
| 62 | Celebryta | Celebrity |
| 63 | Uwięzieni | Trapped |
| 64 | Osobowość | Personality |
| 65 | Ospa | Measles |
