BabyTV: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
mNie podano opisu zmian |
||
| (Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 131: | Linia 131: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|024 | | style="background-color: #CCE2FF;"|024 | ||
| ''[[ | | ''[[Witamy na wyspie]]'' | ||
| [[Studio PDK|STUDIO PDK]] | | [[Studio PDK|STUDIO PDK]] | ||
| | | 03.10.2022 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|025 | | style="background-color: #CCE2FF;"|025 | ||
| ''[[ | | ''[[Lale Ki Lolu]]'' | ||
| [[Studio PDK|STUDIO PDK]] | | [[Studio PDK|STUDIO PDK]] | ||
| | | 2023 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|026 | | style="background-color: #CCE2FF;"|026 | ||
| ''[[Agencja detektywistyczna Zeiny]]'' | |||
| [[Studio PDK|STUDIO PDK]] | |||
| 02.10.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|027 | |||
| ''[[Księga dżungli (serial animowany 2023)|Księga dżungli]]'' | |||
| [[Studio PDK|STUDIO PDK]] | |||
| 20.11.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|028 | |||
| ''[[Bug'n'Play na ratunek]]'' | |||
| -<!--[[Iyuno|IYUNO POLSKA]]--> | |||
| 2024 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|029 | |||
| ''[[Mój robot i ja]]'' | | ''[[Mój robot i ja]]'' | ||
| -<!--[[Iyuno|IYUNO POLSKA]]--> | | -<!--[[Iyuno|IYUNO POLSKA]]--> | ||
| 2024 | | 2024 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|030 | ||
| ''[[Podróżniczki]]'' | | ''[[Podróżniczki]]'' | ||
| -<!--[[Iyuno|IYUNO POLSKA]]--> | | -<!--[[Iyuno|IYUNO POLSKA]]--> | ||
Aktualna wersja na dzień 09:38, 26 gru 2024
BabyTV
| |
|---|---|
| Start emisji | 15 września 2005 |
BabyTV – kanał telewizyjny, przeznaczony dla dzieci w wieku niemowlęcym i przedszkolnym. Głównie emituje krótkometrażowe seriale animowane.
