Sammy i Raj w pętli czasu: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
m poprawki |
||
| (Nie pokazano 12 wersji utworzonych przez 4 użytkowników) | |||
| Linia 6: | Linia 6: | ||
|kraj=Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Indie | |kraj=Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Indie | ||
|język=angielski | |język=angielski | ||
|stacja=[[Nicktoons]] | |stacja=[[Nicktoons]], [[Nickelodeon Polska]] | ||
|platforma=[[SkyShowtime]] | |||
|lata produkcji=2022 | |lata produkcji=2022 | ||
|data premiery=6 lutego [[2023]] | |data premiery=6 lutego [[2023]] | ||
|sezony=1 z 1 | |sezony=1 z 1 | ||
|odcinki= | |odcinki=20 z 20 | ||
}} | }} | ||
'''Sammy i Raj w pętli czasu''' (ang. ''The Twisted Timeline of Sammy & Raj'', 2022) – amerykańsko-brytyjsko-indyjski serial animowany. | '''Sammy i Raj w pętli czasu''' (ang. ''The Twisted Timeline of Sammy & Raj'', 2022) – amerykańsko-brytyjsko-indyjski serial animowany. | ||
| Linia 23: | Linia 24: | ||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
'''Wersja polska''': na zlecenie Nickelodeon Polska – [[Master Film|MASTER FILM]]<br /> | '''Wersja polska''': na zlecenie Nickelodeon Polska – [[Master Film|MASTER FILM]]<br /> | ||
'''Reżyseria''': [[Mateusz Narloch]]<br />< | '''Reżyseria''': [[Mateusz Narloch]]<br /> | ||
''' | '''Tłumaczenie i dialogi''': [[Magdalena Dwojak]]<br /> | ||
'''Tekst piosenki czołówkowej''': [[Agata Mitura]]<br /> | |||
'''Dźwięk i montaż''': [[Sławomir Karolak]]<br /> | '''Dźwięk i montaż''': [[Sławomir Karolak]]<br /> | ||
'''Kierownictwo | '''Kierownictwo muzyczne''': [[Sławomir Karolak]]<br /> | ||
'''Kierownictwo | '''Kierownictwo produkcji''': [[Agata Paszkowska]]<br /> | ||
'''Nadzór merytoryczny''': [[Aleksandra Dobrowolska]]<br /> | '''Nadzór merytoryczny''': [[Aleksandra Dobrowolska]]<br /> | ||
''' | '''Wystąpili''': | ||
* [[Patryk Siemek]] – '''Sammy Gupta''' | * [[Patryk Siemek]] – '''Sammy Gupta''' | ||
* [[Jakub Rutkowski]] – '''Raj Gupta''' | * [[Jakub Rutkowski]] – '''Raj Gupta''' | ||
* [[]] – '''Tara Gupta''' | * [[Antonina Domagała]] – '''Tara Gupta''' | ||
* [[Jakub Strach]] – '''Hugo''' | |||
* [[Mateusz Weber]] – '''Tata''' | |||
* [[Milena Gąsiorek]] | |||
* [[Agnieszka Fajlhauer]] – '''Mama''' | |||
* [[Tomasz Olejnik]] | |||
* [[Ewa Kania]] – '''Babcia''' | * [[Ewa Kania]] – '''Babcia''' | ||
* [[Norbert Kaczorowski]] – '''Dziadek''' | * [[Norbert Kaczorowski]] – '''Dziadek''' | ||
* [[ | * [[Lena Schimscheiner]] | ||
'''W pozostałych rolach''': | |||
* [[Karol Jankiewicz]] – '''Tavish''' <small>(odc. 6a)</small> | * [[Karol Jankiewicz]] – '''Tavish''' <small>(odc. 6a)</small> | ||
* [[Antoni Jędrak]] | * [[Antoni Jędrak]] | ||
| Linia 43: | Linia 49: | ||
* [[Małgorzata Gradkowska]]<!-- | * [[Małgorzata Gradkowska]]<!-- | ||
* [[Antonina Żbikowska]]--> | * [[Antonina Żbikowska]]--> | ||
* [[Krzysztof Rogucki]] | |||
* [[Tomasz Steciuk]] | |||
* [[Anna Sztejner]] | |||
i inni | i inni | ||
'''Wykonanie piosenki czołówkowej''': [[Mateusz Narloch]] oraz chór | |||
'''Lektor''': [[Wojciech Chorąży]] | |||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width="12%"|Premiera | !width="12%"|Premiera | ||
| Linia 53: | Linia 66: | ||
!width="41%"|Tytuł angielski | !width="41%"|Tytuł angielski | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA''' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|06.02.2023 | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|01 | ||
| ''Urodzinowe szaleństwo'' | | ''Urodzinowe szaleństwo'' | ||
| ''Birthday Do-Over'' | | ''Birthday Do-Over'' | ||
| Linia 63: | Linia 76: | ||
| ''Chore Time'' | | ''Chore Time'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|07.02.2023 | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|02 | ||
| ''Poza obiegiem'' | | ''Poza obiegiem'' | ||
| ''Out of the Loop'' | | ''Out of the Loop'' | ||
| Linia 71: | Linia 84: | ||
| ''A Dog Gone Problem'' | | ''A Dog Gone Problem'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08.02.2023 | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|03 | ||
| ''Co z tą sofą'' | | ''Co z tą sofą'' | ||
| ''Sofa So Good'' | | ''Sofa So Good'' | ||
| Linia 79: | Linia 92: | ||
| ''So Much Drama'' | | ''So Much Drama'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09.02.2023 | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04 | ||
| ''Zaproszenie'' | | ''Zaproszenie'' | ||
| ''Going Clubbin’'' | | ''Going Clubbin’'' | ||
| Linia 87: | Linia 100: | ||
| ''Totally Board'' | | ''Totally Board'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|10.02.2023 | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|05 | ||
| ''Kosmiczna ściema'' | | ''Kosmiczna ściema'' | ||
| ''Invader Dim'' | | ''Invader Dim'' | ||
| Linia 95: | Linia 108: | ||
| ''Getting Heated'' | | ''Getting Heated'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|13.02.2023 | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|06 | ||
| ''Twist Tavisha'' | | ''Twist Tavisha'' | ||
| ''Bollyweird'' | | ''Bollyweird'' | ||
| Linia 103: | Linia 116: | ||
| ''The Spies Who Bugged Me'' | | ''The Spies Who Bugged Me'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|14.02.2023 | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|07 | ||
| ''Kości zostały wrzucone'' | | ''Kości zostały wrzucone'' | ||
| ''No Bones About It'' | | ''No Bones About It'' | ||
| Linia 111: | Linia 124: | ||
| ''Childish Antics'' | | ''Childish Antics'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|15.02.2023 | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08 | ||
| ''Śnieżne wyzwanie'' | | ''Śnieżne wyzwanie'' | ||
| ''Snow Way To Win'' | | ''Snow Way To Win'' | ||
| Linia 119: | Linia 132: | ||
| ''Causing Treble'' | | ''Causing Treble'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|16.02.2023 | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09 | ||
| ''Kiepski interes'' | | ''Kiepski interes'' | ||
| ''Bad Business'' | | ''Bad Business'' | ||
| Linia 127: | Linia 140: | ||
| ''Anniversorry'' | | ''Anniversorry'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|17.02.2023 | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|10 | ||
| ''Naukowe Rakhi'' | | ''Naukowe Rakhi'' | ||
| ''A Very Rocky Rakhi'' | | ''A Very Rocky Rakhi'' | ||
|- | |- | ||
| ''Plan na zaś'' | | ''Plan na zaś'' | ||
| ''The Back Up Plan'' | | ''The Back Up Plan'' | ||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12.06.2023 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|11 | |||
| ''Hugo i nocna eskapada'' | |||
| ''Wake Me Up Before Hugo Go'' | |||
|- | |||
| ''Hokus Pokus Katastrofus'' | |||
| ''Hoaxus Pocus'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|13.06.2023 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12 | |||
| ''Robot Rob'' | |||
| ''Clean Machines'' | |||
|- | |||
| ''Koncert dla przyjaciół'' | |||
| ''I Scream For Livestream'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|14.06.2023 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|13 | |||
| ''Obłędne Diwali'' | |||
| ''Diwali Folly'' | |||
|- | |||
| ''Maszyna na miarę'' | |||
| ''A Well-Toiled Machine'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|15.06.2023 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|14 | |||
| ''Najlepszy skaut w mieście'' | |||
| ''Scout It Out'' | |||
|- | |- | ||
| ''Powodzenia następnym razem'' | |||
| ''Better Luck Next Time'' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |- | ||
| '''' | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|16.06.2023 | ||
| '''' | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|15 | ||
| ''Niezbyt sekretna Walentynka'' | |||
| ''Not So Secret Valentine'' | |||
|- | |- | ||
| ''Symulanci'' | |||
| ''Sammy and Raj’s Day Off'' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |- | ||
| '''' | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|19.06.2023 | ||
| '''' | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|16 | ||
| ''Grać by wygrać'' | |||
| ''Game Overload'' | |||
|- | |- | ||
| ''Holi Moli'' | |||
| ''Holi Moli'' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |- | ||
| '''' | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|20.06.2023 | ||
| ''''-- | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|17 | ||
| ''Rodzina to nie żarty'' | |||
| ''Family is No Picnic'' | |||
|- | |||
| ''Niepokonany Sammy Dynamit'' | |||
| ''The Undefeated Sammy Dynamite'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|21.06.2023 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|18 | |||
| ''Skrzynia skarbów'' | |||
| ''For Good Treasure'' | |||
|- | |||
| ''Pudełko wspomnień'' | |||
| ''A Clean Breakout'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|22.06.2023 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|19 | |||
| ''Halloweenowy rekord'' | |||
| ''Ghouls Wanna Have Fun'' | |||
|- | |||
| ''Gorzki smak sukcesu'' | |||
| ''The Bitter Taste Of Success'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|23.06.2023 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|20 | |||
| ''Weselne szaleństwo'' | |||
| ''Wedding Daze'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
== Linki zewnętrzne == | |||
* {{IMDb|film|13069120}} | |||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Aktualna wersja na dzień 22:21, 15 lut 2025
| Tytuł | Sammy i Raj w pętli czasu |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | The Twisted Timeline of Sammy & Raj |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Indie |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Nicktoons, Nickelodeon Polska |
| Platforma streamingowa | SkyShowtime |
| Lata produkcji | 2022 |
| Data premiery dubbingu | 6 lutego 2023 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 20 z 20 |
Sammy i Raj w pętli czasu (ang. The Twisted Timeline of Sammy & Raj, 2022) – amerykańsko-brytyjsko-indyjski serial animowany.
Serial w Polsce emitowany na kanale Nicktoons od 6 lutego 2023 roku.
Fabuła
Młodzi widzowie poznają przygody dwóch kuzynów, Sammy’ego i Raja, którzy przy pomocy magicznej aplikacji podróżują w czasie, zmieniając bieg wydarzeń w przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Ingerencja sprytnych chłopców w następstwo faktów prowadzi do zaskakujących, niekiedy bardzo zabawnych, a niekiedy naznaczonych zniszczeniem i chaosem konsekwencji.
Źródło: Teleman
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska – MASTER FILM
Reżyseria: Mateusz Narloch
Tłumaczenie i dialogi: Magdalena Dwojak
Tekst piosenki czołówkowej: Agata Mitura
Dźwięk i montaż: Sławomir Karolak
Kierownictwo muzyczne: Sławomir Karolak
Kierownictwo produkcji: Agata Paszkowska
Nadzór merytoryczny: Aleksandra Dobrowolska
Wystąpili:
- Patryk Siemek – Sammy Gupta
- Jakub Rutkowski – Raj Gupta
- Antonina Domagała – Tara Gupta
- Jakub Strach – Hugo
- Mateusz Weber – Tata
- Milena Gąsiorek
- Agnieszka Fajlhauer – Mama
- Tomasz Olejnik
- Ewa Kania – Babcia
- Norbert Kaczorowski – Dziadek
- Lena Schimscheiner
W pozostałych rolach:
- Karol Jankiewicz – Tavish (odc. 6a)
- Antoni Jędrak
- Mateusz Kwiecień
- Małgorzata Gradkowska
- Krzysztof Rogucki
- Tomasz Steciuk
- Anna Sztejner
i inni
Wykonanie piosenki czołówkowej: Mateusz Narloch oraz chór
Lektor: Wojciech Chorąży
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 06.02.2023 | 01 | Urodzinowe szaleństwo | Birthday Do-Over |
| Czas na porządki | Chore Time | ||
| 07.02.2023 | 02 | Poza obiegiem | Out of the Loop |
| Pieski problem | A Dog Gone Problem | ||
| 08.02.2023 | 03 | Co z tą sofą | Sofa So Good |
| Tyle zachodu | So Much Drama | ||
| 09.02.2023 | 04 | Zaproszenie | Going Clubbin’ |
| Mistrz deski | Totally Board | ||
| 10.02.2023 | 05 | Kosmiczna ściema | Invader Dim |
| Żar z nieba | Getting Heated | ||
| 13.02.2023 | 06 | Twist Tavisha | Bollyweird |
| Zadanie dla szpiegów | The Spies Who Bugged Me | ||
| 14.02.2023 | 07 | Kości zostały wrzucone | No Bones About It |
| Co za dużo to niezdrowo | Childish Antics | ||
| 15.02.2023 | 08 | Śnieżne wyzwanie | Snow Way To Win |
| Koncert z babcią | Causing Treble | ||
| 16.02.2023 | 09 | Kiepski interes | Bad Business |
| Rocznicowa wpadka | Anniversorry | ||
| 17.02.2023 | 10 | Naukowe Rakhi | A Very Rocky Rakhi |
| Plan na zaś | The Back Up Plan | ||
| 12.06.2023 | 11 | Hugo i nocna eskapada | Wake Me Up Before Hugo Go |
| Hokus Pokus Katastrofus | Hoaxus Pocus | ||
| 13.06.2023 | 12 | Robot Rob | Clean Machines |
| Koncert dla przyjaciół | I Scream For Livestream | ||
| 14.06.2023 | 13 | Obłędne Diwali | Diwali Folly |
| Maszyna na miarę | A Well-Toiled Machine | ||
| 15.06.2023 | 14 | Najlepszy skaut w mieście | Scout It Out |
| Powodzenia następnym razem | Better Luck Next Time | ||
| 16.06.2023 | 15 | Niezbyt sekretna Walentynka | Not So Secret Valentine |
| Symulanci | Sammy and Raj’s Day Off | ||
| 19.06.2023 | 16 | Grać by wygrać | Game Overload |
| Holi Moli | Holi Moli | ||
| 20.06.2023 | 17 | Rodzina to nie żarty | Family is No Picnic |
| Niepokonany Sammy Dynamit | The Undefeated Sammy Dynamite | ||
| 21.06.2023 | 18 | Skrzynia skarbów | For Good Treasure |
| Pudełko wspomnień | A Clean Breakout | ||
| 22.06.2023 | 19 | Halloweenowy rekord | Ghouls Wanna Have Fun |
| Gorzki smak sukcesu | The Bitter Taste Of Success | ||
| 23.06.2023 | 20 | Weselne szaleństwo | Wedding Daze |
Linki zewnętrzne
- Sammy i Raj w pętli czasu w bazie Internet Movie Database (IMDb)
