Pluszakowe bajki: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
Nie podano opisu zmian |
||
| (Nie pokazano 11 wersji utworzonych przez 4 użytkowników) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Pluszakowe bajki''' – pasmo seriali animowanych w [[TVN Style]] emitowane od 1 czerwca 2009 roku. Większość seriali opatrzonych | '''Pluszakowe bajki''' – pasmo seriali animowanych w [[TVN Style]] emitowane od 1 czerwca 2009 roku do 29 lutego 2012 roku. Większość seriali opatrzonych była [[dubbing]]iem. | ||
Pasmo nadawane | Pasmo nadawane było codziennie od godz. 06:45 do 08:00 (w soboty i niedziele do 09:00) oraz od godz. 19:00 do 20:00. | ||
== Emitowane programy == | == Emitowane programy == | ||
=== Seriale animowane === | === Seriale animowane === | ||
{| style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 80%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
| | !width="8%"|№ | ||
!width="37%"|Tytuł | |||
!width="40%"|Studio dubbingowe | |||
!width="15%"|Premiera w TVN Style | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01 | ||
| ''[[Hello Kitty]]'' | |||
| [[DubbFilm Studio|DUBBFILM]] | |||
| 01.06.2009 | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|02 | ||
| ''[[Kot Crawford]]'' | |||
| [[DubbFilm Studio|DUBBFILM]] | |||
| 01.06.2009 | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|03 | ||
| ''[[ | | ''[[Magiczna uliczka]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 01.06.2009 | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|04 | |||
| bgcolor="# | |||
| ''[[Przygody Misia Bruno]]'' | | ''[[Przygody Misia Bruno]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 01.06.2009 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|05 | |||
| ''[[Rupert]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 01.06.2009 | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|06 | ||
| ''[[Witaj, Franklin]]'' | |||
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]] | |||
| 01.06.2009 | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|07 | ||
| ''[[Potwory i piraci|Piraci – wyprawa po skarby]]'' | | ''[[Potwory i piraci|Piraci – wyprawa po skarby]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 06.06.2009 | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|08 | ||
| ''[[Kajtuś]]'' | |||
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]] | |||
| 22.08.2009 | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|09 | ||
| ''[[ | | ''[[Weterynarz Fred]]'' | ||
| [[ | | [[Telewizja Polska Agencja Filmowa|TELEWIZJA POLSKA AGENCJA FILMOWA]] | ||
| 22.08.2009 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|10 | |||
| ''[[Geronimo Stilton]]'' | |||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | |||
| 03.07.2010 | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|11 | ||
| ''[[Aniołki i spółka]]''<ref name="a">Tylko seria pierwsza. Seria druga emitowana w wersji lektorskiej.</ref> | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 23.08.2010 | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|12 | ||
| ''[[SamSam]]'' | | ''[[SamSam (serial animowany)|SamSam]]'' | ||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | | [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | ||
| 03.04.2010 | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13 | ||
| ''[[Noddy]]'' | |||
| [[Studio Eurocom|STUDIO EUROCOM]] | |||
| 04.09.2010 | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="# | | bgcolor="#CCE2FF"|14 | ||
| ''[[Świnka Peppa]]'' | | ''[[Świnka Peppa]]'' | ||
| [[GMC Studio|GMC STUDIO]] | | [[GMC Studio|GMC STUDIO]] | ||
| 13.11.2010 | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|15 | |||
| ''[[Franklin i przyjaciele]]'' | |||
| bgcolor="# | |||
| ''[[ | |||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 01.10.2011 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
=== Filmy animowane === | === Filmy animowane === | ||
{| style="text-align: center; width: 80%; margin: 0 auto | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 80%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width=" | !width="8%"|№ | ||
!width=" | !width="37%"|Tytuł | ||
!width="40%"|Studio dubbingowe | !width="40%"|Studio dubbingowe | ||
!width=" | !width="15%"|Premiera w TVN Style | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|01 | |||
| ''[[Barbie i 12 tańczących księżniczek]]'' | |||
| bgcolor="# | | [[Iyuno|SUN STUDIO]] | ||
| ''[[Barbie i 12 | |||
| | |||
| 04.04.2010 | | 04.04.2010 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|02 | |||
| bgcolor="# | |||
| ''[[Barbie jako Księżniczka Wyspy]]'' | | ''[[Barbie jako Księżniczka Wyspy]]'' | ||
| SUN STUDIO | | [[Iyuno|SUN STUDIO]] | ||
| 31.10.2010 | | 31.10.2010 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|03 | |||
| bgcolor="# | |||
| ''[[Barbie i magia tęczy]]'' | | ''[[Barbie i magia tęczy]]'' | ||
| SUN STUDIO | | [[Iyuno|SUN STUDIO]] | ||
| 07.11.2010 | | 07.11.2010 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|04 | |||
| bgcolor="# | |||
| ''[[Barbie jako Księżniczka i Żebraczka]]'' | | ''[[Barbie jako Księżniczka i Żebraczka]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 14.11.2010 | | 14.11.2010 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
<references /> | |||
[[Kategoria:Stacje telewizyjne]] | [[Kategoria:Stacje telewizyjne]] | ||
Aktualna wersja na dzień 17:44, 18 maj 2025
Pluszakowe bajki – pasmo seriali animowanych w TVN Style emitowane od 1 czerwca 2009 roku do 29 lutego 2012 roku. Większość seriali opatrzonych była dubbingiem.
Pasmo nadawane było codziennie od godz. 06:45 do 08:00 (w soboty i niedziele do 09:00) oraz od godz. 19:00 do 20:00.
Emitowane programy
Seriale animowane
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera w TVN Style |
|---|---|---|---|
| 01 | Hello Kitty | DUBBFILM | 01.06.2009 |
| 02 | Kot Crawford | DUBBFILM | 01.06.2009 |
| 03 | Magiczna uliczka | STUDIO SONICA | 01.06.2009 |
| 04 | Przygody Misia Bruno | STUDIO SONICA | 01.06.2009 |
| 05 | Rupert | START INTERNATIONAL POLSKA | 01.06.2009 |
| 06 | Witaj, Franklin | TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA | 01.06.2009 |
| 07 | Piraci – wyprawa po skarby | STUDIO SONICA | 06.06.2009 |
| 08 | Kajtuś | TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA | 22.08.2009 |
| 09 | Weterynarz Fred | TELEWIZJA POLSKA AGENCJA FILMOWA | 22.08.2009 |
| 10 | Geronimo Stilton | STUDIO SONICA | 03.07.2010 |
| 11 | Aniołki i spółka[1] | START INTERNATIONAL POLSKA | 23.08.2010 |
| 12 | SamSam | STUDIO PUBLISHING | 03.04.2010 |
| 13 | Noddy | STUDIO EUROCOM | 04.09.2010 |
| 14 | Świnka Peppa | GMC STUDIO | 13.11.2010 |
| 15 | Franklin i przyjaciele | STUDIO SONICA | 01.10.2011 |
Filmy animowane
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera w TVN Style |
|---|---|---|---|
| 01 | Barbie i 12 tańczących księżniczek | SUN STUDIO | 04.04.2010 |
| 02 | Barbie jako Księżniczka Wyspy | SUN STUDIO | 31.10.2010 |
| 03 | Barbie i magia tęczy | SUN STUDIO | 07.11.2010 |
| 04 | Barbie jako Księżniczka i Żebraczka | START INTERNATIONAL POLSKA | 14.11.2010 |
- ↑ Tylko seria pierwsza. Seria druga emitowana w wersji lektorskiej.
