BeMultilingual Inc.: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
mNie podano opisu zmian
Nie podano opisu zmian
 
(Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika)
Linia 1: Linia 1:
[[Plik:BeMultilingual.png|right|200px]]'''BeMultilingual Inc.''' – firma producencka zajmująca się realizacją dubbing do filmów i seriali dla twórców internetowych w serwisie YouTube. Została założona w 2022 roku, a jej siedziba mieści się w Winnipeg w Kanadzie.
[[Plik:BeMultilingual.png|right|200px]]'''BeMultilingual Inc.''' – firma producencka zajmująca się realizacją dubbing do filmów i seriali dla twórców internetowych w serwisie YouTube. Została założona w 2022 roku, a jej siedziba mieści się w Winnipeg w Kanadzie.


Od 2025 roku firma zajmuję się produkcją dubbingów w języku polskim.
Od 2025 roku firma zajmuje się produkcją dubbingów w języku polskim.
== Klienci ==
== Klienci ==
* Glitch Productions
* Glitch Productions
Linia 31: Linia 31:
| bgcolor="#CCE2FF"|001
| bgcolor="#CCE2FF"|001
| ''[[John Nellis]]''
| ''[[John Nellis]]''
| 2025
| 03.04.2025
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|002
| ''[[Jesser]]''
| 15.08.2025
|-
|-
|}
|}

Aktualna wersja na dzień 23:49, 15 sie 2025

BeMultilingual Inc. – firma producencka zajmująca się realizacją dubbing do filmów i seriali dla twórców internetowych w serwisie YouTube. Została założona w 2022 roku, a jej siedziba mieści się w Winnipeg w Kanadzie.

Od 2025 roku firma zajmuje się produkcją dubbingów w języku polskim.

Klienci

  • Glitch Productions
  • Danno Cal

Produkcja

Seriale animowane

Tytuł Premiera
001 Dzielnica Zamglonych 19.04.2025
002 ToonTurf 2025

Programy

Tytuł Premiera
001 John Nellis 03.04.2025
002 Jesser 15.08.2025

Linki zewnętrzne