Inui: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Marti (dyskusja | edycje)
Glimka (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
 
(Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez 2 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
{{Serial2
{{Serial2
|tytuł=Inui
|tytuł=Inui
|plakat=
|plakat=Inui.jpg
|gatunek=animowany
|gatunek=animowany
|kraj=Francja, Niemcy
|kraj=Francja, Niemcy
|język=niemiecki
|język=niemiecki
|stacja=[[JimJam|Polsat JimJam]], [[Telewizja Polska|TVP ABC]]
|stacja=[[JimJam|Polsat JimJam]], [[Telewizja Polska|TVP ABC]]
|platforma=[[Amazon Prime Video]], [[CDA Premium]]
|lata produkcji=2016-2018
|lata produkcji=2016-2018
|data premiery=13 stycznia [[2020]]
|data premiery=13 stycznia [[2020]]
|sezony=1 z 1
|sezony=2 z 2
|odcinki=52 z 52
|odcinki=52 z 52
}}
}}
Linia 16: Linia 17:


== Fabuła ==
== Fabuła ==
Biegun północny to niezwykła kraina, w której zimno nie jest przeszkodą. Trudne warunki atmosferyczne zachęcają małą Inui i jej przyjaciół do przeżywania ciekawych przygód. Dziewczynka słynie z niezwykłej wyobraźni i dobrego serca. Jest inicjatorką gier oraz zabaw i nie zraża się niepowodzeniami. Jej przyjaciele - renifer, niedźwiedź i pingwin - mogą zawsze liczyć na jej pomoc. Mimo różnic charakterów bohaterowie potrafią się porozumieć i wspólnie się bawić.
Biegun północny to niezwykła kraina, w której zimno nie jest przeszkodą. Trudne warunki atmosferyczne zachęcają małą Inui i jej przyjaciół do przeżywania ciekawych przygód. Dziewczynka słynie z niezwykłej wyobraźni i dobrego serca. Jest inicjatorką gier oraz zabaw i nie zraża się niepowodzeniami. Jej przyjaciele renifer, niedźwiedź i pingwin mogą zawsze liczyć na jej pomoc. Mimo różnic charakterów bohaterowie potrafią się porozumieć i wspólnie się bawić.


<small>Źródło: [https://www.telemagazyn.pl/serial/inui-2640203/s1/odc1/ Telemagazyn.pl]</small>
<small>Źródło: [https://www.telemagazyn.pl/serial/inui-2640203/s1/odc1/ Telemagazyn.pl]</small>
Linia 26: Linia 27:
* [[Grzegorz Pawlak]] – '''Miś Poldek'''
* [[Grzegorz Pawlak]] – '''Miś Poldek'''
* [[Krzysztof Szczepaniak]] – '''Renifer Reniuś'''
* [[Krzysztof Szczepaniak]] – '''Renifer Reniuś'''
* [[Katarzyna Łaska]] – '''Pingwin Paula'''
* [[Katarzyna Łaska]] – '''Pingwin Laura'''
* [[Monika Wierzbicka]] – '''Wielorybica Walusia'''
* [[Monika Wierzbicka]] – '''Wielorybica Walusia'''
* [[Magdalena Krylik]] – '''jedna z wiewiórek'''
* [[Magdalena Krylik]] – '''Wiewiórka'''
* [[Maksymilian Michasiów]] – '''Albatros'''
* [[Maksymilian Michasiów]] – '''Albatros'''
* [[Maksymilian Bogumił]]<!--
* [[Maksymilian Bogumił]]<!--
* [[Kinga Suchan]]-->
* [[Kinga Suchan]]-->
i inni
i inni<!--


<!--'''Wykonanie piosenki czołówkowej''': [[?-Małgorzata Szymańska-?]]<br />
'''Wykonanie piosenki czołówkowej''': [[?-Małgorzata Szymańska-?]]-->
'''Lektor tytułów odcinków''': [[?-Karolina Bacia-?]]<br />-->
 
'''Lektorka''': [[Karolina Bacia]]


== Spis odcinków ==
== Spis odcinków ==
Linia 45: Linia 47:
!width="41%"|Tytuł angielski
!width="41%"|Tytuł angielski
|-
|-
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA'''
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA PIERWSZA'''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|13.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|01
| bgcolor="#CCE2FF"|01
| ''Lusterko''
| ''Lusterko''
| ''Mirror, Mirror''
| ''Mirror, Mirror''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|13.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|02
| bgcolor="#CCE2FF"|02
| ''List w butelce''
| ''List w butelce''
| ''Message in a Bottle''
| ''Message in a Bottle''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|14.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|03
| bgcolor="#CCE2FF"|03
| ''Sezon na kichanie''
| ''Sezon na kichanie''
| ''The Sneezing Season''
| ''The Sneezing Season''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|14.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|04
| bgcolor="#CCE2FF"|04
| ''Zorza polarna''
| ''Zorza polarna''
| ''Northern Lights''
| ''Northern Lights''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|13.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|05
| bgcolor="#CCE2FF"|05
| ''Lekcja pływania''
| ''Lekcja pływania''
| ''In the Swim''
| ''In the Swim''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|13.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|06
| bgcolor="#CCE2FF"|06
| ''Obłędny grad''
| ''Obłędny grad''
| ''Crazy Hail''
| ''Crazy Hail''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|13.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|07
| bgcolor="#CCE2FF"|07
| ''Przerębla''
| ''Przerębla''
| ''Hole in the Ice''
| ''Hole in the Ice''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|14.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|08
| bgcolor="#CCE2FF"|08
| ''Nie lubisz mnie?''
| ''Nie lubisz mnie?''
| ''Don’t You Like Me?''
| ''Don’t You Like Me?''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|14.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|09
| bgcolor="#CCE2FF"|09
| ''Nieproszony gość''
| ''Nieproszony gość''
| ''Unwelcome Visitor''
| ''Unwelcome Visitor''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|14.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|10
| bgcolor="#CCE2FF"|10
| ''Fabryka śnieżynek''
| ''Fabryka śnieżynek''
| ''Snowflake Factory''
| ''Snowflake Factory''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|15.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|11
| bgcolor="#CCE2FF"|11
| ''Olbrzymy we mgle''
| ''Olbrzymy we mgle''
| ''Giants in the Fog''
| ''Giants in the Fog''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|15.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|12
| bgcolor="#CCE2FF"|12
| ''Foka, która była wszędzie''
| ''Foka, która była wszędzie''
| ''The Seal Who Was Everywhere''
| ''The Seal Who Was Everywhere''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|15.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|13
| bgcolor="#CCE2FF"|13
| ''Festiwal Księżyca''
| ''Festiwal Księżyca''
| ''Moon Festival''
| ''Moon Festival''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|16.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|14
| bgcolor="#CCE2FF"|14
| ''Lodowa rzeźba''
| ''Lodowa rzeźba''
| ''Ice Sculpture''
| ''Ice Sculpture''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|16.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|15
| bgcolor="#CCE2FF"|15
| ''Niesforny wiatr''
| ''Niesforny wiatr''
| ''The Wayward Wind''
| ''The Wayward Wind''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|16.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|16
| bgcolor="#CCE2FF"|16
| ''Drużyna wioślarska''
| ''Drużyna wioślarska''
| ''Paddling Pals''
| ''Paddling Pals''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|17.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|17
| bgcolor="#CCE2FF"|17
| ''Śnieżny smok''
| ''Śnieżny smok''
| ''The Snow Dragon''
| ''The Snow Dragon''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|17.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|18
| bgcolor="#CCE2FF"|18
| ''Bobslej na dobranoc''
| ''Bobslej na dobranoc''
| ''Bedtime Bobsleight''
| ''Bedtime Bobsleight''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|17.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|19
| bgcolor="#CCE2FF"|19
| ''Chcę być niedźwiedziem polarnym''
| ''Chcę być niedźwiedziem polarnym''
| ''I Want to be a Polar Bear''
| ''I Want to be a Polar Bear''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|18.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|20
| bgcolor="#CCE2FF"|20
| ''Roztapiające się karibu''
| ''Roztapiające się karibu''
| ''The Melting Caribou''
| ''The Melting Caribou''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|18.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|21
| bgcolor="#CCE2FF"|21
| ''Raz, dwa, trzy, król patrzy!''
| ''Raz, dwa, trzy, król patrzy!''
| ''Follow My Leader''
| ''Follow My Leader''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|18.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|22
| bgcolor="#CCE2FF"|22
| ''Biegun Południowy jest najlepszy''
| ''Biegun Południowy jest najlepszy''
| ''The South’s the Best''
| ''The South’s the Best''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|19.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|19.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|23
| bgcolor="#CCE2FF"|23
| ''Puchaty biały duch''
| ''Puchaty biały duch''
| ''Fluffy White Ghost''
| ''Fluffy White Ghost''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|19.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|19.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|24
| bgcolor="#CCE2FF"|24
| ''Śnieżny labirynt''
| ''Śnieżny labirynt''
| ''Snow Maze''
| ''Snow Maze''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|19.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|19.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|25
| bgcolor="#CCE2FF"|25
| ''Uciekająca kula śnieżna''
| ''Uciekająca kula śnieżna''
| ''The Runaway Snowball''
| ''The Runaway Snowball''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|20.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|26
| bgcolor="#CCE2FF"|26
| ''Prezent dla Laury''
| ''Prezent dla Laury''
| ''A Present for Lady P''
| ''A Present for Lady P''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.01.2020
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA DRUGA'''
| style="background-color: #CCE2FF;"|27
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|20.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|27
| ''Pod wodą''
| ''Pod wodą''
| ''Under the Sea''
| ''Under the Sea''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|20.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|28
| bgcolor="#CCE2FF"|28
| ''Polarna wróżka''
| ''Polarna wróżka''
| ''Pole Star Fairy''
| ''Pole Star Fairy''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|21.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|21.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|29
| bgcolor="#CCE2FF"|29
| ''''
| ''Dzień odwrócenia''
| ''Opposite Day''
| ''Opposite Day''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|21.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|21.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|30
| bgcolor="#CCE2FF"|30
| ''''
| ''Mówiąca czapka''
| ''The Talking Hat''
| ''The Talking Hat''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|21.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|21.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|31
| bgcolor="#CCE2FF"|31
| ''''
| ''Poszukiwanie skarbu''
| ''Treasure Hunt''
| ''Treasure Hunt''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|22.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|32
| bgcolor="#CCE2FF"|32
| ''''
| ''Łasice są najlepsze''
| ''Weasels are Best''
| ''Weasels are Best''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|22.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|33
| bgcolor="#CCE2FF"|33
| ''''
| ''Bezsenność''
| ''Wide Awake''
| ''Wide Awake''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|22.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|34
| bgcolor="#CCE2FF"|34
| ''''
| ''Popatrz zanim skoczysz''
| ''Look Before You Leap''
| ''Look Before You Leap''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|23.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|23.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|35
| bgcolor="#CCE2FF"|35
| ''''
| ''Plaża nieczynna''
| ''Keep Off the Beach''
| ''Keep Off the Beach''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|23.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|23.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|36
| bgcolor="#CCE2FF"|36
| ''''
| ''Letnia jaskinia''
| ''Summer Cave''
| ''Summer Cave''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|23.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|23.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|37
| bgcolor="#CCE2FF"|37
| ''''
| ''Karibu, który świecił''
| ''The Caribou that Glowed''
| ''The Caribou that Glowed''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|24.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|38
| bgcolor="#CCE2FF"|38
| ''''
| ''Wielorybia pieśń''
| ''Whale Song''
| ''Whale Song''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|24.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|39
| bgcolor="#CCE2FF"|39
| ''''
| ''Pożyczony kłopot''
| ''''
| ''The Borrowed Brolly''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|24.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|40
| bgcolor="#CCE2FF"|40
| ''''
| ''Miś w kropki''
| ''The Polka Dot Bear''
| ''The Polka Dot Bear''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|25.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|41
| bgcolor="#CCE2FF"|41
| ''''
| ''Talizman''
| ''Lucky Charm''
| ''Lucky Charm''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|25.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|42
| bgcolor="#CCE2FF"|42
| ''''
| ''Nie jestem sam''
| ''I am Not Alone''
| ''I am Not Alone''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|25.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|43
| bgcolor="#CCE2FF"|43
| ''''
| ''Nie jestem słaby''
| ''I am Not Weak''
| ''I am Not Weak''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|26.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|26.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|44
| bgcolor="#CCE2FF"|44
| ''''
| ''Nie jestem głupi''
| ''I am Not Stupid''
| ''I am Not Stupid''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|26.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|26.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|45
| bgcolor="#CCE2FF"|45
| ''''
| ''Wystarczy przytulić''
| ''Hugs are All You Need''
| ''Hugs are All You Need''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|26.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|26.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|46
| bgcolor="#CCE2FF"|46
| ''''
| ''Nawiedzony statek''
| ''The Spooky Ship''
| ''The Spooky Ship''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|27.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|27.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|47
| bgcolor="#CCE2FF"|47
| ''''
| ''Kryształowy wodospad''
| ''Crystal Creek''
| ''Crystal Creek''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|27.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|27.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|48
| bgcolor="#CCE2FF"|48
| ''''
| ''Sąsiedzi''
| ''Neighbours''
| ''Neighbours''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|27.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|27.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|49
| bgcolor="#CCE2FF"|49
| ''''
| ''Co jest z Poldkiem?''
| ''What’s Up With Grouchy?''
| ''What’s Up With Grouchy?''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|28.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|28.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|50
| bgcolor="#CCE2FF"|50
| ''''
| ''Jak uwolnić pingwina?''
| ''How to Free a Penguin?''
| ''How to Free a Penguin?''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|28.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|28.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|51
| bgcolor="#CCE2FF"|51
| ''''
| ''Idealny dom''
| ''Ideal Home''
| ''Ideal Home''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|28.01.2020
| bgcolor="#CCE2FF"|28.01.2020
| style="background-color: #CCE2FF;"|52
| bgcolor="#CCE2FF"|52
| ''''
| ''Wyjątkowe odwiedziny''
| ''A Special Visit''
| ''A Special Visit''
|-
|-
|}
|}


[[Kategoria: Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]

Aktualna wersja na dzień 16:27, 21 paź 2025

Tytuł Inui
Gatunek animowany
Kraj produkcji Francja, Niemcy
Język oryginału niemiecki
Stacja telewizyjna Polsat JimJam, TVP ABC
Platforma streamingowa Amazon Prime Video, CDA Premium
Lata produkcji 2016-2018
Data premiery dubbingu 13 stycznia 2020
Wyemitowane
serie
2 z 2
Wyemitowane odcinki 52 z 52

Inui (2016) – francusko-niemiecki serial animowany.

Emitowany jest w Polsce na kanale Polsat JimJam od 13 stycznia 2020 roku. Serial emitowany w TVP ABC od 4 stycznia 2021 roku.

Fabuła

Biegun północny to niezwykła kraina, w której zimno nie jest przeszkodą. Trudne warunki atmosferyczne zachęcają małą Inui i jej przyjaciół do przeżywania ciekawych przygód. Dziewczynka słynie z niezwykłej wyobraźni i dobrego serca. Jest inicjatorką gier oraz zabaw i nie zraża się niepowodzeniami. Jej przyjaciele – renifer, niedźwiedź i pingwin – mogą zawsze liczyć na jej pomoc. Mimo różnic charakterów bohaterowie potrafią się porozumieć i wspólnie się bawić.

Źródło: Telemagazyn.pl

Wersja polska

Wystąpili:

i inni

Lektorka: Karolina Bacia

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
13.01.2020 01 Lusterko Mirror, Mirror
13.01.2020 02 List w butelce Message in a Bottle
14.01.2020 03 Sezon na kichanie The Sneezing Season
14.01.2020 04 Zorza polarna Northern Lights
13.01.2020 05 Lekcja pływania In the Swim
13.01.2020 06 Obłędny grad Crazy Hail
13.01.2020 07 Przerębla Hole in the Ice
14.01.2020 08 Nie lubisz mnie? Don’t You Like Me?
14.01.2020 09 Nieproszony gość Unwelcome Visitor
14.01.2020 10 Fabryka śnieżynek Snowflake Factory
15.01.2020 11 Olbrzymy we mgle Giants in the Fog
15.01.2020 12 Foka, która była wszędzie The Seal Who Was Everywhere
15.01.2020 13 Festiwal Księżyca Moon Festival
16.01.2020 14 Lodowa rzeźba Ice Sculpture
16.01.2020 15 Niesforny wiatr The Wayward Wind
16.01.2020 16 Drużyna wioślarska Paddling Pals
17.01.2020 17 Śnieżny smok The Snow Dragon
17.01.2020 18 Bobslej na dobranoc Bedtime Bobsleight
17.01.2020 19 Chcę być niedźwiedziem polarnym I Want to be a Polar Bear
18.01.2020 20 Roztapiające się karibu The Melting Caribou
18.01.2020 21 Raz, dwa, trzy, król patrzy! Follow My Leader
18.01.2020 22 Biegun Południowy jest najlepszy The South’s the Best
19.01.2020 23 Puchaty biały duch Fluffy White Ghost
19.01.2020 24 Śnieżny labirynt Snow Maze
19.01.2020 25 Uciekająca kula śnieżna The Runaway Snowball
20.01.2020 26 Prezent dla Laury A Present for Lady P
SERIA DRUGA
20.01.2020 27 Pod wodą Under the Sea
20.01.2020 28 Polarna wróżka Pole Star Fairy
21.01.2020 29 Dzień odwrócenia Opposite Day
21.01.2020 30 Mówiąca czapka The Talking Hat
21.01.2020 31 Poszukiwanie skarbu Treasure Hunt
22.01.2020 32 Łasice są najlepsze Weasels are Best
22.01.2020 33 Bezsenność Wide Awake
22.01.2020 34 Popatrz zanim skoczysz Look Before You Leap
23.01.2020 35 Plaża nieczynna Keep Off the Beach
23.01.2020 36 Letnia jaskinia Summer Cave
23.01.2020 37 Karibu, który świecił The Caribou that Glowed
24.01.2020 38 Wielorybia pieśń Whale Song
24.01.2020 39 Pożyczony kłopot The Borrowed Brolly
24.01.2020 40 Miś w kropki The Polka Dot Bear
25.01.2020 41 Talizman Lucky Charm
25.01.2020 42 Nie jestem sam I am Not Alone
25.01.2020 43 Nie jestem słaby I am Not Weak
26.01.2020 44 Nie jestem głupi I am Not Stupid
26.01.2020 45 Wystarczy przytulić Hugs are All You Need
26.01.2020 46 Nawiedzony statek The Spooky Ship
27.01.2020 47 Kryształowy wodospad Crystal Creek
27.01.2020 48 Sąsiedzi Neighbours
27.01.2020 49 Co jest z Poldkiem? What’s Up With Grouchy?
28.01.2020 50 Jak uwolnić pingwina? How to Free a Penguin?
28.01.2020 51 Idealny dom Ideal Home
28.01.2020 52 Wyjątkowe odwiedziny A Special Visit