BABY Born: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|lata produkcji=2023 | |lata produkcji=2023 | ||
|data premiery=27 października [[2023]] | |data premiery=27 października [[2023]] | ||
|sezony= | |sezony=3 z 3 | ||
|odcinki= | |odcinki=41 z 41 | ||
}} | }} | ||
'''BABY Born''' – australijski serial animowany powiązany z serią zabawek o tej samej nazwie. | '''BABY Born''' – australijski serial animowany powiązany z serią zabawek o tej samej nazwie. | ||
| Linia 27: | Linia 27: | ||
* [[Joanna Pach-Żbikowska|Joanna Pach]] – '''BABY Born Teddy''' | * [[Joanna Pach-Żbikowska|Joanna Pach]] – '''BABY Born Teddy''' | ||
* [[Julia Domańska]] – '''Starsza siostra Carla''' | * [[Julia Domańska]] – '''Starsza siostra Carla''' | ||
* [[Jakub Szyperski]] – '''Starszy brat Conrad''' <small>(odc. 1-3, 5-9, 11-13, 15, 17-22, 24, 27)</small> | * [[Jakub Szyperski]] – '''Starszy brat Conrad'''<!-- <small>(odc. 1-3, 5-9, 11-13, 15, 17-22, 24, 27)</small>--> | ||
* [[Małgorzata Gradkowska]] – '''BABY Born Eva''' <small>(odc. 1, 5-6, 8, 12, 16, 18-19, 23)</small> | * [[Małgorzata Gradkowska]] – '''BABY Born Eva'''<!-- <small>(odc. 1, 5-6, 8, 12, 16, 18-19, 23)</small>--> | ||
* [[Agata Grzymała]] – '''BABY Born Luis''' <small>(odc. 3, 6, 12, 18-19)</small> | * [[Agata Grzymała]] – '''BABY Born Luis'''<!-- <small>(odc. 3, 6, 12, 18-19)</small>--> | ||
* [[Natalia Kujawa]] – '''BABY Born Jonas''' <small>(odc. 6, 11-12, 18-20)</small> | * [[Natalia Kujawa]] – '''BABY Born Jonas'''<!-- <small>(odc. 6, 11-12, 18-20)</small>--> | ||
* [[Aleksandra Dziewit]] – '''BABY Born Annabell''' <small>(odc. 30)</small> | * [[Aleksandra Dziewit]] – '''BABY Born Annabell'''<!-- <small>(odc. 30)</small>--> | ||
'''Wykonanie piosenek''': | '''Wykonanie piosenek''': | ||
| Linia 56: | Linia 56: | ||
!width="41%"|Tytuł angielski | !width="41%"|Tytuł angielski | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | colspan=4 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA PIERWSZA''' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|27.10.2023 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01 | ||
| ''BABY Born przeżywa fantastyczną przejażdżką rowerem'' | | ''BABY Born przeżywa fantastyczną przejażdżką rowerem'' | ||
| ''Bike Ride!'' | | ''Bike Ride!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|10.11.2023 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|02 | ||
| ''Ekscytująca przygoda na kempingu z BABY Born i Teddy'' | | ''Ekscytująca przygoda na kempingu z BABY Born i Teddy'' | ||
| ''Camping!'' | | ''Camping!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|28.11.2023 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|03 | ||
| ''Wielka zabawa nad jeziorem z BABY Born i Luisem'' | | ''Wielka zabawa nad jeziorem z BABY Born i Luisem'' | ||
| ''Water Play!'' | | ''Water Play!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|08.12.2023 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|04 | ||
| ''Zabawa w wannie BABY Born, Teddy’ego i Berty'' | | ''Zabawa w wannie BABY Born, Teddy’ego i Berty'' | ||
| ''Bath Time'' | | ''Bath Time'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|15.12.2023 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|05 | ||
| ''Pierwsze pieczenie: BABY Born i Eva stają się kreatywne'' | | ''Pierwsze pieczenie: BABY Born i Eva stają się kreatywne'' | ||
| ''Baking!'' | | ''Baking!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|22.12.2023 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|06 | ||
| ''BABY born ratuje urodziny Jonasa'' | | ''BABY born ratuje urodziny Jonasa'' | ||
| ''Birthday Party!'' | | ''Birthday Party!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|29.12.2023 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|07 | ||
| ''Emma dostaje psa: Zabawne przygody z Lucky Dog'' | | ''Emma dostaje psa: Zabawne przygody z Lucky Dog'' | ||
| ''Lucky Dog!'' | | ''Lucky Dog!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|05.01.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|08 | ||
| ''Emma i jej przyjaciele chcą się bawić!'' | | ''Emma i jej przyjaciele chcą się bawić!'' | ||
| ''No Naps!'' | | ''No Naps!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|12.01.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|09 | ||
| ''Emma jeździ konno! Jej pierwsza wycieczka z konikiem'' | | ''Emma jeździ konno! Jej pierwsza wycieczka z konikiem'' | ||
| ''Horse!'' | | ''Horse!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|19.01.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|10 | ||
| ''Deszczowa zabawa i kałuże z Emmą i Carlą'' | | ''Deszczowa zabawa i kałuże z Emmą i Carlą'' | ||
| ''Rainy Day!'' | | ''Rainy Day!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.01.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|11 | ||
| ''Kto zniszczył ogródek? Detektyw Emma prowadzi śledztwo!'' | | ''Kto zniszczył ogródek? Detektyw Emma prowadzi śledztwo!'' | ||
| ''Detective!'' | | ''Detective!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|02.02.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|12 | ||
| ''Przerwa na lunch z Teddy’m – Emma i przyjaciele gotują'' | | ''Przerwa na lunch z Teddy’m – Emma i przyjaciele gotują'' | ||
| ''Lunchtime!'' | | ''Lunchtime!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|09.02.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13 | ||
| ''Bitwa na śnieżki: Pierwszy zimowy dzień Emmy'' | | ''Bitwa na śnieżki: Pierwszy zimowy dzień Emmy'' | ||
| ''Snow!'' | | ''Snow!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|16.02.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|14 | ||
| ''Katarowa przygoda z księżniczką Emmą'' | | ''Katarowa przygoda z księżniczką Emmą'' | ||
| ''Princess!'' | | ''Princess!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|23.02.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|15 | ||
| ''Emma uczy się jeździć na łyżwach'' | | ''Emma uczy się jeździć na łyżwach'' | ||
| ''Ice Stakes!'' | | ''Ice Stakes!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|18.04.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|16 | ||
| ''Przygoda Emmy i Ewy w Świecie Smoczków'' | | ''Przygoda Emmy i Ewy w Świecie Smoczków'' | ||
| ''Pacifiers!'' | | ''Pacifiers!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|02.05.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|17 | ||
| ''Ekscytująca wycieczka do Miasta'' | | ''Ekscytująca wycieczka do Miasta'' | ||
| ''Hair!'' | | ''Hair!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|16.05.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|18 | ||
| ''Wielki pokaz talentów Emmy'' | | ''Wielki pokaz talentów Emmy'' | ||
| ''Talent Show!'' | | ''Talent Show!'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | colspan=4 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA DRUGA''' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|06.09.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|19 | ||
| ''Emma uczy się ABC'' | | ''Emma uczy się ABC'' | ||
| ''School!'' | | ''School!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|06.09.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|20 | ||
| ''Ekscytujące poszukiwanie skarbów z Emmą i Jonasem'' | | ''Ekscytujące poszukiwanie skarbów z Emmą i Jonasem'' | ||
| ''Scavenger Hunt!'' | | ''Scavenger Hunt!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|20.09.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|21 | ||
| ''Gdzie jest Teddy?'' | | ''Gdzie jest Teddy?'' | ||
| ''Teddy’s Missing!?'' | | ''Teddy’s Missing!?'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|04.10.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|22 | ||
| ''Emma na upiornej przygodzie w Halloweenowym domku na drzewie'' | | ''Emma na upiornej przygodzie w Halloweenowym domku na drzewie'' | ||
| ''Happy Halloween!'' | | ''Happy Halloween!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|18.10.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|23 | ||
| ''Cukierek albo psikus w Halloween z Emmą i Evą'' | | ''Cukierek albo psikus w Halloween z Emmą i Evą'' | ||
| ''Trick of Treat!'' | | ''Trick of Treat!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01.11.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|24 | ||
| ''Emma uczy się manier przy stole'' | | ''Emma uczy się manier przy stole'' | ||
| ''No!'' | | ''No!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|15.11.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|25 | ||
| ''Emma dowiaduje się, jak precle uzyskują swój kształt'' | | ''Emma dowiaduje się, jak precle uzyskują swój kształt'' | ||
| ''Funny Food!'' | | ''Funny Food!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|29.11.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26 | ||
| ''Zima i Lato: Emma uczy się przeciwieństw'' | | ''Zima i Lato: Emma uczy się przeciwieństw'' | ||
| ''Bear in the Moon!'' | | ''Bear in the Moon!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13.12.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|27 | ||
| ''Świąteczne dekoracje: Emma tworzy ozdoby'' | | ''Świąteczne dekoracje: Emma tworzy ozdoby'' | ||
| ''Christmas!'' | | ''Christmas!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|27.12.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|28 | ||
| ''Pierwszy występ baletowy Emmy'' | | ''Pierwszy występ baletowy Emmy'' | ||
| ''Dance Recital!'' | | ''Dance Recital!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|10.01.2025 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|29 | ||
| ''BABY born Emma i Człowiek na Księżycu'' | | ''BABY born Emma i Człowiek na Księżycu'' | ||
| ''Opposites!'' | | ''Opposites!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|24.01.2025 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|30 | ||
| ''Nowa przyjaźń: Pierwszy dzień zabawy Emmy i Annabell'' | | ''Nowa przyjaźń: Pierwszy dzień zabawy Emmy i Annabell'' | ||
| ''Baby Annabell!'' | | ''Baby Annabell!'' | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|07.02.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|31 | |||
| ''Emma i Lucky w psim hotelu! | |||
| ''Dog Hotel'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|21.02.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|32 | |||
| ''Królewski prezent dla Annabell od Emmy'' | |||
| ''Princess Present'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|07.03.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|33 | |||
| ''Emma i Teddy w poszukiwaniu pierwszych zębów'' | |||
| ''Teeth!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|21.03.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|34 | |||
| ''Co tam wisi na wędce? Wędkarska wyprawa Emmy'' | |||
| ''Fishing!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|04.04.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|35 | |||
| ''Emma i Teddy uczą się literować swoje imiona'' | |||
| ''Names!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|18.04.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|36 | |||
| ''Emma świętuje swoje urodziny!'' | |||
| ''Happy Birthday Emma!'' | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA TRZECIA''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|04.09.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|37 | |||
| ''Lucky znajduje kotka Cookie'' | |||
| ''Cookie Cat!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|12.09.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|38 | |||
| ''Emma korzysta z nocnika po raz pierwszy'' | |||
| ''Potty Time!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|26.09.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|39 | |||
| ''Emma przebiera się'' | |||
| ''Special Delivery!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|10.10.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|40 | |||
| ''Halloweenowe babeczki: Emma uczy się dzielić'' | |||
| ''Spooky Sharing!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|24.10.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|41 | |||
| ''Pierwsza noc Emmy: różnice i mocne strony'' | |||
| ''Sleepover!'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 21:40, 27 paź 2025
| Tytuł | BABY Born |
|---|---|
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Australia |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | MiniMini+ |
| Platforma streamingowa | YouTube – BABY Born Po Polsku |
| Lata produkcji | 2023 |
| Data premiery dubbingu | 27 października 2023 |
| Wyemitowane serie |
3 z 3 |
| Wyemitowane odcinki | 41 z 41 |
BABY Born – australijski serial animowany powiązany z serią zabawek o tej samej nazwie.
Pierwszy odcinek serialu zadebiutował na kanale BABY Born Po Polsku w serwisie YouTube 27 października 2023 roku.
Opis serialu
Nowy serial animowany BABY born dla dzieci – odkryj wspaniały świat pełen wyobraźni i przyjaźni!
Dołącz do BABY born Emmy w jej przygodach i poznaj jej przyjaciół: misia Teddy’ego z BABY born, kaczkę Bertę, jej najlepszą przyjaciółkę Evę i wielu innych!
Źródło: BABY born Po Polsku
Wersja polska
W wersji polskiej wystąpili:
- Magdalena Herman – BABY Born Emma
- Joanna Pach – BABY Born Teddy
- Julia Domańska – Starsza siostra Carla
- Jakub Szyperski – Starszy brat Conrad
- Małgorzata Gradkowska – BABY Born Eva
- Agata Grzymała – BABY Born Luis
- Natalia Kujawa – BABY Born Jonas
- Aleksandra Dziewit – BABY Born Annabell
Wykonanie piosenek:
- Magdalena Herman
- Joanna Pach
- Julia Domańska
- Jakub Szyperski
- Małgorzata Gradkowska
- Aleksandra Dziewit
i inni
Kierownik produkcji: Aleksandra Nowosad
Tłumaczenie i dialogi: Marta Dobecka
Reżyseria: Małgorzata Lalowska
Dźwięk i kierownictwo muzyczne: Patrick Multan
Wersja polska: VSI
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 27.10.2023 | 01 | BABY Born przeżywa fantastyczną przejażdżką rowerem | Bike Ride! |
| 10.11.2023 | 02 | Ekscytująca przygoda na kempingu z BABY Born i Teddy | Camping! |
| 28.11.2023 | 03 | Wielka zabawa nad jeziorem z BABY Born i Luisem | Water Play! |
| 08.12.2023 | 04 | Zabawa w wannie BABY Born, Teddy’ego i Berty | Bath Time |
| 15.12.2023 | 05 | Pierwsze pieczenie: BABY Born i Eva stają się kreatywne | Baking! |
| 22.12.2023 | 06 | BABY born ratuje urodziny Jonasa | Birthday Party! |
| 29.12.2023 | 07 | Emma dostaje psa: Zabawne przygody z Lucky Dog | Lucky Dog! |
| 05.01.2024 | 08 | Emma i jej przyjaciele chcą się bawić! | No Naps! |
| 12.01.2024 | 09 | Emma jeździ konno! Jej pierwsza wycieczka z konikiem | Horse! |
| 19.01.2024 | 10 | Deszczowa zabawa i kałuże z Emmą i Carlą | Rainy Day! |
| 26.01.2024 | 11 | Kto zniszczył ogródek? Detektyw Emma prowadzi śledztwo! | Detective! |
| 02.02.2024 | 12 | Przerwa na lunch z Teddy’m – Emma i przyjaciele gotują | Lunchtime! |
| 09.02.2024 | 13 | Bitwa na śnieżki: Pierwszy zimowy dzień Emmy | Snow! |
| 16.02.2024 | 14 | Katarowa przygoda z księżniczką Emmą | Princess! |
| 23.02.2024 | 15 | Emma uczy się jeździć na łyżwach | Ice Stakes! |
| 18.04.2024 | 16 | Przygoda Emmy i Ewy w Świecie Smoczków | Pacifiers! |
| 02.05.2024 | 17 | Ekscytująca wycieczka do Miasta | Hair! |
| 16.05.2024 | 18 | Wielki pokaz talentów Emmy | Talent Show! |
| SERIA DRUGA | |||
| 06.09.2024 | 19 | Emma uczy się ABC | School! |
| 06.09.2024 | 20 | Ekscytujące poszukiwanie skarbów z Emmą i Jonasem | Scavenger Hunt! |
| 20.09.2024 | 21 | Gdzie jest Teddy? | Teddy’s Missing!? |
| 04.10.2024 | 22 | Emma na upiornej przygodzie w Halloweenowym domku na drzewie | Happy Halloween! |
| 18.10.2024 | 23 | Cukierek albo psikus w Halloween z Emmą i Evą | Trick of Treat! |
| 01.11.2024 | 24 | Emma uczy się manier przy stole | No! |
| 15.11.2024 | 25 | Emma dowiaduje się, jak precle uzyskują swój kształt | Funny Food! |
| 29.11.2024 | 26 | Zima i Lato: Emma uczy się przeciwieństw | Bear in the Moon! |
| 13.12.2024 | 27 | Świąteczne dekoracje: Emma tworzy ozdoby | Christmas! |
| 27.12.2024 | 28 | Pierwszy występ baletowy Emmy | Dance Recital! |
| 10.01.2025 | 29 | BABY born Emma i Człowiek na Księżycu | Opposites! |
| 24.01.2025 | 30 | Nowa przyjaźń: Pierwszy dzień zabawy Emmy i Annabell | Baby Annabell! |
| 07.02.2025 | 31 | Emma i Lucky w psim hotelu! | Dog Hotel |
| 21.02.2025 | 32 | Królewski prezent dla Annabell od Emmy | Princess Present |
| 07.03.2025 | 33 | Emma i Teddy w poszukiwaniu pierwszych zębów | Teeth! |
| 21.03.2025 | 34 | Co tam wisi na wędce? Wędkarska wyprawa Emmy | Fishing! |
| 04.04.2025 | 35 | Emma i Teddy uczą się literować swoje imiona | Names! |
| 18.04.2025 | 36 | Emma świętuje swoje urodziny! | Happy Birthday Emma! |
| SERIA TRZECIA | |||
| 04.09.2025 | 37 | Lucky znajduje kotka Cookie | Cookie Cat! |
| 12.09.2025 | 38 | Emma korzysta z nocnika po raz pierwszy | Potty Time! |
| 26.09.2025 | 39 | Emma przebiera się | Special Delivery! |
| 10.10.2025 | 40 | Halloweenowe babeczki: Emma uczy się dzielić | Spooky Sharing! |
| 24.10.2025 | 41 | Pierwsza noc Emmy: różnice i mocne strony | Sleepover! |
