BABY Born: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
 
Linia 9: Linia 9:
|lata produkcji=2023
|lata produkcji=2023
|data premiery=27 października [[2023]]
|data premiery=27 października [[2023]]
|sezony=2 z 2
|sezony=3 z 3
|odcinki=30 z 30
|odcinki=41 z 41
}}
}}
'''BABY Born''' – australijski serial animowany powiązany z serią zabawek o tej samej nazwie.
'''BABY Born''' – australijski serial animowany powiązany z serią zabawek o tej samej nazwie.
Linia 27: Linia 27:
* [[Joanna Pach-Żbikowska|Joanna Pach]] – '''BABY Born Teddy'''
* [[Joanna Pach-Żbikowska|Joanna Pach]] – '''BABY Born Teddy'''
* [[Julia Domańska]] – '''Starsza siostra Carla'''
* [[Julia Domańska]] – '''Starsza siostra Carla'''
* [[Jakub Szyperski]] – '''Starszy brat Conrad''' <small>(odc. 1-3, 5-9, 11-13, 15, 17-22, 24, 27)</small>
* [[Jakub Szyperski]] – '''Starszy brat Conrad'''<!-- <small>(odc. 1-3, 5-9, 11-13, 15, 17-22, 24, 27)</small>-->
* [[Małgorzata Gradkowska]] – '''BABY Born Eva''' <small>(odc. 1, 5-6, 8, 12, 16, 18-19, 23)</small>
* [[Małgorzata Gradkowska]] – '''BABY Born Eva'''<!-- <small>(odc. 1, 5-6, 8, 12, 16, 18-19, 23)</small>-->
* [[Agata Grzymała]] – '''BABY Born Luis''' <small>(odc. 3, 6, 12, 18-19)</small>
* [[Agata Grzymała]] – '''BABY Born Luis'''<!-- <small>(odc. 3, 6, 12, 18-19)</small>-->
* [[Natalia Kujawa]] – '''BABY Born Jonas''' <small>(odc. 6, 11-12, 18-20)</small>
* [[Natalia Kujawa]] – '''BABY Born Jonas'''<!-- <small>(odc. 6, 11-12, 18-20)</small>-->
* [[Aleksandra Dziewit]] – '''BABY Born Annabell''' <small>(odc. 30)</small>
* [[Aleksandra Dziewit]] – '''BABY Born Annabell'''<!-- <small>(odc. 30)</small>-->


'''Wykonanie piosenek''':
'''Wykonanie piosenek''':
Linia 56: Linia 56:
!width="41%"|Tytuł angielski
!width="41%"|Tytuł angielski
|-
|-
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA'''
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA PIERWSZA'''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|27.10.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|27.10.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|01
| bgcolor="#CCE2FF"|01
| ''BABY Born przeżywa fantastyczną przejażdżką rowerem''
| ''BABY Born przeżywa fantastyczną przejażdżką rowerem''
| ''Bike Ride!''
| ''Bike Ride!''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.11.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|10.11.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|02
| bgcolor="#CCE2FF"|02
| ''Ekscytująca przygoda na kempingu z BABY Born i Teddy''
| ''Ekscytująca przygoda na kempingu z BABY Born i Teddy''
| ''Camping!''
| ''Camping!''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|28.11.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|28.11.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|03
| bgcolor="#CCE2FF"|03
| ''Wielka zabawa nad jeziorem z BABY Born i Luisem''
| ''Wielka zabawa nad jeziorem z BABY Born i Luisem''
| ''Water Play!''
| ''Water Play!''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.12.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|08.12.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|04
| bgcolor="#CCE2FF"|04
| ''Zabawa w wannie BABY Born, Teddy’ego i Berty''
| ''Zabawa w wannie BABY Born, Teddy’ego i Berty''
| ''Bath Time''
| ''Bath Time''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.12.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|15.12.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|05
| bgcolor="#CCE2FF"|05
| ''Pierwsze pieczenie: BABY Born i Eva stają się kreatywne''
| ''Pierwsze pieczenie: BABY Born i Eva stają się kreatywne''
| ''Baking!''
| ''Baking!''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.12.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|22.12.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|06
| bgcolor="#CCE2FF"|06
| ''BABY born ratuje urodziny Jonasa''
| ''BABY born ratuje urodziny Jonasa''
| ''Birthday Party!''
| ''Birthday Party!''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|29.12.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|29.12.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|07
| bgcolor="#CCE2FF"|07
| ''Emma dostaje psa: Zabawne przygody z Lucky Dog''
| ''Emma dostaje psa: Zabawne przygody z Lucky Dog''
| ''Lucky Dog!''
| ''Lucky Dog!''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|05.01.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|05.01.2024
| style="background-color: #CCE2FF;"|08
| bgcolor="#CCE2FF"|08
| ''Emma i jej przyjaciele chcą się bawić!''
| ''Emma i jej przyjaciele chcą się bawić!''
| ''No Naps!''
| ''No Naps!''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|12.01.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|12.01.2024
| style="background-color: #CCE2FF;"|09
| bgcolor="#CCE2FF"|09
| ''Emma jeździ konno! Jej pierwsza wycieczka z konikiem''
| ''Emma jeździ konno! Jej pierwsza wycieczka z konikiem''
| ''Horse!''
| ''Horse!''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|19.01.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|19.01.2024
| style="background-color: #CCE2FF;"|10
| bgcolor="#CCE2FF"|10
| ''Deszczowa zabawa i kałuże z Emmą i Carlą''
| ''Deszczowa zabawa i kałuże z Emmą i Carlą''
| ''Rainy Day!''
| ''Rainy Day!''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|26.01.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|26.01.2024
| style="background-color: #CCE2FF;"|11
| bgcolor="#CCE2FF"|11
| ''Kto zniszczył ogródek? Detektyw Emma prowadzi śledztwo!''
| ''Kto zniszczył ogródek? Detektyw Emma prowadzi śledztwo!''
| ''Detective!''
| ''Detective!''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.02.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|02.02.2024
| style="background-color: #CCE2FF;"|12
| bgcolor="#CCE2FF"|12
| ''Przerwa na lunch z Teddy’m – Emma i przyjaciele gotują''
| ''Przerwa na lunch z Teddy’m – Emma i przyjaciele gotują''
| ''Lunchtime!''
| ''Lunchtime!''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|09.02.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|09.02.2024
| style="background-color: #CCE2FF;"|13
| bgcolor="#CCE2FF"|13
| ''Bitwa na śnieżki: Pierwszy zimowy dzień Emmy''
| ''Bitwa na śnieżki: Pierwszy zimowy dzień Emmy''
| ''Snow!''
| ''Snow!''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.02.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|16.02.2024
| style="background-color: #CCE2FF;"|14
| bgcolor="#CCE2FF"|14
| ''Katarowa przygoda z księżniczką Emmą''
| ''Katarowa przygoda z księżniczką Emmą''
| ''Princess!''
| ''Princess!''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|23.02.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|23.02.2024
| style="background-color: #CCE2FF;"|15
| bgcolor="#CCE2FF"|15
| ''Emma uczy się jeździć na łyżwach''
| ''Emma uczy się jeździć na łyżwach''
| ''Ice Stakes!''
| ''Ice Stakes!''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|18.04.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|18.04.2024
| style="background-color: #CCE2FF;"|16
| bgcolor="#CCE2FF"|16
| ''Przygoda Emmy i Ewy w Świecie Smoczków''
| ''Przygoda Emmy i Ewy w Świecie Smoczków''
| ''Pacifiers!''
| ''Pacifiers!''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.05.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|02.05.2024
| style="background-color: #CCE2FF;"|17
| bgcolor="#CCE2FF"|17
| ''Ekscytująca wycieczka do Miasta''
| ''Ekscytująca wycieczka do Miasta''
| ''Hair!''
| ''Hair!''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.05.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|16.05.2024
| style="background-color: #CCE2FF;"|18
| bgcolor="#CCE2FF"|18
| ''Wielki pokaz talentów Emmy''
| ''Wielki pokaz talentów Emmy''
| ''Talent Show!''
| ''Talent Show!''
|-
|-
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA DRUGA'''
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA DRUGA'''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|06.09.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|06.09.2024
| style="background-color: #CCE2FF;"|19
| bgcolor="#CCE2FF"|19
| ''Emma uczy się ABC''
| ''Emma uczy się ABC''
| ''School!''
| ''School!''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|06.09.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|06.09.2024
| style="background-color: #CCE2FF;"|20
| bgcolor="#CCE2FF"|20
| ''Ekscytujące poszukiwanie skarbów z Emmą i Jonasem''
| ''Ekscytujące poszukiwanie skarbów z Emmą i Jonasem''
| ''Scavenger Hunt!''
| ''Scavenger Hunt!''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.09.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|20.09.2024
| style="background-color: #CCE2FF;"|21
| bgcolor="#CCE2FF"|21
| ''Gdzie jest Teddy?''
| ''Gdzie jest Teddy?''
| ''Teddy’s Missing!?''
| ''Teddy’s Missing!?''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.10.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|04.10.2024
| style="background-color: #CCE2FF;"|22
| bgcolor="#CCE2FF"|22
| ''Emma na upiornej przygodzie w Halloweenowym domku na drzewie''
| ''Emma na upiornej przygodzie w Halloweenowym domku na drzewie''
| ''Happy Halloween!''
| ''Happy Halloween!''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|18.10.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|18.10.2024
| style="background-color: #CCE2FF;"|23
| bgcolor="#CCE2FF"|23
| ''Cukierek albo psikus w Halloween z Emmą i Evą''
| ''Cukierek albo psikus w Halloween z Emmą i Evą''
| ''Trick of Treat!''
| ''Trick of Treat!''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.11.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|01.11.2024
| style="background-color: #CCE2FF;"|24
| bgcolor="#CCE2FF"|24
| ''Emma uczy się manier przy stole''
| ''Emma uczy się manier przy stole''
| ''No!''
| ''No!''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.11.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|15.11.2024
| style="background-color: #CCE2FF;"|25
| bgcolor="#CCE2FF"|25
| ''Emma dowiaduje się, jak precle uzyskują swój kształt''
| ''Emma dowiaduje się, jak precle uzyskują swój kształt''
| ''Funny Food!''
| ''Funny Food!''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|29.11.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|29.11.2024
| style="background-color: #CCE2FF;"|26
| bgcolor="#CCE2FF"|26
| ''Zima i Lato: Emma uczy się przeciwieństw''
| ''Zima i Lato: Emma uczy się przeciwieństw''
| ''Bear in the Moon!''
| ''Bear in the Moon!''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.12.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|13.12.2024
| style="background-color: #CCE2FF;"|27
| bgcolor="#CCE2FF"|27
| ''Świąteczne dekoracje: Emma tworzy ozdoby''
| ''Świąteczne dekoracje: Emma tworzy ozdoby''
| ''Christmas!''
| ''Christmas!''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|27.12.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|27.12.2024
| style="background-color: #CCE2FF;"|28
| bgcolor="#CCE2FF"|28
| ''Pierwszy występ baletowy Emmy''
| ''Pierwszy występ baletowy Emmy''
| ''Dance Recital!''
| ''Dance Recital!''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.01.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|10.01.2025
| style="background-color: #CCE2FF;"|29
| bgcolor="#CCE2FF"|29
| ''BABY born Emma i Człowiek na Księżycu''
| ''BABY born Emma i Człowiek na Księżycu''
| ''Opposites!''
| ''Opposites!''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.01.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|24.01.2025
| style="background-color: #CCE2FF;"|30
| bgcolor="#CCE2FF"|30
| ''Nowa przyjaźń: Pierwszy dzień zabawy Emmy i Annabell''
| ''Nowa przyjaźń: Pierwszy dzień zabawy Emmy i Annabell''
| ''Baby Annabell!''
| ''Baby Annabell!''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|07.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|31
| ''Emma i Lucky w psim hotelu!
| ''Dog Hotel''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|21.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|32
| ''Królewski prezent dla Annabell od Emmy''
| ''Princess Present''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|07.03.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|33
| ''Emma i Teddy w poszukiwaniu pierwszych zębów''
| ''Teeth!''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|21.03.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|34
| ''Co tam wisi na wędce? Wędkarska wyprawa Emmy''
| ''Fishing!''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|04.04.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|35
| ''Emma i Teddy uczą się literować swoje imiona''
| ''Names!''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|18.04.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|36
| ''Emma świętuje swoje urodziny!''
| ''Happy Birthday Emma!''
|-
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA TRZECIA'''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|04.09.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|37
| ''Lucky znajduje kotka Cookie''
| ''Cookie Cat!''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|12.09.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|38
| ''Emma korzysta z nocnika po raz pierwszy''
| ''Potty Time!''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|26.09.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|39
| ''Emma przebiera się''
| ''Special Delivery!''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|10.10.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|40
| ''Halloweenowe babeczki: Emma uczy się dzielić''
| ''Spooky Sharing!''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|24.10.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|41
| ''Pierwsza noc Emmy: różnice i mocne strony''
| ''Sleepover!''
|-
|-
|}
|}

Aktualna wersja na dzień 21:40, 27 paź 2025

Tytuł BABY Born
Gatunek animowany
Kraj produkcji Australia
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna MiniMini+
Platforma streamingowa YouTube – BABY Born Po Polsku
Lata produkcji 2023
Data premiery dubbingu 27 października 2023
Wyemitowane
serie
3 z 3
Wyemitowane odcinki 41 z 41

BABY Born – australijski serial animowany powiązany z serią zabawek o tej samej nazwie.

Pierwszy odcinek serialu zadebiutował na kanale BABY Born Po Polsku w serwisie YouTube 27 października 2023 roku.

Opis serialu

Nowy serial animowany BABY born dla dzieci – odkryj wspaniały świat pełen wyobraźni i przyjaźni!

Dołącz do BABY born Emmy w jej przygodach i poznaj jej przyjaciół: misia Teddy’ego z BABY born, kaczkę Bertę, jej najlepszą przyjaciółkę Evę i wielu innych!

Źródło: BABY born Po Polsku

Wersja polska

W wersji polskiej wystąpili:

Wykonanie piosenek:

i inni

Kierownik produkcji: Aleksandra Nowosad
Tłumaczenie i dialogi: Marta Dobecka
Reżyseria: Małgorzata Lalowska
Dźwięk i kierownictwo muzyczne: Patrick Multan
Wersja polska: VSI

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
27.10.2023 01 BABY Born przeżywa fantastyczną przejażdżką rowerem Bike Ride!
10.11.2023 02 Ekscytująca przygoda na kempingu z BABY Born i Teddy Camping!
28.11.2023 03 Wielka zabawa nad jeziorem z BABY Born i Luisem Water Play!
08.12.2023 04 Zabawa w wannie BABY Born, Teddy’ego i Berty Bath Time
15.12.2023 05 Pierwsze pieczenie: BABY Born i Eva stają się kreatywne Baking!
22.12.2023 06 BABY born ratuje urodziny Jonasa Birthday Party!
29.12.2023 07 Emma dostaje psa: Zabawne przygody z Lucky Dog Lucky Dog!
05.01.2024 08 Emma i jej przyjaciele chcą się bawić! No Naps!
12.01.2024 09 Emma jeździ konno! Jej pierwsza wycieczka z konikiem Horse!
19.01.2024 10 Deszczowa zabawa i kałuże z Emmą i Carlą Rainy Day!
26.01.2024 11 Kto zniszczył ogródek? Detektyw Emma prowadzi śledztwo! Detective!
02.02.2024 12 Przerwa na lunch z Teddy’m – Emma i przyjaciele gotują Lunchtime!
09.02.2024 13 Bitwa na śnieżki: Pierwszy zimowy dzień Emmy Snow!
16.02.2024 14 Katarowa przygoda z księżniczką Emmą Princess!
23.02.2024 15 Emma uczy się jeździć na łyżwach Ice Stakes!
18.04.2024 16 Przygoda Emmy i Ewy w Świecie Smoczków Pacifiers!
02.05.2024 17 Ekscytująca wycieczka do Miasta Hair!
16.05.2024 18 Wielki pokaz talentów Emmy Talent Show!
SERIA DRUGA
06.09.2024 19 Emma uczy się ABC School!
06.09.2024 20 Ekscytujące poszukiwanie skarbów z Emmą i Jonasem Scavenger Hunt!
20.09.2024 21 Gdzie jest Teddy? Teddy’s Missing!?
04.10.2024 22 Emma na upiornej przygodzie w Halloweenowym domku na drzewie Happy Halloween!
18.10.2024 23 Cukierek albo psikus w Halloween z Emmą i Evą Trick of Treat!
01.11.2024 24 Emma uczy się manier przy stole No!
15.11.2024 25 Emma dowiaduje się, jak precle uzyskują swój kształt Funny Food!
29.11.2024 26 Zima i Lato: Emma uczy się przeciwieństw Bear in the Moon!
13.12.2024 27 Świąteczne dekoracje: Emma tworzy ozdoby Christmas!
27.12.2024 28 Pierwszy występ baletowy Emmy Dance Recital!
10.01.2025 29 BABY born Emma i Człowiek na Księżycu Opposites!
24.01.2025 30 Nowa przyjaźń: Pierwszy dzień zabawy Emmy i Annabell Baby Annabell!
07.02.2025 31 Emma i Lucky w psim hotelu! Dog Hotel
21.02.2025 32 Królewski prezent dla Annabell od Emmy Princess Present
07.03.2025 33 Emma i Teddy w poszukiwaniu pierwszych zębów Teeth!
21.03.2025 34 Co tam wisi na wędce? Wędkarska wyprawa Emmy Fishing!
04.04.2025 35 Emma i Teddy uczą się literować swoje imiona Names!
18.04.2025 36 Emma świętuje swoje urodziny! Happy Birthday Emma!
SERIA TRZECIA
04.09.2025 37 Lucky znajduje kotka Cookie Cookie Cat!
12.09.2025 38 Emma korzysta z nocnika po raz pierwszy Potty Time!
26.09.2025 39 Emma przebiera się Special Delivery!
10.10.2025 40 Halloweenowe babeczki: Emma uczy się dzielić Spooky Sharing!
24.10.2025 41 Pierwsza noc Emmy: różnice i mocne strony Sleepover!

Linki zewnętrzne