ReelShort: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 188: | Linia 188: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|029 | | bgcolor="#CCE2FF"|029 | ||
| ''[[Mamusiu nie płacz, tatusiowi jest przykro]]'' | |||
| ''brak danych'' | |||
| 27.10.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|030 | |||
| ''[[Dziewicza surogatka miliardera]]'' | | ''[[Dziewicza surogatka miliardera]]'' | ||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | | [[VOX studio|VOX STUDIO]] | ||
Wersja z 14:17, 30 paź 2025
ReelShort
| |
|---|---|
| Start platformy | sierpień 2022 |
ReelShort – amerykańska platforma umożliwiająca oglądanie seriali krótkometrażowych poprzez media strumieniowe. W Polsce w pewnym momencie wprowadzono polską wersję interfejsu platformy oraz tłumaczenia seriali w formie napisów. W sierpniu 2025 roku na platformie zaczęto publikować seriale z polskim dubbingiem.
Część treści na platformie udostępnianych jest za darmo, dostęp do innych można wykupić za pomocą mikrotransakcji, są one również możliwe do obejrzenia w ramach subskrypcji.
