ReelShort: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| (Nie pokazano 25 wersji utworzonych przez 6 użytkowników) | |||
| Linia 2: | Linia 2: | ||
|stacja=ReelShort | |stacja=ReelShort | ||
|zdjęcie=ReelShort.png | |zdjęcie=ReelShort.png | ||
|start platformy=sierpień [[ | |start platformy=sierpień [[2025]] | ||
|zamknięcie platformy= | |zamknięcie platformy= | ||
}} | }} | ||
| Linia 11: | Linia 11: | ||
== Seriale dostępne w streamingu == | == Seriale dostępne w streamingu == | ||
=== Seriale fabularne === | === Seriale fabularne === | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 100%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width="7%"|№ | !width="7%"|№ | ||
| Linia 62: | Linia 62: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|008 | | bgcolor="#CCE2FF"|008 | ||
| ''[[ | | ''[[Dziedziczka kontra Królowa ściemy]]'' | ||
| [[ | | [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | ||
| 11.09.2025 | | 11.09.2025 | ||
| TAK | | TAK | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|009 | | bgcolor="#CCE2FF"|009 | ||
| ''[[ | | ''[[Król Alpha i jego ludzka narzeczona]]'' | ||
| [[ | | [[VOX studio|VOX STUDIO]] | ||
| 11.09.2025 | | 11.09.2025 | ||
| TAK | | TAK | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|010 | | bgcolor="#CCE2FF"|010 | ||
| ''[[Naprawdę nie jestem nieśmiertelny]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 15.09.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|011 | |||
| ''[[Z drogi! To ja - twój ostateczny wróg]]'' | | ''[[Z drogi! To ja - twój ostateczny wróg]]'' | ||
| [[Studio PDK|STUDIO PDK]] | | [[Studio PDK|STUDIO PDK]] | ||
| 15.09.2025 | | 15.09.2025 | ||
| TAK | | TAK | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|012 | | bgcolor="#CCE2FF"|012 | ||
| ''[[Dziedziczka spada prosto na męża]]'' | |||
| ''brak danych'' | |||
| 17.09.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|013 | |||
| ''[[Po moim długim śnie, moi trzej bracia stali się posiwiali]]'' | | ''[[Po moim długim śnie, moi trzej bracia stali się posiwiali]]'' | ||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | | [[VOX studio|VOX STUDIO]] | ||
| Linia 91: | Linia 97: | ||
| TAK | | TAK | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|014 | ||
| ''[[ | | ''[[Pocałunek, który zabił]]'' | ||
| ''brak danych'' | |||
| 19.09.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|015 | |||
| ''[[Genialny inżynier? Właśnie go zwolniłeś!]]'' | |||
| ''brak danych'' | |||
| 23.09.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|016 | |||
| ''[[Jestem Królem Smoków i Arcymedykiem]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 23.09.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|017 | |||
| ''[[Król więzienia pod przykrywką]]'' | |||
| [[Studio PDK|STUDIO PDK]] | |||
| 23.09.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|018 | |||
| ''[[Mój szef lekarz jest ojcem mojego dziecka]]'' | |||
| [[Studio PDK|STUDIO PDK]] | |||
| 24.09.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|019 | |||
| ''[[Podarowałem żonie czerwoną włócznię]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 24.09.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|020 | |||
| ''[[Partner przeklętego Alfy]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 28.09.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|021 | |||
| ''[[Powrót Alfy-Królowej]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 28.09.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|022 | |||
| ''[[Tęsknię za tobą po pożegnaniu]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 28.09.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|023 | |||
| ''[[Złapałam miliardera, żeby został moim mężem]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 28.09.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|024 | |||
| ''[[Jak zrzucić gwiazdę hokeja]]'' | |||
| ''brak danych'' | |||
| 29.09.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|025 | |||
| ''[[Maskarada miliardera]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 29.09.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|026 | |||
| ''[[Powrót zaginionej dziedziczki]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 29.09.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|027 | |||
| ''[[Przypadkowa Surogatka Alfy]]'' | |||
| ''brak danych'' | | ''brak danych'' | ||
| | | 30.09.2025 | ||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|028 | |||
| ''[[Skazana nianią u samotnego miliardera]]'' | |||
| [[Studio PDK|STUDIO PDK]] | |||
| 11.10.2025 | |||
| TAK | | TAK | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|029 | ||
| ''[[ | | ''[[Mamusiu nie płacz, tatusiowi jest przykro]]'' | ||
| ''brak danych'' | | ''brak danych'' | ||
| | | 27.10.2025 | ||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|030 | |||
| ''[[Dziewicza surogatka miliardera]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 30.10.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|031 | |||
| ''[[Odrodzona by kochać właściwego]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 06.11.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|032 | |||
| ''[[Zerwane zaręczyny dla prawdziwej miłości]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 12.11.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|033 | |||
| ''[[Osiem lat i jedna noc: Zakazany płomień]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 13.11.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|034 | |||
| ''[[Z powrotem do miłości przez gotowanie]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 13.11.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|035 | |||
| ''[[Urodziłam dziecko bez ciebie]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 21.11.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|036 | |||
| ''[[Obsesja na punkcie swojej milczącej narzeczonej]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 24.11.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|037 | |||
| ''[[Związana honorem]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 25.11.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|038 | |||
| ''[[Czy podmieniono dziedziczkę przy porodzie?]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 27.11.2025 | |||
| TAK | | TAK | ||
|- | |||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 13:24, 27 lis 2025
ReelShort
| |
|---|---|
| Start platformy | sierpień 2025 |
ReelShort – amerykańska platforma umożliwiająca oglądanie seriali krótkometrażowych poprzez media strumieniowe. W Polsce w pewnym momencie wprowadzono polską wersję interfejsu platformy oraz tłumaczenia seriali w formie napisów. W sierpniu 2025 roku na platformie zaczęto publikować seriale z polskim dubbingiem.
Część treści na platformie udostępnianych jest za darmo, dostęp do innych można wykupić za pomocą mikrotransakcji, są one również możliwe do obejrzenia w ramach subskrypcji.
