ReelShort: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| (Nie pokazano 4 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 212: | Linia 212: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|033 | | bgcolor="#CCE2FF"|033 | ||
| ''[[Osiem lat i jedna noc: Zakazany płomień]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 13.11.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|034 | |||
| ''[[Z powrotem do miłości przez gotowanie]]'' | | ''[[Z powrotem do miłości przez gotowanie]]'' | ||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | | [[VOX studio|VOX STUDIO]] | ||
| 13.11.2025 | | 13.11.2025 | ||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|035 | |||
| ''[[Urodziłam dziecko bez ciebie]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 21.11.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|036 | |||
| ''[[Obsesja na punkcie swojej milczącej narzeczonej]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 24.11.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|037 | |||
| ''[[Związana honorem]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 25.11.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|038 | |||
| ''[[Czy podmieniono dziedziczkę przy porodzie?]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 27.11.2025 | |||
| TAK | | TAK | ||
|- | |- | ||
Aktualna wersja na dzień 13:24, 27 lis 2025
ReelShort
| |
|---|---|
| Start platformy | sierpień 2025 |
ReelShort – amerykańska platforma umożliwiająca oglądanie seriali krótkometrażowych poprzez media strumieniowe. W Polsce w pewnym momencie wprowadzono polską wersję interfejsu platformy oraz tłumaczenia seriali w formie napisów. W sierpniu 2025 roku na platformie zaczęto publikować seriale z polskim dubbingiem.
Część treści na platformie udostępnianych jest za darmo, dostęp do innych można wykupić za pomocą mikrotransakcji, są one również możliwe do obejrzenia w ramach subskrypcji.
