Charlotte i trzy muszkieterki: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 11: | Linia 11: | ||
|data premiery=20 czerwca [[2025]] | |data premiery=20 czerwca [[2025]] | ||
|sezony=1 z 1 | |sezony=1 z 1 | ||
|odcinki= | |odcinki=32 z 52 | ||
}} | }} | ||
'''Charlotte i trzy muszkieterki''' (fr. ''Les 3 Mousquetaires'', 2024) – francuski serial animowany. | '''Charlotte i trzy muszkieterki''' (fr. ''Les 3 Mousquetaires'', 2024) – francuski serial animowany. | ||
| Linia 20: | Linia 20: | ||
'''Wersja polska''': [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]]<br /> | '''Wersja polska''': [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]]<br /> | ||
'''Dialogi''': | '''Dialogi''': | ||
* [[Katarzyna Michalska]] <small>(odc. 1-5, 11- | * [[Katarzyna Michalska]] <small>(odc. 1-5, 11-32)</small>, | ||
* [[Joanna Kessler]] <small>(odc. 6-10)</small> | * [[Joanna Kessler]] <small>(odc. 6-10)</small> | ||
'''Reżyseria''': [[Beata Łuczak-Mastyna|Beata Łuczak]]<br /> | '''Reżyseria''': [[Beata Łuczak-Mastyna|Beata Łuczak]]<br /> | ||
| Linia 38: | Linia 38: | ||
** '''Richelieu''', | ** '''Richelieu''', | ||
** '''Lord Buckingham''' | ** '''Lord Buckingham''' | ||
* [[Cezary Nowak]] – '''Hrabia de Tréville''' | * [[Cezary Nowak]] – | ||
** '''Hrabia de Tréville''', | |||
** '''Samuel de Planders''' | |||
* [[Wojciech Chorąży]] – '''Rochefort''' | * [[Wojciech Chorąży]] – '''Rochefort''' | ||
* [[Klaudiusz Kaufmann]] – | * [[Klaudiusz Kaufmann]] – | ||
| Linia 49: | Linia 51: | ||
** '''Konstancja''', | ** '''Konstancja''', | ||
** '''Rolande''' | ** '''Rolande''' | ||
* [[Janusz Wituch]] – '''Strażnik Bertrand''' | * [[Janusz Wituch]] – | ||
** '''Strażnik Bertrand''', | |||
** '''Lord Kamienne Serce''' | |||
i inni | i inni | ||
| Linia 220: | Linia 224: | ||
| ''Le tableau'' | | ''Le tableau'' | ||
| ''The Painting'' | | ''The Painting'' | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|01.12.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|027 | |||
| ''Pościg za gazetą'' | |||
| '''' | |||
| ''The Paper Chase'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|01.12.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|028 | |||
| ''Podróż dziennika'' | |||
| '''' | |||
| ''The Journey of the Journal'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|01.12.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|029 | |||
| ''Perfumy'' | |||
| ''Le parfum'' | |||
| ''The Perfume'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|02.12.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|030 | |||
| ''Sekret Sekwany'' | |||
| '''' | |||
| ''The Seine Secret'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|02.12.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|031 | |||
| ''Medalion tajemnic'' | |||
| '''' | |||
| ''Medallion of Secrets'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|02.12.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|032 | |||
| ''Rochefort kapitanem kadetów'' | |||
| ''Rochefort, chef des cadets'' | |||
| ''Cadet Captain Rochefort'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|033 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|034 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|035 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|036 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|037 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|038 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|039 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|040 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|041 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|042 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|043 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|044 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|045 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|046 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|047 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|048 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|049 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|050 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|051 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|052 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 16:53, 2 gru 2025
| Tytuł | Charlotte i trzy muszkieterki |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Les 3 Mousquetaires |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Francja |
| Język oryginału | francuski |
| Stacja telewizyjna | teleTOON+ |
| Lata produkcji | 2024 |
| Data premiery dubbingu | 20 czerwca 2025 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 32 z 52 |
Charlotte i trzy muszkieterki (fr. Les 3 Mousquetaires, 2024) – francuski serial animowany.
Serial emitowany w Polsce od 20 czerwca 2025 roku na kanale teleTOON+.
Wersja polska
Wersja polska: STUDIO PUBLISHING
Dialogi:
- Katarzyna Michalska (odc. 1-5, 11-32),
- Joanna Kessler (odc. 6-10)
Reżyseria: Beata Łuczak
Dźwięk i montaż: Mikołaj Urbański
Kierownictwo produkcji: Urszula Jankowska
Wystąpili:
- Anna Wodzyńska – Charlotte / D’Artagnan
- Joanna Pach-Żbikowska –
- Isa / Portos,
- Henry
- Małgorzata Szymańska – Olivia / Atos
- Agnieszka Mrozińska – Ines / Aramis
- Julia Kołakowska-Bytner –
- Król Ludwik XIII,
- Milady
- Waldemar Barwiński –
- Richelieu,
- Lord Buckingham
- Cezary Nowak –
- Hrabia de Tréville,
- Samuel de Planders
- Wojciech Chorąży – Rochefort
- Klaudiusz Kaufmann –
- Złodziej,
- Pan Ścigacz,
- Gaston de Rustignac
W pozostałych rolach:
- Mateusz Weber – Alex
- Beata Łuczak –
- Konstancja,
- Rolande
- Janusz Wituch –
- Strażnik Bertrand,
- Lord Kamienne Serce
i inni
Lektor: Maciej Motylski
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł francuski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||||
| 20.06.2025 | 001 | Jedna za wszystkie, wszystkie za jedną, część pierwsza | Une pour toutes et toutes pour une – 1re partie | One for all and all for one part 1 |
| 23.06.2025 | 002 | Jedna za wszystkie, wszystkie za jedną, część druga | Une pour toutes et toutes pour une – 2e partie | One for all and all for one part 2 |
| 24.06.2025 | 003 | Herb przyjaźni | Le blason de l’amitié | The Crest of Friendship |
| 25.06.2025 | 004 | Skradziona korona | La couronne volée | The Stolen Crown |
| 26.06.2025 | 005 | Podstęp | Double jeu | Double-Cross |
| 27.06.2025 | 006 | O jednego konia za dużo | Un cheval de trop | One Horse too many |
| 30.06.2025 | 007 | Rezerwowy król | Un roi de rechange | The Spare King |
| 01.07.2025 | 008 | Wszystkie konie króla | Henni soit qui mal y pense | All the King’s horses |
| 02.07.2025 | 009 | Uwolnić Aleksa! | Libérez Alex | Free Alex! |
| 03.07.2025 | 010 | Wyzwanie | Le défi | The Challenge |
| 04.07.2025 | 011 | Iskierka | Hauteclaire | Moonshadow |
| 07.07.2025 | 012 | Floridor | Floridor | Floridor |
| 08.07.2025 | 013 | Duchy Luwru | Les fantômes du Louvre | The Ghosts of the Louvre |
| 09.07.2025 | 014 | Okup | La rançon | The Ransom |
| 10.07.2025 | 015 | Król uciekinier | L’art de la fugue | The Runaway King |
| 11.07.2025 | 016 | Królestwo za jajko | Rien que pour vos œufs | My Kingdom for an Egg |
| 14.07.2025 | 017 | Nie wszystko złoto co się świeci | Tout ce qui brille n’est pas de l’or | All that glitters is not gold |
| 15.07.2025 | 018 | Pojedynek taneczny | Duel de danse | Dancing Duel |
| 16.07.2025 | 019 | Królewska rakieta | La fusée du roi | The King’s Rocket |
| 17.07.2025 | 020 | Powrót Milady | Le retour de Milady | The Return of Milady |
| 18.07.2025 | 021 | Szach-mat | Échec et mat | Checkmate |
| 21.07.2025 | 022 | Bestia z lasu | Au loup | Crying Wolf |
| 22.07.2025 | 023 | Klacz o złotych podkowach | Tête de mule | The Horse with the Golden Hooves |
| 23.07.2025 | 024 | Marynarz Alex | Mousse Alex | Sailor Alex |
| 24.07.2025 | 025 | Wielki prorok | Le grand œil | The Great Seer |
| 25.07.2025 | 026 | Obraz | Le tableau | The Painting |
| 01.12.2025 | 027 | Pościg za gazetą | ' | The Paper Chase |
| 01.12.2025 | 028 | Podróż dziennika | ' | The Journey of the Journal |
| 01.12.2025 | 029 | Perfumy | Le parfum | The Perfume |
| 02.12.2025 | 030 | Sekret Sekwany | ' | The Seine Secret |
| 02.12.2025 | 031 | Medalion tajemnic | ' | Medallion of Secrets |
| 02.12.2025 | 032 | Rochefort kapitanem kadetów | Rochefort, chef des cadets | Cadet Captain Rochefort |
| 033 | ' | ' | ' | |
| 034 | ' | ' | ' | |
| 035 | ' | ' | ' | |
| 036 | ' | ' | ' | |
| 037 | ' | ' | ' | |
| 038 | ' | ' | ' | |
| 039 | ' | ' | ' | |
| 040 | ' | ' | ' | |
| 041 | ' | ' | ' | |
| 042 | ' | ' | ' | |
| 043 | ' | ' | ' | |
| 044 | ' | ' | ' | |
| 045 | ' | ' | ' | |
| 046 | ' | ' | ' | |
| 047 | ' | ' | ' | |
| 048 | ' | ' | ' | |
| 049 | ' | ' | ' | |
| 050 | ' | ' | ' | |
| 051 | ' | ' | ' | |
| 052 | ' | ' | ' | |
