Hot Wheels City: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
m uzupełnienie |
||
| (Nie pokazano 2 wersji utworzonych przez jednego użytkownika) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{{Serial2 | {{Serial2 | ||
|tytuł=Hot Wheels City | |tytuł=Hot Wheels City | ||
|plakat= | |||
|plakat= | |||
|gatunek=animowany | |gatunek=animowany | ||
|kraj=Stany Zjednoczone | |kraj=Stany Zjednoczone | ||
| Linia 9: | Linia 8: | ||
|lata produkcji=2018-?? | |lata produkcji=2018-?? | ||
|data premiery=23 września [[2021]] | |data premiery=23 września [[2021]] | ||
|sezony= | |sezony=3 z 6 | ||
|odcinki= | |odcinki=21 z 44 | ||
}}'''Hot Wheels City''' (2018-??) – kanadyjski serial animowany. | }} | ||
'''Hot Wheels City''' (2018-??) – kanadyjski serial animowany. | |||
Odcinki serialu z polskim dubbingiem są udostępniane od 23 września [[2021]] roku na kanale [https://www.youtube.com/c/HotWheelsPolska Hot Wheels Po Polsku]. | Odcinki serialu z polskim dubbingiem są udostępniane od 23 września [[2021]] roku na kanale [https://www.youtube.com/c/HotWheelsPolska Hot Wheels Po Polsku]. | ||
| Linia 35: | Linia 35: | ||
* [[Paweł Rutkowski]] | * [[Paweł Rutkowski]] | ||
i inni | i inni | ||
'''Wykonanie piosenki''': | |||
* '''''„Przygoda na każdym zakręcie”''''': [[Katarzyna Kanabus]], [[Jakub Jurzyk]] | |||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width="12%"|Premiera | !width="12%"|Premiera | ||
| Linia 44: | Linia 47: | ||
!width="41%"|Tytuł angielski | !width="41%"|Tytuł angielski | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA CZWARTA''' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|23.09.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|24 | ||
| ''Toksyczny slime zamienia Hot Wheels City w miasto zombie!'' | | ''Toksyczny slime zamienia Hot Wheels City w miasto zombie!'' | ||
| ''Toxic Slime Turns Hot Wheels City Into Zombies!'' | | ''Toxic Slime Turns Hot Wheels City Into Zombies!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|30.09.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|25 | ||
| ''Uwaga! Draven opuszcza więzienie!'' | | ''Uwaga! Draven opuszcza więzienie!'' | ||
| ''Breaking Draven Out of Jail!'' | | ''Breaking Draven Out of Jail!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|07.10.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26 | ||
| ''Przyjęcie urodzinowe Dravena'' | | ''Przyjęcie urodzinowe Dravena'' | ||
| ''Draven’s Evil Birthday Scheme'' | | ''Draven’s Evil Birthday Scheme'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|14.10.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|27 | ||
| ''Niezwykły wyścig o klucz do miasta!'' | | ''Niezwykły wyścig o klucz do miasta!'' | ||
| ''Race For the Keys to the City!'' | | ''Race For the Keys to the City!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.11.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|28 | ||
| ''Znikające kolory w Hot Wheels City?!'' | | ''Znikające kolory w Hot Wheels City?!'' | ||
| ''Hot Wheels City Loses Its Colors?'' | | ''Hot Wheels City Loses Its Colors?'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|03.12.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|29 | ||
| ''Wielka ucieczka z Mega Garażu!'' | | ''Wielka ucieczka z Mega Garażu!'' | ||
| ''Escape the Ultimate Mega Garage Maze!'' | | ''Escape the Ultimate Mega Garage Maze!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|10.12.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|30 | ||
| ''Deja vu!'' | | ''Deja vu!'' | ||
| ''Do You Get Deja Vu?!'' | | ''Do You Get Deja Vu?!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|17.12.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|31 | ||
| ''Czy Chase i Elliot uratują miasto przed Dravenem?!'' | | ''Czy Chase i Elliot uratują miasto przed Dravenem?!'' | ||
| ''Can Chase and Elliot Defeat Draven for Good?!'' | | ''Can Chase and Elliot Defeat Draven for Good?!'' | ||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIĄTA''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|12.08.2022 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|32 | |||
| ''Największy wyścig Hot Wheels City!'' | |||
| ''The Biggest Race Ever'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|19.08.2022 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|33 | |||
| ''Gigantyczny skorpion na wolności'' | |||
| ''Where’s the New Hero?'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|26.08.2022 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|34 | |||
| ''Ziejący ogniem smok atakuje miasto Hot Wheels!!'' | |||
| ''Save the Race or Save the City!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|16.09.2022 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|35 | |||
| ''Zmasnowany atak na Hot Wheels City!'' | |||
| ''With Friends Like These, Who Needs an Enemy'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|23.09.2022 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|36 | |||
| ''Ogromny rekin grasuje po Hot Wheels City!'' | |||
| ''Were Gonna Need a Bigger Car'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|30.09.2022 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|37 | |||
| ''Najdziwniejszy dzień w Hot Wheels City!'' | |||
| ''Tetraspeed'' | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA SZÓSTA''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|03.08.2023 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|38 | |||
| ''Hot Wheels City spotykają sobowtórów?'' | |||
| ''Nice to Meet Me’s'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|11.08.2023 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|39 | |||
| ''Misja szpiegowska Ultimate Garage w Hot Wheels City!'' | |||
| ''Whose Ultimate Garage'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|18.08.2023 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|40 | |||
| ''Sophia ratuje swoją bliźniaczkę od ataku Skorpiona i Super Rekina!'' | |||
| ''Tetraflame-Out'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|24.08.2023 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|41 | |||
| ''Sophia buduje transporter dla dinozaurów'' | |||
| ''Trojan Dino'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|07.09.2023 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|42 | |||
| ''Ziejący ogniem smok kontra Ultimate T-Rex Transporter!'' | |||
| ''Mechanical Masquerade'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|22.09.2023 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|43 | |||
| ''Wielki pościg w innym wymiarze Część 1'' | |||
| ''The Biggest Rematch Ever'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|14.09.2023 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|44 | |||
| ''Wielki pościg w innym wymiarze Część 2'' | |||
| ''The Secret of Awesomeness'' | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''TELEDYSKI''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|02.06.2023 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|T01 | |||
| ''Przygoda na każdym zakręcie'' | |||
| ''Awesome Around Every Corne'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{{Hot Wheels}} | {{Hot Wheels}} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Aktualna wersja na dzień 18:26, 21 gru 2025
| Tytuł | Hot Wheels City |
|---|---|
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Platforma streamingowa | YouTube – Hot Wheels Po Polsku |
| Lata produkcji | 2018-?? |
| Data premiery dubbingu | 23 września 2021 |
| Wyemitowane serie |
3 z 6 |
| Wyemitowane odcinki | 21 z 44 |
Hot Wheels City (2018-??) – kanadyjski serial animowany.
Odcinki serialu z polskim dubbingiem są udostępniane od 23 września 2021 roku na kanale Hot Wheels Po Polsku.
Wersja polska
Wersja polska: IYUNO•SDI GROUP
Dialogi: Katarzyna Raduszyńska
W wersji polskiej udział wzięli:
- Michał Klawiter – Elliott
- Mateusz Weber – Chase
- Jan Kulczycki – Szeryf
- Bartosz Wesołowski –
- Draven,
- T-Rex,
- Wąż,
- Goryl,
- Potwory,
- Gołąb
- Anna Wodzyńska –
- Prezenterka,
- Sophie,
- Zombie
- Paweł Rutkowski
i inni
Wykonanie piosenki:
- „Przygoda na każdym zakręcie”: Katarzyna Kanabus, Jakub Jurzyk
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA CZWARTA | |||
| 23.09.2021 | 24 | Toksyczny slime zamienia Hot Wheels City w miasto zombie! | Toxic Slime Turns Hot Wheels City Into Zombies! |
| 30.09.2021 | 25 | Uwaga! Draven opuszcza więzienie! | Breaking Draven Out of Jail! |
| 07.10.2021 | 26 | Przyjęcie urodzinowe Dravena | Draven’s Evil Birthday Scheme |
| 14.10.2021 | 27 | Niezwykły wyścig o klucz do miasta! | Race For the Keys to the City! |
| 26.11.2021 | 28 | Znikające kolory w Hot Wheels City?! | Hot Wheels City Loses Its Colors? |
| 03.12.2021 | 29 | Wielka ucieczka z Mega Garażu! | Escape the Ultimate Mega Garage Maze! |
| 10.12.2021 | 30 | Deja vu! | Do You Get Deja Vu?! |
| 17.12.2021 | 31 | Czy Chase i Elliot uratują miasto przed Dravenem?! | Can Chase and Elliot Defeat Draven for Good?! |
| SERIA PIĄTA | |||
| 12.08.2022 | 32 | Największy wyścig Hot Wheels City! | The Biggest Race Ever |
| 19.08.2022 | 33 | Gigantyczny skorpion na wolności | Where’s the New Hero? |
| 26.08.2022 | 34 | Ziejący ogniem smok atakuje miasto Hot Wheels!! | Save the Race or Save the City! |
| 16.09.2022 | 35 | Zmasnowany atak na Hot Wheels City! | With Friends Like These, Who Needs an Enemy |
| 23.09.2022 | 36 | Ogromny rekin grasuje po Hot Wheels City! | Were Gonna Need a Bigger Car |
| 30.09.2022 | 37 | Najdziwniejszy dzień w Hot Wheels City! | Tetraspeed |
| SERIA SZÓSTA | |||
| 03.08.2023 | 38 | Hot Wheels City spotykają sobowtórów? | Nice to Meet Me’s |
| 11.08.2023 | 39 | Misja szpiegowska Ultimate Garage w Hot Wheels City! | Whose Ultimate Garage |
| 18.08.2023 | 40 | Sophia ratuje swoją bliźniaczkę od ataku Skorpiona i Super Rekina! | Tetraflame-Out |
| 24.08.2023 | 41 | Sophia buduje transporter dla dinozaurów | Trojan Dino |
| 07.09.2023 | 42 | Ziejący ogniem smok kontra Ultimate T-Rex Transporter! | Mechanical Masquerade |
| 22.09.2023 | 43 | Wielki pościg w innym wymiarze Część 1 | The Biggest Rematch Ever |
| 14.09.2023 | 44 | Wielki pościg w innym wymiarze Część 2 | The Secret of Awesomeness |
| TELEDYSKI | |||
| 02.06.2023 | T01 | Przygoda na każdym zakręcie | Awesome Around Every Corne |
