M2 Films: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Marti (dyskusja | edycje)
m uzupełnienie
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
 
(Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez jednego użytkownika)
Linia 1: Linia 1:
'''M2 Films''' – działający od 2011 roku dystrybutor filmów kinowych.
[[Plik:M2 Films.png|right|200px]]'''M2 Films''' – działający od 2011 roku dystrybutor filmów kinowych.


Spółka zleca dubbing firmie [[Film Factory Studio]], dawniej korzystała z usług [[Studio Voiceland|Studia Voiceland]].
Spółka zleca dubbing firmom [[Uchostudio]] i [[Film Factory Studio]], dawniej korzystała z usług [[Studio Voiceland|Studia Voiceland]].


== Dystrybucja z dubbingiem ==
== Dystrybucja z dubbingiem ==
Linia 37: Linia 37:
| 23.08.2024
| 23.08.2024
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|006
| ''[[Noc w zoo]]''
| [[Uchostudio|UCHOSTUDIO]]
| 07.11.2025
|}
|}
=== Filmy fabularne ===
=== Filmy fabularne ===
Linia 55: Linia 59:
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]]
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]]
| 15.09.2023
| 15.09.2023
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|003
| ''[[Exit 8]]''
| [[Uchostudio|UCHOSTUDIO]]
| 26.09.2025
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|004
| ''[[Moon: Panda i ja]]''
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]]
| 06.02.2026
|-
|-
|}
|}
Linia 67: Linia 81:
| bgcolor="#CCE2FF"|001
| bgcolor="#CCE2FF"|001
| ''[[Bambi. Opowieść leśna]]''
| ''[[Bambi. Opowieść leśna]]''
|  
| [[Uchostudio|UCHOSTUDIO]]
| 07.02.2025
| 07.02.2025
|-
|-

Aktualna wersja na dzień 14:02, 8 sty 2026

M2 Films – działający od 2011 roku dystrybutor filmów kinowych.

Spółka zleca dubbing firmom Uchostudio i Film Factory Studio, dawniej korzystała z usług Studia Voiceland.

Dystrybucja z dubbingiem

Filmy animowane

Tytuł Studio dubbingowe Premiera kinowa
001 Sklep dla samobójców STUDIO VOICELAND 09.08.2013
002 Munio: Strażnik Księżyca FILM FACTORY STUDIO 10.03.2017
003 Mój przyjaciel Ufik FILM FACTORY STUDIO 25.10.2019
004 Nel i tajemnica Kurokota FILM FACTORY STUDIO 18.11.2022
005 Nierozłączni FILM FACTORY STUDIO 23.08.2024
006 Noc w zoo UCHOSTUDIO 07.11.2025

Filmy fabularne

Tytuł Studio dubbingowe Premiera kinowa
001 King. Mój przyjaciel lew FILM FACTORY STUDIO 09.09.2022
002 Mru i ja: wielka przygoda na cztery łapy FILM FACTORY STUDIO 15.09.2023
003 Exit 8 UCHOSTUDIO 26.09.2025
004 Moon: Panda i ja FILM FACTORY STUDIO 06.02.2026

Dokumenty

Tytuł Studio dubbingowe Premiera kinowa
001 Bambi. Opowieść leśna UCHOSTUDIO 07.02.2025

Linki zewnętrzne