ReelShort: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| (Nie pokazano 8 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 245: | Linia 245: | ||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | | [[VOX studio|VOX STUDIO]] | ||
| 27.11.2025 | | 27.11.2025 | ||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|039 | |||
| ''[[Pocałuj mnie po raz ostatni]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 05.12.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|040 | |||
| ''[[Siostra w zastępstwie, książę oszalał]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 11.12.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|041 | |||
| ''[[Przeznaczenie kazało mi Cię odnaleźć]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 17.12.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|042 | |||
| ''[[Powiedz, że mam Cię nie kochać]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 25.12.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|043 | |||
| ''[[Amerykański snajper: Ostatnia runda]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 26.12.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|044 | |||
| ''[[Jak złamać DILF-a]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 01.01.2026 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|045 | |||
| ''[[Ukryty miliarder w pierwszej klasie]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 01.01.2026 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|046 | |||
| ''[[To ja tu rządzę]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 15.01.2026 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|047 | |||
| ''[[Wynajęty mąż miliarder na święta]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 15.01.2026 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|048 | |||
| ''[[Z drogi, jestem królem biznesu]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 19.01.2026 | |||
| TAK | | TAK | ||
|- | |- | ||
Aktualna wersja na dzień 12:26, 19 sty 2026
ReelShort
| |
|---|---|
| Start platformy | sierpień 2025 |
ReelShort – amerykańska platforma umożliwiająca oglądanie seriali krótkometrażowych poprzez media strumieniowe. W Polsce w pewnym momencie wprowadzono polską wersję interfejsu platformy oraz tłumaczenia seriali w formie napisów. W sierpniu 2025 roku na platformie zaczęto publikować seriale z polskim dubbingiem.
Część treści na platformie udostępnianych jest za darmo, dostęp do innych można wykupić za pomocą mikrotransakcji, są one również możliwe do obejrzenia w ramach subskrypcji.
