Parapet: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Utworzono nową stronę "{{Serial2 |tytuł= Parapet |plakat= |gatunek= animowany, komediowy |kraj= Polska |język= polski |stacja= TVP 1 |lata produkcji= 2004-2006 |data pre..." |
mNie podano opisu zmian |
||
| (Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{{Serial2 | {{Serial2 | ||
|tytuł= Parapet | |tytuł=Parapet | ||
|plakat= | |plakat= | ||
|gatunek= animowany, komediowy | |gatunek=animowany, komediowy | ||
|kraj= Polska | |kraj=Polska | ||
|język= polski | |język=polski | ||
|stacja= [[Telewizja Polska| | |stacja=[[Telewizja Polska|TVP1]] | ||
|lata produkcji= 2004-2006 | |dystrybutor dvd=[[Galapagos Films]] | ||
|data premiery= 15 października 2004 | |lata produkcji=2004-2006 | ||
|data premiery=15 października [[2004]] | |||
|sezony= | |sezony= | ||
|odcinki= | |odcinki= | ||
}}'''Parapet''' (2004-2006) – polski krótkometrażowy serial animowany dla dorosłych stworzony przez Bartosza Kędzierskiego. | }}'''Parapet''' (2004-2006) – polski krótkometrażowy serial animowany dla dorosłych stworzony przez Bartosza Kędzierskiego. | ||
Emitowany przez [[Telewizja Polska| | Emitowany przez [[Telewizja Polska|TVP1]] w ramach programu kulturalnego pod tym samym tytułem od 15 października [[2004]] do 21 kwietnia [[2006]]. Około roku [[2007]] kilka odcinków zaprezentowano w ramach programu ''TRENDowaci''. | ||
W [[2011]] roku powstał zrealizowany techniką kukiełkową sequel, ''[[Parapet Plush]]''. | W [[2011]] roku powstał zrealizowany techniką kukiełkową sequel, ''[[Parapet Plush]]''. | ||
| Linia 20: | Linia 20: | ||
Osią fabuły jest codzienne życie dwóch roślin doniczkowych: draceny Lucka oraz kaktusa imieniem Bazyli. Ich towarzyszem często jest Pisklak zwany Wujasem – młody ptak rozmiłowany w piwie puszkowym i papierosach. | Osią fabuły jest codzienne życie dwóch roślin doniczkowych: draceny Lucka oraz kaktusa imieniem Bazyli. Ich towarzyszem często jest Pisklak zwany Wujasem – młody ptak rozmiłowany w piwie puszkowym i papierosach. | ||
== | == Obsada == | ||
'''Nagranie dialogów''': [[Studio Voiceland|STUDIO VOICELAND - WROCŁAW]]<br /> | |||
'''Kierownik produkcji''': [[Marta Serwa]]<br /> | |||
'''Scenariusz, reżyseria i montaż''': [[Bartosz Kędzierski|Bartek Kędzierski]]<br /> | |||
'''Wystąpili''': | |||
* [[Bartosz Kędzierski]] – '''Lucek''' | * [[Bartosz Kędzierski]] – '''Lucek''' | ||
* [[Wojciech Ziemiański]] – '''Bazyli''' | * [[Wojciech Ziemiański]] – '''Bazyli''' | ||
* [[Tadeusz Szymków]] – | * [[Tadeusz Szymków]] – | ||
** '''Pisklak''' | ** '''Pisklak''' | ||
** '''Głos nawołujący Weronikę''' <small>(odc. | ** '''Głos nawołujący Weronikę''' <small>(odc. 28)</small> | ||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 65%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width=" | !width="16%"|Premiera | ||
!width="10%"|№ | !width="10%"|№ | ||
!width=" | !width="74%" |Tytuł polski | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA PIERWSZA''' | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01 | | style="background-color: #CCE2FF;"|01 | ||
| | | ''Cud narodzin'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|02 | | style="background-color: #CCE2FF;"|02 | ||
| '' | | ''Supermarket'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|11.02.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|03 | | style="background-color: #CCE2FF;"|03 | ||
| | | ''Survival'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|05. | | style="background-color: #CCE2FF;"|06.05.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|04 | | style="background-color: #CCE2FF;"|04 | ||
| '' | | ''Pisklak sukcesu'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|03.06.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|05 | | style="background-color: #CCE2FF;"|05 | ||
| '' | | ''Zasoby światowe'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|27.05.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|06 | | style="background-color: #CCE2FF;"|06 | ||
| '' | | ''Wujas Consulting'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|22.07.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|07 | | style="background-color: #CCE2FF;"|07 | ||
| '' | | ''Piknik'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|16.09.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|08 | | style="background-color: #CCE2FF;"|08 | ||
| '' | | ''Polisa'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|07.10.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|09 | | style="background-color: #CCE2FF;"|09 | ||
| '' | | ''Kino domowe'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|21.10.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|10 | | style="background-color: #CCE2FF;"|10 | ||
| '' | | ''Inwestycja'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|11 | | style="background-color: #CCE2FF;"|11 | ||
| '' | | ''Choroba sumienia'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|11.11.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|12 | | style="background-color: #CCE2FF;"|12 | ||
| '' | | ''Sposób na zimno'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|13 | | style="background-color: #CCE2FF;"|13 | ||
| '' | | ''Serwis'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|03.12.2004 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|14 | | style="background-color: #CCE2FF;"|14 | ||
| '' | | ''Być trendi'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|28.01.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|15 | | style="background-color: #CCE2FF;"|15 | ||
| '' | | ''Być rośliną'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|14.01.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|16 | | style="background-color: #CCE2FF;"|16 | ||
| '' | | ''Sztuka'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|17 | | style="background-color: #CCE2FF;"|17 | ||
| '' | | ''Dzień jak co dzień'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|18 | | style="background-color: #CCE2FF;"|18 | ||
| '' | | ''Urodziny'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|25. | | style="background-color: #CCE2FF;"|25.02.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|19 | | style="background-color: #CCE2FF;"|19 | ||
| '' | | ''Wywiad'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|09.12.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|20 | | style="background-color: #CCE2FF;"|20 | ||
| '' | | ''Wujas dżin'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|26.08.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|21 | | style="background-color: #CCE2FF;"|21 | ||
| '' | | ''Odwrót'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|22.10.2004 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|22 | | style="background-color: #CCE2FF;"|22 | ||
| '' | | ''Tożsamość'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|23 | | style="background-color: #CCE2FF;"|23 | ||
| '' | | ''Jesień życia'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.05.2005 | | style="background-color: #CCE2FF;"|13.05.2005 | ||
| Linia 130: | Linia 136: | ||
| ''Zima'' | | ''Zima'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|28.10.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|25 | | style="background-color: #CCE2FF;"|25 | ||
| '' | | ''Choinka'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|26.11.2004 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|26 | | style="background-color: #CCE2FF;"|26 | ||
| '' | | ''Samotność'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|27 | | style="background-color: #CCE2FF;"|27 | ||
| '' | | ''Sport ekstremalnny'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|19.11.2004 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|28 | | style="background-color: #CCE2FF;"|28 | ||
| '' | | ''We-ro-ni-ka'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|17. | | style="background-color: #CCE2FF;"|17.12.2004 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|29 | | style="background-color: #CCE2FF;"|29 | ||
| '' | | ''Kuzynka'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|18.02.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|30 | | style="background-color: #CCE2FF;"|30 | ||
| '' | | ''Fura sąsiada'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|29.04.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|31 | | style="background-color: #CCE2FF;"|31 | ||
| '' | | ''Trafiony – zatopiony'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|20.05.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|32 | | style="background-color: #CCE2FF;"|32 | ||
| '' | | ''Siła woli'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|01.07.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|33 | | style="background-color: #CCE2FF;"|33 | ||
| '' | | ''Powiedz „a”'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|34 | | style="background-color: #CCE2FF;"|34 | ||
| '' | | ''Next level'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|05.11.2004 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|35 | | style="background-color: #CCE2FF;"|35 | ||
| | | ''Lalunia'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|36 | | style="background-color: #CCE2FF;"|36 | ||
| '' | | ''Wędkarze'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|07.01.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|37 | | style="background-color: #CCE2FF;"|37 | ||
| '' | | ''Niedziela'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|23.12.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|38 | | style="background-color: #CCE2FF;"|38 | ||
| '' | | ''Szachy'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|39 | | style="background-color: #CCE2FF;"|39 | ||
| '' | | ''Karnawał'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|17.06.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|40 | | style="background-color: #CCE2FF;"|40 | ||
| '' | | ''Chwast'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|08.07.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|41 | | style="background-color: #CCE2FF;"|41 | ||
| '' | | ''Newton'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|09.09.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|42 | | style="background-color: #CCE2FF;"|42 | ||
| '' | | ''Nocne igraszki'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|12.08.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|43 | | style="background-color: #CCE2FF;"|43 | ||
| | | ''NASA'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|14.10.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|44 | | style="background-color: #CCE2FF;"|44 | ||
| '' | | ''Trening autogenny'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|16.12.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|45 | | style="background-color: #CCE2FF;"|45 | ||
| '' | | ''Neurochirurgia'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|15.04.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|46 | | style="background-color: #CCE2FF;"|46 | ||
| '' | | ''Nowa ramówka'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|04.03.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|47 | | style="background-color: #CCE2FF;"|47 | ||
| '' | | ''4 in 1 (Four in One)'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|18.11.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|48 | | style="background-color: #CCE2FF;"|48 | ||
| '' | | ''Zadania dla odważnych'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|49 | | style="background-color: #CCE2FF;"|49 | ||
| '' | | ''Kondolencje'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|24.06.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|50 | | style="background-color: #CCE2FF;"|50 | ||
| '' | | ''Strong Flowers'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|21.01.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|51 | | style="background-color: #CCE2FF;"|51 | ||
| '' | | ''Inny wymiar'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|10.12.2004 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|52 | | style="background-color: #CCE2FF;"|52 | ||
| | | ''Historia kina 1'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|22.04.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|53 | | style="background-color: #CCE2FF;"|53 | ||
| | | ''Historia kina 2'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|10.06.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|54 | | style="background-color: #CCE2FF;"|54 | ||
| '' | | ''Historia kina 3'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|15.07.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|55 | | style="background-color: #CCE2FF;"|55 | ||
| '' | | ''Historia kina 4'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|56 | | style="background-color: #CCE2FF;"|56 | ||
| '' | | ''Historia kina 5'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|19.08.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|57 | | style="background-color: #CCE2FF;"|57 | ||
| | | ''Historia kina 6'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|30.09.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|58 | | style="background-color: #CCE2FF;"|58 | ||
| | | ''Historia kina 7'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|59 | | style="background-color: #CCE2FF;"|59 | ||
| | | ''Historia kina 8'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|60 | | style="background-color: #CCE2FF;"|60 | ||
| | | ''Historia kina 9'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|61 | | style="background-color: #CCE2FF;"|61 | ||
| | | ''Texas'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|05.08.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|62 | | style="background-color: #CCE2FF;"|62 | ||
| | | ''Przejście'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|02.09.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|63 | | style="background-color: #CCE2FF;"|63 | ||
| | | ''Po drugiej stronie'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|04.02.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|64 | | style="background-color: #CCE2FF;"|64 | ||
| | | ''Paleozoik'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|25.03.2005 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|65 | | style="background-color: #CCE2FF;"|65 | ||
| | | ''Stan nieważkości'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|66 | | style="background-color: #CCE2FF;"|66 | ||
| | | ''Koniec świata'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|67 | | style="background-color: #CCE2FF;"|67 | ||
| | | ''?. Noski'' | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.11.2005 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|68 | |||
| ''Urodziny Wujasa'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria: Seriale animowane dla dorosłych]] | [[Kategoria: Seriale animowane dla dorosłych]] | ||
[[Kategoria: Produkcje polskie]] | [[Kategoria: Produkcje polskie]] | ||
Aktualna wersja na dzień 11:03, 7 cze 2025
| Tytuł | Parapet |
|---|---|
| Gatunek | animowany, komediowy |
| Kraj produkcji | Polska |
| Język oryginału | polski |
| Stacja telewizyjna | TVP1 |
| Dystrybutor DVD | Galapagos Films |
| Lata produkcji | 2004-2006 |
| Data premiery dubbingu | 15 października 2004 |
Parapet (2004-2006) – polski krótkometrażowy serial animowany dla dorosłych stworzony przez Bartosza Kędzierskiego.
Emitowany przez TVP1 w ramach programu kulturalnego pod tym samym tytułem od 15 października 2004 do 21 kwietnia 2006. Około roku 2007 kilka odcinków zaprezentowano w ramach programu TRENDowaci.
W 2011 roku powstał zrealizowany techniką kukiełkową sequel, Parapet Plush.
Fabuła
Osią fabuły jest codzienne życie dwóch roślin doniczkowych: draceny Lucka oraz kaktusa imieniem Bazyli. Ich towarzyszem często jest Pisklak zwany Wujasem – młody ptak rozmiłowany w piwie puszkowym i papierosach.
Obsada
Nagranie dialogów: STUDIO VOICELAND - WROCŁAW
Kierownik produkcji: Marta Serwa
Scenariusz, reżyseria i montaż: Bartek Kędzierski
Wystąpili:
- Bartosz Kędzierski – Lucek
- Wojciech Ziemiański – Bazyli
- Tadeusz Szymków –
- Pisklak
- Głos nawołujący Weronikę (odc. 28)
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 01 | Cud narodzin | ||
| 02 | Supermarket | ||
| 11.02.2005 | 03 | Survival | |
| 06.05.2005 | 04 | Pisklak sukcesu | |
| 03.06.2005 | 05 | Zasoby światowe | |
| 27.05.2005 | 06 | Wujas Consulting | |
| 22.07.2005 | 07 | Piknik | |
| 16.09.2005 | 08 | Polisa | |
| 07.10.2005 | 09 | Kino domowe | |
| 21.10.2005 | 10 | Inwestycja | |
| 11 | Choroba sumienia | ||
| 11.11.2005 | 12 | Sposób na zimno | |
| 13 | Serwis | ||
| 03.12.2004 | 14 | Być trendi | |
| 28.01.2005 | 15 | Być rośliną | |
| 14.01.2005 | 16 | Sztuka | |
| 17 | Dzień jak co dzień | ||
| 18 | Urodziny | ||
| 25.02.2005 | 19 | Wywiad | |
| 09.12.2005 | 20 | Wujas dżin | |
| 26.08.2005 | 21 | Odwrót | |
| 22.10.2004 | 22 | Tożsamość | |
| 23 | Jesień życia | ||
| 13.05.2005 | 24 | Zima | |
| 28.10.2005 | 25 | Choinka | |
| 26.11.2004 | 26 | Samotność | |
| 27 | Sport ekstremalnny | ||
| 19.11.2004 | 28 | We-ro-ni-ka | |
| 17.12.2004 | 29 | Kuzynka | |
| 18.02.2005 | 30 | Fura sąsiada | |
| 29.04.2005 | 31 | Trafiony – zatopiony | |
| 20.05.2005 | 32 | Siła woli | |
| 01.07.2005 | 33 | Powiedz „a” | |
| 34 | Next level | ||
| 05.11.2004 | 35 | Lalunia | |
| 36 | Wędkarze | ||
| 07.01.2005 | 37 | Niedziela | |
| 23.12.2005 | 38 | Szachy | |
| 39 | Karnawał | ||
| 17.06.2005 | 40 | Chwast | |
| 08.07.2005 | 41 | Newton | |
| 09.09.2005 | 42 | Nocne igraszki | |
| 12.08.2005 | 43 | NASA | |
| 14.10.2005 | 44 | Trening autogenny | |
| 16.12.2005 | 45 | Neurochirurgia | |
| 15.04.2005 | 46 | Nowa ramówka | |
| 04.03.2005 | 47 | 4 in 1 (Four in One) | |
| 18.11.2005 | 48 | Zadania dla odważnych | |
| 49 | Kondolencje | ||
| 24.06.2005 | 50 | Strong Flowers | |
| 21.01.2005 | 51 | Inny wymiar | |
| 10.12.2004 | 52 | Historia kina 1 | |
| 22.04.2005 | 53 | Historia kina 2 | |
| 10.06.2005 | 54 | Historia kina 3 | |
| 15.07.2005 | 55 | Historia kina 4 | |
| 56 | Historia kina 5 | ||
| 19.08.2005 | 57 | Historia kina 6 | |
| 30.09.2005 | 58 | Historia kina 7 | |
| 59 | Historia kina 8 | ||
| 60 | Historia kina 9 | ||
| 61 | Texas | ||
| 05.08.2005 | 62 | Przejście | |
| 02.09.2005 | 63 | Po drugiej stronie | |
| 04.02.2005 | 64 | Paleozoik | |
| 25.03.2005 | 65 | Stan nieważkości | |
| 66 | Koniec świata | ||
| 67 | ?. Noski | ||
| 04.11.2005 | 68 | Urodziny Wujasa | |
