Studio Saturator: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Tai16 (dyskusja | edycje)
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
 
Linia 2: Linia 2:


Siedziba studia mieści się w Warszawie na ulicy Ratuszowej 10. Właścicielką studia jest [[Natalia Madeyska]].
Siedziba studia mieści się w Warszawie na ulicy Ratuszowej 10. Właścicielką studia jest [[Natalia Madeyska]].
== Zespół ==
=== Dźwiękowcy ===
* [[Bartosz Guzik]]
* [[Waldek Jasiński]]
* [[Marcin Łyżwa]]
* [[Urszula Macijewicz]]
=== Kierownictwo produkcji ===
* [[Natalia Madeyska]]
== Realizacja nagrań ==
== Realizacja nagrań ==
=== Audioseriale ===
=== Audioseriale ===
Linia 17: Linia 25:
| ''[[Jestem Czarna]]''
| ''[[Jestem Czarna]]''
| 30.05.2025
| 30.05.2025
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|03
| ''[[Spisek. Dawno temu w maju]]''
| 29.07.2025
|-
|-
|}
|}

Aktualna wersja na dzień 15:58, 29 lip 2025

Studio Saturator – istniejące od 2022 roku studio dźwiękowe zajmujące się produkcją nagrań muzycznych i głosowych do słuchowisk, audiobooków i reklam, oraz postprodukcją dźwięku.

Siedziba studia mieści się w Warszawie na ulicy Ratuszowej 10. Właścicielką studia jest Natalia Madeyska.

Zespół

Dźwiękowcy

Kierownictwo produkcji

Realizacja nagrań

Audioseriale

Tytuł Premiera
01 Foliarze 27.12.2024
02 Jestem Czarna 30.05.2025
03 Spisek. Dawno temu w maju 29.07.2025

Słuchowiska

Tytuł Premiera
01 Doktor Tomek i Kosmiczny Projekt 27.06.2025

Linki zewnętrzne