Robal z przyszłości: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
OkiDoki (dyskusja | edycje)
OkiDoki (dyskusja | edycje)
Linia 93: Linia 93:


== Spis odcinków ==
== Spis odcinków ==
{| style="text-align: center; width: 55%; margin: 0 auto; border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" cellspacing="1"
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 55%; margin: 0 auto;"
|-style="background: #ABC;"
!width="12%"|Premiera odcinka
!width="6%"|N/o
!width="82%"|Angielski tytuł
|-
|-
| colspan=3 |
!width="20%"|Premiera
!width="10%"|
!width="70%"|Tytuł angielski
|-
|-
| colspan=3 bgcolor="#DFEFFF" | '''ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE'''
| colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" |'''ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE'''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|05.09.2016
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|S1
| bgcolor="#DFEFFF"|05.09.2016
| bgcolor="#DFEEEF"|S1
| ''No Anchovies''
| ''No Anchovies''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|06.09.2016
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|S2
| bgcolor="#DFEFFF"|06.09.2016
| bgcolor="#DFEEEF"|S2
| ''The Banana Peel Problem''
| ''The Banana Peel Problem''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.09.2016
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|S3
| bgcolor="#DFEFFF"|07.09.2016
| bgcolor="#DFEEEF"|S3
| ''Insta-Beard''
| ''Insta-Beard''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.09.2016
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|S4
| bgcolor="#DFEFFF"|08.09.2016
| bgcolor="#DFEEEF"|S4
| ''Future Danny''
| ''Future Danny''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA'''
|-
|-
| colspan=3 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA PIERWSZA'''
| style="background-color: #CCE2FF;"| 28.11.2016
|-
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|01
| colspan=3 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 28.11.2016
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|01
| ''Long Live Captain Cakerz!''
| ''Long Live Captain Cakerz!''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 29.11.2016
| style="background-color: #CCE2FF;"| 29.11.2016
| ''Terrible Tuber Trouble''
| ''Terrible Tuber Trouble''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 29.11.2016
| style="background-color: #CCE2FF;"| 29.11.2016
| ''Healin' Touch With Dr. D''
| ''Healin' Touch With Dr. D''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"| 30.11.2016
|-
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|02
| bgcolor="#DFEFFF"| 30.11.2016
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|02
| ''How To Beat A Cold... With Fists!''
| ''How To Beat A Cold... With Fists!''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 01.12.2016
| style="background-color: #CCE2FF;"| 01.12.2016
| ''Old Man Duck Head''
| ''Old Man Duck Head''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 01.12.2016
| style="background-color: #CCE2FF;"| 01.12.2016
| ''Unsolved Histories''
| ''Unsolved Histories''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"| 02.12.2016
|-
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|03
| bgcolor="#DFEFFF"| 02.12.2016
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|03
| ''Meetiversary''
| ''Meetiversary''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 05.12.2016
| style="background-color: #CCE2FF;"| 05.12.2016
| ''The Very Hungry Killah-Pillah''
| ''The Very Hungry Killah-Pillah''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 05.12.2016
| style="background-color: #CCE2FF;"| 05.12.2016
| ''Steak Starbolt''
| ''Steak Starbolt''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"| 06.12.2016
|-
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|04
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.12.2016
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|04
| ''Bubble Dad''
| ''Bubble Dad''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 07.12.2016
| style="background-color: #CCE2FF;"| 07.12.2016
| ''Porthole to the Lizard''
| ''Porthole to the Lizard''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 07.12.2016
| style="background-color: #CCE2FF;"| 07.12.2016
| ''Future Danny and the Ghost Pirates of Tau Ceti''
| ''Future Danny and the Ghost Pirates of Tau Ceti''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"| 08.12.2016
|-
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|05
| bgcolor="#DFEFFF"| 08.12.2016
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|05
| ''Deunited''
| ''Deunited''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 09.12.2016
| style="background-color: #CCE2FF;"| 09.12.2016
| ''The Forever Five''
| ''The Forever Five''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 09.12.2016
| style="background-color: #CCE2FF;"| 09.12.2016
| ''Great Debates with the End of Time''
| ''Great Debates with the End of Time''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"| 12.12.2016
|-
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|06
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.12.2016
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|06
| ''The Bleak Shall Inherit the Earth''
| ''The Bleak Shall Inherit the Earth''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.12.2016
| style="background-color: #CCE2FF;"| 13.12.2016
| ''Makin' History''
| ''Makin' History''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.12.2016
| style="background-color: #CCE2FF;"| 13.12.2016
| ''Lobster Boy Movie Trailer''
| ''Lobster Boy Movie Trailer''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"| 14.12.2016
|-
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|07
| bgcolor="#DFEFFF"| 14.12.2016
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|07
| ''Go Help Yourself''
| ''Go Help Yourself''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 15.12.2016
| style="background-color: #CCE2FF;"| 15.12.2016
| ''Mecha-Muck Wars''
| ''Mecha-Muck Wars''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 15.12.2016
| style="background-color: #CCE2FF;"| 15.12.2016
| ''Barf''
| ''Barf''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"| 16.12.2016
|-
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|08
| bgcolor="#DFEFFF"| 16.12.2016
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|08
| ''Revenge of the Anchovy Monster''
| ''Revenge of the Anchovy Monster''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 19.12.2016
| style="background-color: #CCE2FF;"| 19.12.2016
| ''Food Goggles''
| ''Food Goggles''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 19.12.2016
| style="background-color: #CCE2FF;"| 19.12.2016
| ''Steak Starbolt Spooktacular''
| ''Steak Starbolt Spooktacular''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"| 20.12.2016
|-
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|09
| bgcolor="#DFEFFF"| 20.12.2016
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|09
| ''Robo-Carp-Alypse''
| ''Robo-Carp-Alypse''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 21.12.2016
| style="background-color: #CCE2FF;"| 21.12.2016
| ''The Reemen''
| ''The Reemen''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 21.12.2016
| style="background-color: #CCE2FF;"| 21.12.2016
| ''Dr. D, Ghost Hunter''
| ''Dr. D, Ghost Hunter''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"| 16.06.2017
|-
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|10
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| 16.06.2017
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|10
| ''Steak Starmom''
| ''Steak Starmom''
|-
|-
Linia 249: Linia 217:
| ''This Week in Future Science''
| ''This Week in Future Science''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"| 17.07.2017
|-
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|11
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| 17.07.2017
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|11
| ''The Time Travelers Council''
| ''The Time Travelers Council''
|-
|-
Linia 259: Linia 225:
| ''Bug's Very Important Job''
| ''Bug's Very Important Job''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|  
|-
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|12
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|12
| ''Bug vs. the Babysitter''
| ''Bug vs. the Babysitter''
|-  
|-  
Linia 269: Linia 233:
| ''The Panama Bananama''
| ''The Panama Bananama''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| 18.07.2017
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|13
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 18.07.2017
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|13
| ''Future-Worm and the 54 Days of Snordfest''
| ''Future-Worm and the 54 Days of Snordfest''
|-
|-
| ''Lost in the Mall''
| ''Lost in the Mall''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"| 19.07.2017
|-
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|14
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| 19.07.2017
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|14
| ''Devil on Bug's Shoulder''
| ''Devil on Bug's Shoulder''
|-  
|-  
Linia 287: Linia 247:
| ''The Never-Ending End of Time''
| ''The Never-Ending End of Time''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|  
|-
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|15
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|15
| ''Egg in the Family''
| ''Egg in the Family''
|-  
|-  
Linia 297: Linia 255:
| ''This Week in Future Science 2''
| ''This Week in Future Science 2''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|  
|-
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|16
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|16
| ''Danny Swap: The Musical''
| ''Danny Swap: The Musical''
|-  
|-  
Linia 307: Linia 263:
| ''Mecha-Muck Wars 2''
| ''Mecha-Muck Wars 2''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|  
|-
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|17
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|17
| ''O Brother, Here Art Thou''
| ''O Brother, Here Art Thou''
|-  
|-  
Linia 317: Linia 271:
| ''Fyootch Fails''
| ''Fyootch Fails''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|  
|-
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|18
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|18
| ''Megan Muck Wars''
| ''Megan Muck Wars''
|-  
|-  
Linia 327: Linia 279:
| ''Weenie Genie''
| ''Weenie Genie''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|  
|-
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|19
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|19
| ''Be Mine Across Time''
| ''Be Mine Across Time''
|-  
|-  
Linia 337: Linia 287:
| ''Steak Starbolt Movie Trailer''
| ''Steak Starbolt Movie Trailer''
|-
|-
| colspan=3 |
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|  
|-
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|20
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|20
| ''Manchovy Prison Break''
| ''Manchovy Prison Break''
|-  
|-  
Linia 347: Linia 295:
| ''Future Danny Finale''
| ''Future Danny Finale''
|-
|-
| colspan=3 |
|}
|}


[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]

Wersja z 17:27, 14 gru 2019

Tytuł Robal z przyszłości
Tytuł oryginalny Future-Worm!
Gatunek animowany, przygodowy
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Disney XD
Lata produkcji 2015–2018
Data premiery dubbingu 5 września 2016
Wyemitowane
serie
1 z 1
Wyemitowane odcinki 13 z 20

Robal z przyszłości (ang. Future-Worm!, 2015–2018) – amerykański serial animowany stworzony przez Disney Animation Studios.

Odcinki krótkometrażowe poprzedzające serial są emitowane od 5 września 2016 w Disney XD, zaś właściwy serial jest pokazywany od 28 listopada 2016 roku na tym samym kanale.

Fabuła

Danny to wesoły dwunastolatek, który skonstruował podróżujące w czasie pudełko śniadaniowe i zaprzyjaźnił się z Przyszło-Robalem - nieustraszonym robakiem z przyszłości. Razem przemierzają czasoprzestrzeń, uczestnicząc w niezwykłych przygodach.

Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-1549341

Wersja polska

W wersji polskiej udział wzięli:

  • Józef PawłowskiDanny Douglas
  • Przemysław Bluszcz
    • Robal z przyszłości,
    • Przyszły Robal z przyszłości (odc. 7a, 13b)
  • Maksymilian RogackiDoug Douglas, tata Danny'ego
  • Izabella Bukowska
    • Megan Douglas, mama Danny'ego,
    • Rekinowa Rut (odc. 4c)
  • Paulina KomendaPluskwa
  • Miłogost Reczek
    • Neil deGrasse Tyson (odc. 1a, 8a),
    • doktor Wilkman (odc. 3a),
    • staruch noszący niedźwiedzią skórę (odc. 4a),
    • jaszczur czarodziej (odc. 4b),
    • Derik (odc. 5a),
    • Flinn (odc. 6a),
    • Sandrew Chronos (odc. 11ac),
    • niebieskowłosy got (odc. 13b)
  • Jacek Król
    • Stek Starstek (odc. 1a, 2a, 3c, 8c, 9a),
    • Kres Czasu (odc. 5c),
    • trenerka (odc. 6c),
    • Potworne Anchois (odc. 8a)
  • Julia Łukowiak
    • Mira Faye (odc. 2a, 3b, 8c, 9a),
    • Ennuisha (odc. 5b, 13b)
  • Jolanta WołłejkoCiocia Bitsy (odc. 5a)
  • Wojciech Żołądkowicz
    • Robokarp,
    • But (odc. 3a),
    • Robokarp 2001 (odc. 11bc)
  • Krzysztof Szczerbiński
    • Robokarp 2001 (odc. 4c),
    • Presto (odc. 4b, 6b, 9a),
    • Paco (odc. 4b, 9a),
    • Manchois (odc. 7a),
    • Pan Dwunasty, mini bałwan (odc. 7a),
    • Derik (odc. 7a),
    • Barl (odc. 8a, 11a),
    • Pan Zegarowy (odc. 11ac),
    • Truskawkowy ślimak (odc. 11a),
    • przywódca Kombinerkopiratów (odc. 11b),
    • mały Larry (odc. 13a),
    • Robal Blasku (odc. 13a)
  • Mateusz Weber
    • Chlebowy Baron (odc. 2b),
    • Claude (odc. 3b, 9a),
    • Chad Gold (odc. 6a),
    • Chłopiec homar (odc. 6bc),
    • mężczyzna próbujący wbić gwóźdź (odc. 8c)
  • Rafał ZawieruchaRandy Mulewinder (odc. 2a)
  • Tomasz OlejnikMaude (odc. 3b, 4b, 6b, 9a)
  • Piotr SiereckiDanny z przyszłości (odc. 4c, 7a, 11bc)

i inni

Wykonanie piosenek:

i inni

Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Dariusz Dunowski
Dialogi:

Kierownictwo muzyczne: Juliusz Kamil
Dźwięk: Łukasz Fober

Spis odcinków

Premiera Tytuł angielski
ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE
05.09.2016 S1 No Anchovies
06.09.2016 S2 The Banana Peel Problem
07.09.2016 S3 Insta-Beard
08.09.2016 S4 Future Danny
SERIA PIERWSZA
28.11.2016 01 Long Live Captain Cakerz!
29.11.2016 Terrible Tuber Trouble
29.11.2016 Healin' Touch With Dr. D
30.11.2016 02 How To Beat A Cold... With Fists!
01.12.2016 Old Man Duck Head
01.12.2016 Unsolved Histories
02.12.2016 03 Meetiversary
05.12.2016 The Very Hungry Killah-Pillah
05.12.2016 Steak Starbolt
06.12.2016 04 Bubble Dad
07.12.2016 Porthole to the Lizard
07.12.2016 Future Danny and the Ghost Pirates of Tau Ceti
08.12.2016 05 Deunited
09.12.2016 The Forever Five
09.12.2016 Great Debates with the End of Time
12.12.2016 06 The Bleak Shall Inherit the Earth
13.12.2016 Makin' History
13.12.2016 Lobster Boy Movie Trailer
14.12.2016 07 Go Help Yourself
15.12.2016 Mecha-Muck Wars
15.12.2016 Barf
16.12.2016 08 Revenge of the Anchovy Monster
19.12.2016 Food Goggles
19.12.2016 Steak Starbolt Spooktacular
20.12.2016 09 Robo-Carp-Alypse
21.12.2016 The Reemen
21.12.2016 Dr. D, Ghost Hunter
16.06.2017 10 Steak Starmom
Lemonade's Last Stand
This Week in Future Science
17.07.2017 11 The Time Travelers Council
Future Danny and the Scourge of The Plierates
Bug's Very Important Job
12 Bug vs. the Babysitter
Doug Race: 3939
The Panama Bananama
18.07.2017 13 Future-Worm and the 54 Days of Snordfest
Lost in the Mall
19.07.2017 14 Devil on Bug's Shoulder
Assassin Parrot
The Never-Ending End of Time
15 Egg in the Family
The Right to Bear Arms
This Week in Future Science 2
16 Danny Swap: The Musical
The World According to Larp
Mecha-Muck Wars 2
17 O Brother, Here Art Thou
Life With Barl
Fyootch Fails
18 Megan Muck Wars
Porthole To The Spider Hole
Weenie Genie
19 Be Mine Across Time
Fyootchy Swap
Steak Starbolt Movie Trailer
20 Manchovy Prison Break
Wrong Place, Wrong Time
Future Danny Finale